English (3306 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.00 | 48.00 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 43.80 | 42.60 | 41.40 | 40.20 | 39.00 |
50 (111 total)
- Albers, Frances (Padua College)
- Bacash, Emmanuelle (Wesley College)
- Ban, Emily (Narre Warren South P-12 College)
- Barrow, Amelia (Kilvington Grammar School)
- Bennett, Lauren (Methodist Ladies College)
- Bergin, Julia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Bisits, Xavier (Xavier College)
- Brand, Joel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Bridge, Joshua (Whitefriars College)
- Cameron, Anna (St Catherine's School)
- Carroll, Theresa (Genazzano F.C.J. College)
- Chen, Vicky (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Cilia, Marc (St Kevin's College Toorak)
- Connell, Tyrone (Scotch College)
- Conway, Olivia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cooper, Charles (Scotch College)
- Cornford, Lucy (Methodist Ladies College)
- Correa, Jeremy (Xavier College)
- Costa, Victoria (Genazzano F.C.J. College)
- Crock, Samuel (Xavier College)
- Dalziel, Nicholas (Scotch College)
- Danek, Eleanor (Genazzano F.C.J. College)
- De Oliveira Damas, Daniel (Mazenod College)
- Dendrinos, Xafina (Mentone Girls' Grammar School)
- Deng, Hui Min-Anna (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Ditchfield, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Dwyer, Jaynaya (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Ekkel, Amelia (Sacred Heart College Geelong)
- Finch, Jordan (Methodist Ladies College)
- Fisher, Lewis (Melbourne Grammar School)
- Friedman, Daniel (Mount Scopus Memorial College)
- Ghaly, Jason (Scotch College)
- Gillis, Chelsea (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Goldblatt, Daniel (Melbourne Grammar School)
- Grodeck, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Guo, Christina (Mentone Girls' Grammar School)
- Ha, Jason (Scotch College)
- Hale, Megan (Mildura Senior College)
- Hardman, Tom (Melbourne High School)
- Harkin, Timothy (St Kevin's College Toorak)
- Hassan, Mariam (Minaret College)
- Hesse, Eloise (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Jarrold, Patrick (Haileybury College)
- Jeong, Jane (Presbyterian Ladies' College)
- Jin, Nancy (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Joel, Rachel (Leibler Yavneh College)
- Jones, Bridget (Haileybury Girls College)
- Kaur, Prebhjot (Mentone Girls' Grammar School)
- Kelly, Jack (Melbourne Grammar School)
- Khisty, Nikhil (Melbourne High School)
- Khominsky, Alexander (Melbourne High School)
- Kidd, Anisha (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Kovacs, Aaron (St Paul's Anglican Grammar School)
- Kumar, Priyavarsha (John Monash Science School)
- Kweh, Barry (Camberwell Grammar School)
- Lai, Vivien (Methodist Ladies College)
- Landau, Joshua (Yeshivah College)
- Langley, Edward (Melbourne Grammar School)
- Le, Tina (Haileybury Girls College)
- Le, Uyen Minh (Mentone Girls' Grammar School)
- Leach, John (St Kevin's College Toorak)
- Leonard Ariff, Johan (Scotch College)
- Lipshatz, Eli (Leibler Yavneh College)
- Lucarelli, Thomas (Camberwell Grammar School)
- Massaria, Carla (Sacre Coeur)
- Mcdonald, Laura (Ballarat Clarendon College)
- Mcdonald, Zara (Haileybury Girls College)
- Mcdonough, Angus (Scotch College)
- Mckenzie, India (Lauriston Girls School)
- Mcmahon, Angela (Loreto Mandeville Hall)
- Mcneel, Megan (Sacred Heart College Geelong)
- Millar, Alice (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mitchell, Anna (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Motiani, Kahani (Belmont High School)
- Mou, Zongyao (Melbourne High School)
- Mulcahy, Declan (Elwood College)
- Needleman, Robert (Bialik College)
- Neerhut, Alexander (Scotch College)
- Nemaric, Nicola (Genazzano F.C.J. College)
- Ngo, Amanda (Fintona Girls School)
- Nguyen, James (Scotch College)
- Palma, Sarah (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Pendlebury, Annabelle (Eltham College Of Education)
- Peri, Varun (Melbourne High School)
- Prentice, Alexandra (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Prowse, Claire (Genazzano F.C.J. College)
- Rabinovich, Laura (Haileybury Girls College)
- Rae, Alyce (Haileybury Girls College)
- Richardson, Raeden (Melbourne High School)
- Sakarintr, Chatthip (Goulburn Valley Grammar School)
- Schnall, Jesse (Mount Scopus Memorial College)
- Sdraulig, Eliza (Balwyn High School)
- Sivaratnam, Jerome (Melbourne High School)
- Stanley, Anastasia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Tam, Wei-Man (Glen Waverley Secondary College)
- Timms, Tabitha (Star Of The Sea College)
- Topol, Moshe (Elwood College)
- Unal, Busra (Methodist Ladies College)
- Vale, Xavier (St Kevin's College Toorak)
