Economics (175 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 44.00 | 43.00 | 42.00 |
50 (4 total)
- Briffa, Holly (Thomas Carr College)
- Gorman, Michael (Xavier College)
- Mackintosh, Jack (Camberwell Grammar School)
- Wu, Summa (Scotch College)
49 (3 total)
- O'Bryan, Christopher (Xavier College)
- Tang, Patrick (Mazenod College)
- Vosk, Adrian (Mckinnon Secondary College)
48 (6 total)
- Chisholm, Aaron (Mckinnon Secondary College)
- Delatycki, Tomas (Bialik College)
- Mitropoulos, Adrian (Goulburn Valley Grammar School)
- Rehan, Ifrah (Werribee Secondary College)
- Stonier, Benjamin (Brighton Grammar School)
- White, Madeline (Lauriston Girls School)
47 (5 total)
- Craig, Maximillian (Box Hill High School)
- Jayawardene, Gavishka (Glen Waverley Secondary College)
- Pan, Phyllis (Mount Waverley Secondary College)
- Spence, Edward (Scotch College)
- Tan, Daniel (Melbourne High School)
46 (11 total)
- Ashton, Katrina (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Guo, Jenny (Ruyton Girls' School)
- Hepworth, Christopher (Melbourne High School)
- Hesse, Eloise (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Hurley, David (Mazenod College)
- Lam, Christopher (Melbourne Grammar School)
- Mennilli, Christian (Xavier College)
- Ng, Jeremy (Doncaster Secondary College)
- Paiva, Glenn (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Ward, James (Melbourne High School)
- Zarghami, Emad (John Monash Science School)
45 (9 total)
- Cunningham, Steven (Camberwell Grammar School)
- Elkington, Daniel (East Doncaster Secondary College)
- Huang, Kevin (Trinity Grammar School)
- Huang, Selina (Fintona Girls School)
- Kung, Karen (Doncaster Secondary College)
- Liu, Michael (Melbourne High School)
- Muscatello, Joseph (Caroline Chisholm Catholic College)
- Steedman, Benedict (Xavier College)
- Yau, Jacky (Camberwell Grammar School)
44 (15 total)
- Arabatzis, Anne-Marie (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Bevilacqua, Michael (Xavier College)
- Chan, Vincent (Melbourne High School)
- Dhamija, Karan (Melbourne High School)
- Gao, Zihan (Melbourne High School)
- Hawkins, Charlotte (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Helps, Timothy (Mckinnon Secondary College)
- Herbert, David (University High School)
- Kilduff, Stephanie (Strathmore Secondary College)
- Martini, Michael (Whitefriars College)
- Morey, Klara (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Neenan, Dylan (St Kevin's College Toorak)
- Nilsson, Timothy (Whitefriars College)
- Sevior, Marcus (Geelong Grammar School)
- Talliopoulos, George (Heathdale Christian College)
43 (19 total)
- Andrinopoulos, John (Mazenod College)
- Biviano, Jason (St Monica's College)
- Chan, Sapphire (Melbourne High School)
- Chin, Rebecca (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Clark, Tristan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Cole, Michael (Parade College)
- Damrow, Jacqueline (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Guan, Coral (University High School)
- Kaplun, Yevgeny (Yeshivah College)
- Lar, Christian (Mazenod College)
- Lethlean, Sarah (Methodist Ladies College)
- Nguyen, James (Scotch College)
- Nguyen, John (Mazenod College)
- Rambaldi, Angelo (Whitefriars College)
- Ryan, Liam (Scotch College)
- Singh, Kartik (Melbourne High School)
- Slaviero, Vladimir (Whitefriars College)
- Tay, Jonathan (John Monash Science School)
- Watkins, Ross (Melbourne High School)
42 (28 total)
- Adams, Karina (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Ch'Ng, Joshua (Balwyn High School)
- Cilia, Marc (St Kevin's College Toorak)
- Coghlan, Benjamin (St Bernard's College)
- Crawford, William (Brighton Grammar School)
- Efthymiou, Georgina (Siena College)
- Fencaros, Dane (Trinity Grammar School)
- Gandolfo, Jason (Penola Catholic College)
- Gray, Samuel (Glen Waverley Secondary College)
- Ho, Kelvin (Melbourne High School)
- Joe, Nicole (Methodist Ladies College)
- Kiernan, Darcy (Xavier College)