- Van Veldhuisen, Jennifer (St Brigid's College)
- Walsh, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Wang, Joan (Balwyn High School)
- Wang, Panzhu (John Monash Science School)
- Wenig, Ari (Leibler Yavneh College)
- White, Madeline (Lauriston Girls School)
- Wilson, Caitlin (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wright, Joshua (Melbourne Grammar School)
- Wu, Summa (Scotch College)
- Youn, Hannah (Mckinnon Secondary College)
- Zhang, Ronald (Scotch College)
- Zhou, Cindy (Mckinnon Secondary College)
49 (61 total)
- Arlov, Grayce (Bendigo Senior Secondary College)
- Bevilacqua, Michael (Xavier College)
- Bird, Samantha (Catholic Ladies College)
- Blake, Sarah (Methodist Ladies College)
- Bordignon, Marcus (Camberwell Grammar School)
- Cain, Liam (Emmanuel College)
- Cheong, Kye-Ren (Presbyterian Ladies' College)
- Chockalingam, Meenakshi (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Chu, Ryan (Scotch College)
- Clapp, Patrick (Brighton Grammar School)
- Conlan, Darcy (De La Salle College)
- Dartnell, Katherine (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Demirtzoglou, Paul (Camberwell Grammar School)
- Desmond, Jonathon (Xavier College)
- Dixon, Elizabeth (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Dobson, Patrick (St Bede's College)
- Douglas, Claudia (Ballarat Clarendon College)
- Dunford, Eloise (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Dzau, Winston (Melbourne Grammar School)
- Fitt, Catherine (Genazzano F.C.J. College)
- Guan, Coral (University High School)
- Hawkins, Charlotte (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Haywood, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Jamonts, Ellie (Star Of The Sea College)
- Janssen, Lucy (Haileybury Girls College)
- Jones, Cassi (Santa Maria College)
- Kelly, Rory (Catholic College Wodonga)
- Kyrios, James (Melbourne Grammar School)
- Ladd, Stefan (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Lewis, Daniel (Mount Scopus Memorial College)
- Ling, Jonathan (Melbourne High School)
- Mcdonald, Charles (Melbourne Grammar School)
- Mclaurin, Harry (Goulburn Valley Grammar School)
- Milne, Anna (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mooney, Denis (Xavier College)
- Nandurkar, Rohan (Melbourne High School)
- Navani, Rohan (Melbourne High School)
- Nguyen, John (Mazenod College)
- Nguyen, Thao (Hume Central Secondary College - Town Park Campus)
- Ong, Ying-Ru (Haileybury College)
- Petras, John (Viewbank College)
- Prasad, Lekha (Wesley College)
- Prescott, Carly (Ringwood Secondary College)
- Ravanello, Christian (Ivanhoe Grammar School)
- Ringwood, Timothy (Trinity Grammar School)
- Samartzis, James (Xavier College)
- Segal, Jason (The King David School)
- Sharp, Gretel (Geelong Grammar School)
- Sinnott, Edward (Emmanuel College)
- Steiner, Samuel (Melbourne High School)
- Subramaniam, Rathi (Beaconhills College - Berwick)
- Tan, Michael (Haileybury College)
- Tang, Hao (St Kevin's College Toorak)
- Tyrrell, Samantha (Presbyterian Ladies' College)
- Van Hoff, Jamie (Haileybury College)
- Venkatraman, Krithika (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Vrazas, Paul (Scotch College)
- Walker, Thomas (Whitefriars College)
- Yang, Gary (Melbourne High School)
- Yang, Victor (Scotch College)
- Zudova, Sofia (Mckinnon Secondary College)
48 (72 total)
- Amartey, Amorkor (Kilvington Grammar School)
- Andrew, Bridgette (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Arulprakasam, Joash (Melbourne High School)
- Atkins, Charlotte (Haileybury Girls College)
- Bainbridge, Brittany (Loreto Mandeville Hall)
- Barklamb, James (St Michael's Grammar School)
- Basso, Jack (St Kevin's College Toorak)
- Bett, Taylor (The Geelong College)
- Bilu, Jackson (Brighton Grammar School)
- Brick, Lochlan (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Chan, Nicole (St Michael's Grammar School)
- Chisholm, Aaron (Mckinnon Secondary College)
- Cohen, Cassandra (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Collin, Emily (St Catherine's School)
- Conron, Harriet (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cross, Joshua (Haileybury College)
- D'Arcy, Rachel (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Dang, Emily (Sacre Coeur)
- Davey, Skye (Mentone Girls' Secondary College)
- De Sousa, Timothy (Xavier College)
- Debinski, Abbie (Mount Scopus Memorial College)
- Dimasi, Robert (Melbourne High School)
- Dobson, Mahalia (Mckinnon Secondary College)
- Donaghey, Ryan (Northcote High School)
- Douek, Alon (Leibler Yavneh College)
- Dungan, Sophie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Eldridge, Amrith (Scotch College)
- Faithfull, Alexander (Trinity Grammar School)
- Filkin, Lee (Billanook College Ltd)
- Gattermayr, Sasha (St Michael's Grammar School)
- Goldring, Veronica (The King David School)
- Goyal, Somye (Melbourne High School)
- Grant, Erin (Marian College Sunshine)
- Graovac, Tilly (Ballarat Clarendon College)
- Green, Lucy (Ruyton Girls' School)
- Haig, Harriet (Loreto Mandeville Hall)
- Hamilton, Duncan (St Paul's Anglican Grammar School)
- Haw, Emily (Mckinnon Secondary College)
- Hegarty, Lachlan (Melbourne Grammar School)
- Hong, Simon (Scotch College)
- Hough, Amelia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Jayamanoharan, Sujeevan (Melbourne High School)
- Kiernan, Darcy (Xavier College)
- Kingsley, Lucy (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Kuo, Natalie (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Lakshman, Vinay (Haileybury College)
- Lia, Alexandra (Ballarat Grammar)
- Maccora, Olivia (Mentone Girls' Grammar School)
- Martin, Isaac (Goulburn Valley Grammar School)
- Mcevoy, Rose (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Mcnamara, Isabella (St Catherine's School)
- Meek, Madeline (Ballarat Grammar)
- Missen, Owen (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Moore, Alice (Our Lady Of Sion College)
- Morey, Klara (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mulleeney, Alice (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Neenan, Dylan (St Kevin's College Toorak)
- Oude-Vrielink, Paula (Genazzano F.C.J. College)
- Pollock, Jaimie (Montmorency Secondary College)
- Qian, Philip (Melbourne High School)
- Robins, Olivia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Rowe, Madeleine (Lighthouse Christian College)
- Skala, Oscar (Melbourne Grammar School)
- So, Neda (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Tandon, Sarthak (Melbourne High School)
- Tatarka, Avraham (Yeshivah College)
- Thompson, Maeve (Haileybury Girls College)
- Townshend, Florence (Toorak College)
- Tsesmelis, Yianni (Melbourne High School)
- Von Struppi, Christian (St Kevin's College Toorak)
- Wang, Michael (Melbourne High School)
- Webb, Caitlin (Kilbreda College)
47 (102 total)
- Agarwal, Priya (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Andritsos, Sophie (Presbyterian Ladies' College)
- Bandara, Eishitha (Ruyton Girls' School)
- Blazevic, Anthony (St Kevin's College Toorak)
- Botto, Alexandra (Mentone Girls' Grammar School)
- Briffa, Holly (Thomas Carr College)
- Burleigh, Sophie-Rose (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Burstin, Sharni (Bialik College)
- Byers, Emma (Princes Hill Secondary College)
- Calleja, Rebecca (Huntingtower School)
- Carroll, Breanna (Sacred Heart College Geelong)
- Catalano, Jacqueline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Chan, Renee (Waverley Christian College)
- Cliffe, Lucy (Heatherton Christian College)
- Collins, Rachel (Sacre Coeur)
- Curran, Brendan (Whitefriars College)
- Dao, Candice (Fintona Girls School)
- Deery, Thomas (Nagle College)
- Di Paola, Alana (Our Lady Of Mercy College)
- Do, Huy (St Bede's College)
- Donohoe, William (Melbourne Grammar School)
- Druce, Edgar (Melbourne Grammar School)
- Federow-Yemm, Chloe (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Finch, Thuy (Ringwood Secondary College)
- Fitzpatrick, Hugh (St Bernard's College)
- Francis, Amber (Toorak College)
- Gan, Lucy (Macrobertson Girls High School)
- Gogos, Sophia (Siena College)
- Griffiths, Madison (Haileybury Girls College)
- Hanson, John (Trinity Grammar School)
- Harel, Gilad (Mount Scopus Memorial College)
- Hatten, Oscar (Trinity Grammar School)
- Hedley, Luci (Sacred Heart College Geelong)
- Henderson, Michael (Xavier College)
- Henderson, Ryan (Wesley College)
- Hoffman, Jemima (Bialik College)
- Holland, Madeleine (Rosebud Secondary College)
- Huang, Warren (Huntingtower School)
- Hunter, Jessie (Academy Of Mary Immaculate)
- Jean, Daniel (Whitefriars College)
- Jennings, Myvanwy (Ballarat High School)
- Johnson, Georgina (St Catherine's School)
- Kayes, Taylor (Star Of The Sea College)
- Kirchmann, Marianna (Toorak College)
- Kolevski, Mark (Norwood Secondary College)
- Kolovos, Benita (Star Of The Sea College)
- Lane, Caroline (Star Of The Sea College)
- Lane, Siobhan (Presbyterian Ladies' College)
- Lee, Adele (Presbyterian Ladies' College)
- Lee, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Lee, Kit Mun (Box Hill High School)
- Linossier, Joshua (Maranatha Christian School)
- Litovkin, Alexander (Monbulk College)
- Lobo, Sahil (Melbourne High School)
- Lovelock, Ruby (Melbourne Girls' College)
- Lutjen, Mark (Brighton Grammar School)
- Lynch, James (St Bernard's College)
- Makridis, Caitlan (Methodist Ladies College)
- Malimbada Liyanage, Chamila (Melbourne High School)
- Mcconnell, Kate (Melbourne Girls Grammar)
- Mcintosh, Jack (Scotch College)
- Merlino, Isabella (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Merlo, Matthew (Xavier College)