- La, Thi Thuy Giang (The Peninsula School)
- Leung, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Mai, John (Melbourne High School)
- Mehta, Shlok (Balwyn High School)
- Mohamed, Fazmin (Melbourne High School)
- Ng, Daniel (Melbourne High School)
- Ng, Wei Yao (Mount Waverley Secondary College)
- O'Connor, Anthony (Xavier College)
- Posa, Thomas (Melbourne High School)
- Radford, James (Alphington Grammar School)
- Robins, Olivia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Robinson, Michael (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Spiridis, Peter (Ivanhoe Grammar School)
- Sullivan, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Sutherland, Philippa (St Catherine's School)
- Tyagi, Lakshya (Simonds Catholic College)
41 (33 total)
- Andreev, Vassil (Scotch College)
- Batra, Amarjit (Camberwell Grammar School)
- Bonazinga, Andrew (Mazenod College)
- Bourke, Kate (Loreto Mandeville Hall)
- Carey, Jack (Scotch College)
- Chen, Eric (Melbourne High School)
- Chen, Ricky (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Clifton, Joshua (Mazenod College)
- Cottone, Anthony (Marcellin College)
- Curtis, Jacob (Carey Baptist Grammar School)
- De Livera, Marcello (Mckinnon Secondary College)
- Dewan, Joshua (Scotch College)
- Dimasi, Robert (Melbourne High School)
- Do, Elizabeth (St Aloysius College)
- Duong, Elliot (Scotch College)
- Durnan-Bargwanna, Jake (St Paul's Anglican Grammar School)
- Everett, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Gell, Lachlan (Melbourne High School)
- Harrison, Thomas (Xavier College)
- Henderson, Michael (Xavier College)
- Huynh, Philip (Melbourne High School)
- Lew, Jessica (Fintona Girls School)
- Lopez, Daniel (Emmanuel College)
- Lou, David (University High School)
- Nguyen, Khoi (Haileybury College)
- Nicolosi, Sebastian (Trinity Grammar School)
- Quinlan, Tom (St Kevin's College Toorak)
- Richardson, Nina (Star Of The Sea College)
- Robinson, Benjamin (St Kevin's College Toorak)
- Spierings, Andrew (Haileybury College)
- Tramontana, Joanne (Thomas Carr College)
- Wong, Wesley (Camberwell Grammar School)
- Ye, Chenyang (Camberwell Grammar School)
40 (42 total)
- Ahmad, Fiza (Balwyn High School)
- Alexopoulos, Louis (St Kevin's College Toorak)
- Armstrong, Oliver (Haileybury College)
- Bolger, Sean (Melbourne Grammar School)
- Chiu, Andy (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Comito, Matthew (Xavier College)
- Danastasio, Peter (St Kevin's College Toorak)
- Demirtzoglou, Paul (Camberwell Grammar School)
- Donia, Adam (Marcellin College)
- Fava, Jake (Werribee Secondary College)
- Gormly, William (Xavier College)
- Hang, Nathan (University High School)
- Inge, Charlotte (Ruyton Girls' School)
- Jones, Daniel (Kew High School)
- Kent, Thomas (Scotch College)
- Kiernikowski, Alexandra (Loreto Mandeville Hall)
- King, James (Balwyn High School)
- Krishnan, Shreyas (Melbourne High School)
- Lai, Richard (Melbourne High School)
- Lam, Nam (Haileybury College)
- Lewis, Owen (University High School)
- Lidgerwood, Chelsea (Mount Waverley Secondary College)
- Longstaff, Mitchell (Xavier College)
- Lyndon, Darby (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mcdonald, Arthur (Geelong Grammar School)
- Nair, Arshia (Glen Waverley Secondary College)
- Ngo, Lingna (Killester College)
- Noone, Patrick (Mazenod College)
- Pierorazio, Christopher (St Bernard's College)
- Quattro, Matthew (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Russ, Thomas (Xavier College)
- Sakis, Peter (St Michael's Grammar School)
- Sheahan, Rebecca (Clonard College)
- Sheary, Jade (St Catherine's School)
- Stern, Emily (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Symon, Timothy (Scotch College)
- Tatarka, Avraham (Yeshivah College)
- Trounce, Joshua (Mazenod College)
- Un, Alicia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wang, Ziyi (Melbourne High School)
- Warren-Carvalho, Joshua (St Bede's College)
- Zheng, Jia Xiang (Scotch College)