- Milledge, Saskia (Lauriston Girls School)
- Miller, Kyle (Mount Scopus Memorial College)
- Milograd, Natasha (Mount St Joseph Girls' College)
- Moloney, James (St Kevin's College Toorak)
- O'Connor, Louis (Trinity Grammar School)
- O'Halloran, Hayden (St Kevin's College Toorak)
- Oakley, Ryan (Ivanhoe Grammar School)
- Onopriyenko, Evelina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Onori, Madeline (Kardinia International College)
- Pert, Jordan (St Leonards College)
- Polyachenko, Andrew (Brighton Grammar School)
- Samuel, Hannah (Our Lady Of Mercy College)
- Scott, Giorgia (Korowa Anglican Girls' School)
- Sekercioglu, Elif (Melbourne Girls Grammar)
- Shao, Ina (Haileybury Girls College)
- Shaw, Grace (Star Of The Sea College)
- Silverstein, Solomon (Leibler Yavneh College)
- Sismanes, Johan (Viewbank College)
- Slevison, Adam (St Bernard's College)
- Smith, Samuel (Sandringham College)
- Smithers, Lachlan (Melbourne Grammar School)
- Smoljo, Henry (Strathmore Secondary College)
- Soomro, Maryam (Victoria International School Of Sharjah)
- Souter, Jonathan (Mazenod College)
- Spanos, Anastasia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Stratton, Hezekiah (Catholic College Wodonga)
- Teale, James (Melbourne Grammar School)
- Thiyagarajah, Gajan (Glen Waverley Secondary College)
- Trinca, Isabel (Lauriston Girls School)
- Tudehope, Rafael (Mazenod College)
- Voinsky, Misha (The King David School)
- Watanabe, Coco (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Weisz, Kirsti (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Weller, Timothy (Brighton Grammar School)
- White, Jack (Melbourne High School)
- Wilkinson, Sophie (Our Lady Of Sion College)
- Wirth, Jonathan (Bialik College)
- Woliansky, Jonathan (Bialik College)
- Zhou Chen, Lewis (Melbourne High School)
46 (162 total)
- Andrinopoulos, John (Mazenod College)
- Antonellos, Madeleine (Haileybury Girls College)
- Armstrong, Jack (Haileybury College)
- Aspinall, Eden (Mcclelland Secondary College)
- Ausilio, Giulia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Avtzis, Evangelos (Melbourne Grammar School)
- Bars, Eleanor (Huntingtower School)
- Bethune, Anjali (Ruyton Girls' School)
- Biasotto, Emily (Genazzano F.C.J. College)
- Birtles, Isabella (Haileybury Girls College)
- Blazos, Mitsi (Mckinnon Secondary College)
- Boseley, Jenna (Sacred Heart College Geelong)
- Brace, Claire (Mckinnon Secondary College)
- Bradford, Matthew (Trafalgar High School)
- Brennan, Aimee (Ave Maria College)
- Bricknell, Sean (St Kevin's College Toorak)
- Burn, Sophie (Lauriston Girls School)
- Bye, Zachary (St Bernard's College)
- Byers, Sally (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Cai, Cherry (Fintona Girls School)
- Calalang, Martha (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Callagher, Claudia (Sacred Heart College Geelong)
- Cameron, Katie (St Catherine's School)
- Campbell, Amy (Goulburn Valley Grammar School)
- Carey, Jack (Scotch College)
- Carlson, Fraser (Brighton Grammar School)
- Carrier, Sarah (Haileybury Girls College)
- Case, Joshua (Xavier College)
- Chan, Vincent (Melbourne High School)
- Chau, Matthew (Melbourne High School)
- Chen, Gordon (Haileybury College)
- Chen, Shirley (Lauriston Girls School)
- Chew, Christopher (Mazenod College)
- Chew, Denise (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Chua, Nathan (Melbourne Grammar School)
- Collie, Scott (Brighton Grammar School)
- Cox, Alexander (Scotch College)
- Cox, Georgia (Wesley College)
- Craig, Brittany (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Cucchiara, Salvatore (Nazareth College)
- Dalton, Mairead (Our Lady Of Sion College)
- Danastasio, Peter (St Kevin's College Toorak)
- Dang, Aidan (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Daniels, Sabrine (Presbyterian Ladies' College)
- Darling, Alexander (St Leonards College)
- Davies, Sascha (Sacred Heart College Geelong)
- Davis, Isabel (Our Lady Of Sion College)
- De Jong, Amy (Brauer College)
- Down, Rhiannon (Princes Hill Secondary College)
- Drinkwater, Benjamin (Brentwood Secondary College)
- Duong, Elliot (Scotch College)
- Edmonds, Hugh (Xavier College)
- Eid, Joseph (St Kevin's College Toorak)
- Evans, Emilie (Ringwood Secondary College)
- Foster, Alana (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Fu, Zi-Yue (Shelford Girls' Grammar)
- Gafin, Elad (Leibler Yavneh College)
- Gange, Madeleine (Vermont Secondary College)
- Geremia, James (St Kevin's College Toorak)
- Gibney, Michael (Ballarat Clarendon College)
- Gordon, Rohan (Leibler Yavneh College)
- Goutzamanis, Stelliana (Methodist Ladies College)
- Hartcup, Noah (Elwood College)
- He, Peter (Brentwood Secondary College)
- Hill, Francoise (The Geelong College)
- Ho, Patrick (Haileybury College)
- Horn, Brenden (Narre Warren South P-12 College)
- Houlihan, Matilda (University High School)
- Huang, Jia-Yi (Balwyn High School)
- Huebner, Bria (Murtoa P-12 College)
- Huynh, Danny (Melbourne High School)
- Ilango, Sanjana (Presbyterian Ladies' College)
- Joseph, Danica (Korowa Anglican Girls' School)
- Julian-Walters, Iona (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Kalfas, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Kentwell, Anna (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Kloprogge, Megan (Haileybury Girls College)
- Kruzas, Isabella (Sacre Coeur)
- Langford, Daniel (Ivanhoe Grammar School)
- Lawn, Erin (Lavalla Catholic College)
- Lee, Hanna (Korowa Anglican Girls' School)
- Levenda-Freeman, Joshua (Brighton Grammar School)
- Li, Gary (St Kevin's College Toorak)
- Lim, Jian Rong (Brentwood Secondary College)
- Lipszyc, Adam (Woodleigh School)
- Liu, Isabella (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Loughran, Michelle (Shelford Girls' Grammar)
- Low, Megan (Trafalgar High School)
- Lu, Jenny (Blackburn High School)
- Ma, Louisa (Haileybury Girls College)
- Mackintosh, Jack (Camberwell Grammar School)
- Madders, Oliver (Melbourne Grammar School)
- Maharaj, Isabella (Goulburn Valley Grammar School)
- Maine, Tara (Haileybury Girls College)
- Malka, Marcelle (Leibler Yavneh College)
- Mapa, Madhawa (Melbourne High School)
- Martin, Samuel (Oberon High School)
- Mastrilli, Chiara (Strathmore Secondary College)
- Matters, Michael (Northcote High School)
- Matthews, Peter (Williamstown High School)
- Mcbain, Emily (Haileybury Girls College)
- Mccoll, Thomas (Ivanhoe Grammar School)
- Mccumstie, Ellen (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mcfarland, Jennifer (Ruyton Girls' School)
- Mclean, Maddison (Geelong Grammar School)
- Mei, Charlie (Camberwell Grammar School)
- Moore, Eva (Methodist Ladies College)
- Morrison, Charlotte (Geelong Grammar School)
- Morton, Melissa (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Nankervis, Luke (Trinity Grammar School)
- Nestadt, Janey (Bialik College)
- Nguyen, Casey (Macrobertson Girls High School)
- Nguyen, Khoi (Haileybury College)
- Nguyen, Viet (Xavier College)
- Nicolosi, Sebastian (Trinity Grammar School)
- O'Connor, Bethany (Assumption College)
- O'Keefe, David (Xavier College)
- Oroszvary, Seren (Toorak College)
- Panckridge, Eliza (The Geelong College)
- Paterson, Hamish (St Kevin's College Toorak)
- Perera, Gimna (Fintona Girls School)
- Perna, Alana (Ivanhoe Grammar School)
- Phillips, Brianna (Star Of The Sea College)
- Posa, Thomas (Melbourne High School)
- Qu, Karen (Firbank Grammar School)
- Rankin, Emily (Macrobertson Girls High School)
- Relf, Natalie (St Catherine's School)
- Rhys-Jones, Dakota (Star Of The Sea College)
- Robinson, Erica (The Geelong College)
- Ryan, Meaghan (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Sammassimo, Philip (Xavier College)
- Scammell, Rita (Presbyterian Ladies' College)
- Schofield, Sarah (University High School)
- Schwarz, Rebecca (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Seneviratne-Epa, Akhila (Fintona Girls School)
- Sijercic, Janine (Lauriston Girls School)
- Sinha, Priyadarshini (Lakeview Senior College)
- Sinisgalli, Luke (Xavier College)
- Sloan, William (Melbourne Grammar School)
- Srithar, Arthavan (Melbourne High School)
- Stephens, Isabella (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Stewart, James (Scotch College)
- Stojanovska, Monika (Essendon Keilor College)
- Sutherland, Philippa (St Catherine's School)
- Tang, Christopher (Melbourne High School)
- Thevathasan, Shimona (Ballarat Grammar)
- Tinner, Joshua (Melbourne Grammar School)
- Towers, Sean (Parade College)
- Tso, Nathan (Melbourne High School)
- Turner, Tabatha (Lauriston Girls School)
- Turvey, Caelan (Mckinnon Secondary College)
- Velik, Jared (Bialik College)
- Vowles, Hannah (Our Lady Of Sion College)
- Wakhlu, Samira (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wallace, Rylie (Ruyton Girls' School)
- Wang, Annie (Glen Waverley Secondary College)
- Wells, Olivia (Loreto Mandeville Hall)
- Witherow, Tim (Haileybury College)
- Wong, Wesley (Camberwell Grammar School)
- Woolley, Alana (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Yip, Scott (Camberwell Grammar School)
- Young, Naomie (Canterbury Girls Secondary College)
45 (215 total)
- Adams, James (Mount Scopus Memorial College)
- Aldous, Georgia (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Ashton, Katrina (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Atkins, Lucy (Haileybury Girls College)
- Azaredo, Annalisa (Ivanhoe Grammar School)
- Baird-Watson, Declan (Melbourne Grammar School)
- Baird, Stuart (Scotch College)
- Baxter, Amy (Sacre Coeur)
- Bentley, Bryon (Kambrya College)
- Borg, Jessica (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Bowtell, Ellie (Lavalla Catholic College)
- Breedon, Oliver (Melbourne Grammar School)
- Caleo, Emma (Haileybury Girls College)
- Callil, Peter (Xavier College)
- Callow, Hannah (Flinders Christian Community College)
- Cameron, Elise (Toorak College)
- Campbell, Hannah (St Michael's Grammar School)
- Carroll, Scott (Melbourne Grammar School)
- Cashin, Killian (St Bernard's College)
- Cattapan, Amy (Academy Of Mary Immaculate)
- Chan, Joyce (Korowa Anglican Girls' School)
- Chauhan, Varun (Melbourne High School)
- Cheuk, Nathan (Melbourne High School)
- Chi, Rebecca (Presbyterian Ladies' College)
- Clarence, Shannon (Ivanhoe Grammar School)
- Cole, Michael (Parade College)
- Conan-Davies, Olivia (Canterbury Girls Secondary College)
- Connell, Stephanie (Loreto Mandeville Hall)
- Cooke, Georgia (Star Of The Sea College)
- Corkill, Catherine (John Monash Science School)
- Corvo, Bianca (Mount St Joseph Girls' College)
- Costello, Laura (Catholic Ladies College)
- Cowcher, Charles (St Leonards College)
- Crabtree, Mary (Ballarat Clarendon College)
- Cue, Grace (Ivanhoe Grammar School)
- D'Aprano, Fiore (Strathmore Secondary College)
- D'Arcy, Nicholas (Tintern Schools Senior College)
- De Vries, Kelsey (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Delatycki, Tomas (Bialik College)
- Douaihi, Cassandra (Essendon Keilor College)
- Duke, Matthew (The King David School)
- Ebert, Aaron (Haileybury College)
- Edelman, Daniel (Mount Scopus Memorial College)
- Edwards, Sarah (The Hamilton And Alexandra College)
- Egbert, Shenelle (Mentone Girls' Grammar School)
- Exton, Toby (St Kevin's College Toorak)
- Fahey, James (St Patrick's College)
- Feeney-Connor, Grace (Wesley College)
- Fekete, Gemma (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Fink, Charles (Mount Scopus Memorial College)
- Fisken, Katie (Strathmore Secondary College)
- Fitzgerald, Zachary (St Joseph's College Newtown)
- Fox, Rachael (Toorak College)
- Gigante, Scott (Melbourne High School)
- Girke, Luke (St Michael's Grammar School)
- Godfrey, Holly (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Goldberg, John (Brighton Grammar School)
- Gook, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Gormly, William (Xavier College)
- Gray, Cameron (Salesian College)
- Greene, Genevieve (Sacre Coeur)
- Griffiths, Damien (St Kevin's College Toorak)
- Guiney, Sean (Haileybury College)
- Guo, Jenny (Ruyton Girls' School)
- Ha, Daniel (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Ha, Phu (Melbourne High School)
- Hall, Bernadette (University High School)
- Harrington, Asher (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- He, Michelle (Ruyton Girls' School)
- Headon, Caitlin (Ballarat Grammar)
- Heard, Lauren (Ave Maria College)
- Heilberg, Jackson (Haileybury College)
- Henderson, James (Plenty Valley Christian College)
- Henderson, Sarah (Genazzano F.C.J. College)
- Hogan, Bridgette (Birchip P-12 School)
- Holdsworth, Stuart (Melbourne Grammar School)
- Hong, Lin-Tse (Trinity Grammar School)
- Hopgood, Jade (The Peninsula School)
- Horton Andrews, Freya (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Howe, Patrick (Ballarat Clarendon College)
- Hrysomallis, Caterina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Huang, Michael (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Hunter, Georgia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Hutson, Matthew (Haileybury College)
- Inglis, Shelby (Flinders Christian Community College)
- Jackson, Ned (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Jacobs, Jordan (St Kevin's College Toorak)
- James, Maddison (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Janover-Rocha, Daniel (Bialik College)
- Jeans, Xavier (Xavier College)
- Johnstone, Olivia (Ballarat Grammar)
- Karambelas, George (Alphington Grammar School)
- Kay, Dylan (Glen Waverley Secondary College)
- Kehoe-Sporton, Tashana (Haileybury Girls College)
- Kelly, Megan (Ave Maria College)
- Kennedy, Rebecca (Genazzano F.C.J. College)
- Kiffer, Michael (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Kitson, Lauren (Our Lady Of Sion College)
- Klein, Dylan (Mount Scopus Memorial College)
- Knight-Grull, Cassandra (Kardinia International College)
- Kuiper, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Kumar, Nandini (Werribee Secondary College)
- Lahmy, Doron (The King David School)
- Laidlaw, Sarah (Ballarat Grammar)
- Lam, Nam (Haileybury College)
- Lane, Hugh (St Mary Of The Angels School)
- Lanyon, Brydie (Boort District P-12 School)
- Lau, Jennifer (Balwyn High School)
- Layton, Laura (Viewbank College)
- Lee, Zhen Jiang (Scotch College)
- Liacopoulos, Sofia (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Lim, Ja Hue (University High School)
- Lim, Ron (Scotch College)
- Lin, Alex (Salesian College)
- Littlewood, James (Scotch College)
- Liu, Kathy (Presbyterian Ladies' College)
- Lopez, Daniel (Emmanuel College)
- Lord, Danika (Mentone Girls' Secondary College)
- Low, Elizabeth (Macrobertson Girls High School)
- Lui, Brandon (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Macdonald, Georgia (Fintona Girls School)
- Mackenzie, Rachel (Sacre Coeur)
- Maclean, Anthea (Geelong Grammar School)
- Maiolo, Sarah (St Monica's College)
- Mardani, Pejman (Camberwell Grammar School)
- Mcbride, Manning (St Kevin's College Toorak)
- Mccombe, Charlotte (Toorak College)
- Mcmenamin, Georgina (The Peninsula School)
- Mendis, Deshani (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mexias, Kristian (Marcellin College)
- Mihai, Laura (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mitas, Taylor (Macrobertson Girls High School)
- Molinari, Dominic (Marcellin College)
- Moorhead, Colin (Xavier College)
- Morgan, Emma (Sacred Heart College Geelong)
- Morgan, Katherine (Siena College)
- Morris-Meloni, Andrea (Sacred Heart College Geelong)
- Morrison, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Mortimer, Jake (Xavier College)
- Mroz, Katherine (John Monash Science School)
- Mucha, Paula (Caroline Chisholm Catholic College)
- Murikumthara, David (Christian Brothers' College St Kilda)
- Nguyen, Alexander (St Kevin's College Toorak)
- Nguyen, Quang (Box Hill High School)
- Nim, Victor (The Knox School)
- Nolan, Ben (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- O'Connell, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- O'Donnell, Michaelean (Melbourne High School)
- O'Hara, Jordan (Plenty Valley Christian College)
- Olding, Madeleine (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Ong, Cedric (Camberwell Grammar School)
- P, Shivani (Templestowe College)
- Papageorgiou, Helen (Sacre Coeur)
- Papas, Gerard (Carey Baptist Grammar School)
- Partsch, Kyall (Nazareth College)
- Payne, Oliver (Catholic College Wodonga)
- Petrie, Lachlan (Mazenod College)
- Petzke, Mitchell (Haileybury College)
- Photiadis, Sarah (Catholic Ladies College)
- Pike, Georgia (Ballarat Clarendon College)
- Pilcer, Levi (Leibler Yavneh College)
- Pitt, Amy (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Pollock, Bianca (Mentone Girls' Grammar School)
- Poon, Justin (Trinity Grammar School)
- Pretty, Benjamin (F.C.J. College)
- Pullen, Hannah (Sacre Coeur)
- Pye, Ellen (Cobram Secondary College)
- Quinn, Eliza (St Leonards College)
- Quinn, Zachary (The Peninsula School)
- Robertson, Matilda (University High School)
- Rule, Ellen (Sacred Heart College Geelong)
- Russ, Thomas (Xavier College)
- Scott, Luke (Haileybury College)
- Selleck, Jake (Brighton Grammar School)
- Sheed, Abigail (Goulburn Valley Grammar School)
- Shen, Edward (Melbourne High School)
- Simovich, Miran (Mount Scopus Memorial College)
- Singh, Gurveen (Mater Christi College)
- Slim, Amira (Brentwood Secondary College)
- Smith, David (Leibler Yavneh College)
- Smith, Mari (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Spanidis, Samuel (Melbourne Grammar School)
- Spargo, Wesley (Ivanhoe Grammar School)
- Spiridis, Peter (Ivanhoe Grammar School)
- Steinberg, Jessica (Mount Scopus Memorial College)
- Syme, Emma (Korowa Anglican Girls' School)
- Tait, Marianne (Plenty Valley Christian College)
- Tangga, Mark Kevin (Cranbourne Secondary College)
- Thai, Jennifer (St Aloysius College)
- Thompson, Ella (Wesley College)
- Tiffany, Guy (Vermont Secondary College)
- To, Catherine (Presbyterian Ladies' College)
- Tran, Jennifer (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Tran, Phillip (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Tsiglopoulos, Jonathan (Overnewton Anglican Community College)
- Tulloch, Alexandra (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Unger, Matthew (Xavier College)
- Van Der Spuy, Jacobus (Brentwood Secondary College)
- Van Zetten, Rachel (Clonard College)
- Varadarajan, Sachin (Melbourne Grammar School)
- Vella, Lakota (Fitzroy High School)
- Vosk, Adrian (Mckinnon Secondary College)
- Wang, Albert (Melbourne Grammar School)
- Ward, James (Melbourne High School)
- Watson, Daniel (Melbourne Grammar School)
- Wemyss, Madeleine (Korowa Anglican Girls' School)
- White, Bradley (St Leonards College)
- White, Jack (Assumption College)
- White, Madeline (St Margarets School)
- Wilson, Stefan (Melbourne Grammar School)
- Witney, Matthew (The Peninsula School)
- Xia, Mengtong (Loreto Mandeville Hall)
- Yuen, Stephen (Ivanhoe Grammar School)
- Zheng, Jia Xiang (Scotch College)
- Zheng, Steven (Penleigh And Essendon Grammar School)
44 (297 total)
- Aitken, Jimmy (Trinity Grammar School)
- Andersen, Isabella (Flinders Christian Community College)
- Anderson, Jonas (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Anderson, Timothy (Eltham College Of Education)
- Andrianova, Eleonora (Haileybury Girls College)
- Aravanis, Jason (Ivanhoe Grammar School)
- Ashkar, Jasmine (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Austin, Emily (Toorak College)
- Baird, James (Xavier College)
- Balderstone, Ned (Scotch College)
- Banh, Kevin (Mount Waverley Secondary College)
- Barton, Yana (Balwyn High School)
- Bebbington, James (Melbourne Grammar School)
- Bellhouse, Kathryn (Kardinia International College)
- Bernardo, Nicholas (Scotch College)
- Berndt, David (Woodleigh School)
- Bernhart, Ronnie (Leibler Yavneh College)
- Bicknell, Adrienne (Our Lady Of Sion College)
- Bien, Nicholas (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Biggins, Michaela (The Hamilton And Alexandra College)
- Blair-West, Katherine (Lauriston Girls School)
- Blow, Zoe (Lauriston Girls School)
- Botrous, Mina (Haileybury College)
- Bratchford, Luke (Mullauna College)
- Bride, Kathryn (Mckinnon Secondary College)
- Brown, Hannah (Williamstown High School)
- Brown, Mitchell (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Bruns, Jeffrey (St Leonards College)
- Buis, Jaymie (Mount Lilydale Mercy College)
- Buttifant, Thomas (Xavier College)
- Bykersma, Matthew (Ballarat Clarendon College)
- Calcutt, Philomena (Mount St Joseph Girls' College)
- Cananzi, Maria (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Cannon, Gretel (St Catherine's School)
- Cao, Rowena (Methodist Ladies College)
- Carrubba, Adele (Sacre Coeur)
- Casey, Paul (De La Salle College)
- Cavalieri, Gia (Ballarat Clarendon College)
- Cedro, Marissa (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Chard, Victoria (Corryong College)
- Chen, Toby (Melbourne High School)
- Cheung, Helen (Methodist Ladies College)
- Chong, Marcus (Werribee Secondary College)
- Christian, Merryn (Lauriston Girls School)
- Christodoulou, Zoe (St Columba's College)
- Cohen, Gilad (Mount Scopus Memorial College)
- Colangelo, Robert (St Kevin's College Toorak)
- Cole, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Collister, Emma (St Catherine's School)
- Comito, Matthew (Xavier College)
- Condliffe, Emma (Mckinnon Secondary College)
- Connell, Mirella (Fintona Girls School)
- Corbet, Geordie (Princes Hill Secondary College)
- Curcio, Vanessa (St Peter's College)
- Curran, Joseph (Xavier College)
- Curwood, Nicholas (De La Salle College)
- D'Cruz, Leonard (Princes Hill Secondary College)
- D'Lima, Trisha (Our Lady Of Sacred Heart College)
- D'Silva, Ezra (Balwyn High School)
- Dagher, Jamie (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Damrow, Jacqueline (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Dao, Damien (St Kevin's College Toorak)
- Dave, Nikita (Mentone Girls' Grammar School)
- Davis, Isabelle (Methodist Ladies College)
- Davis, Matthew (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Davis, Sophie (Mount Scopus Memorial College)
- Day, Scott (Lara Secondary College)
- Dela Cruz, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Dempsey, Kate (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Den, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Devanandan, Shagana (Presbyterian Ladies' College)
- Dexter, Dylan (Mount Scopus Memorial College)
- Diamond, Zoe (Mount Scopus Memorial College)
- Dias-Wanigasekera, Naveen (Brighton Secondary College)
- Dimopoulos, Georgia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Dissanayake, Nipuni (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Don, Shane (Haileybury College)
- Donaldson, Richard (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Douglass, Lachlan (Oberon High School)
- Doyle, Finlay (St Leonards College)
- Duan, Jacqueline (Melbourne Girls Grammar)
- Eddy, Alisha (Kilbreda College)
- Ektem, Danyal (Melbourne High School)
- Ellis, Kristen (Haileybury Girls College)
- Emmett, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Enano, Angela (Werribee Secondary College)
- Fairbridge, Hannah (Toorak College)
- Fencaros, Dane (Trinity Grammar School)
- Fernando, Savisha (Presbyterian Ladies' College)
- Finnerty, Laura (Vermont Secondary College)
- Fisher, Claire (Goulburn Valley Grammar School)
- Forrest, Robert (Melbourne Grammar School)
- Frost, Georgia (Genazzano F.C.J. College)
- Fry, Jack (Ivanhoe Grammar School)
- Funder, Jordan (Ringwood Secondary College)
- Gardam, Justin (Rosebud Secondary College)
- Gasparini, Loretta (Horsham College)
- Gaze, Joanna (Macrobertson Girls High School)
- Ghatty, Susmitha (Macrobertson Girls High School)
- Gibson, Janel (Mornington Secondary College)
- Giguruwa Gamage, Dilan (John Monash Science School)
- Gilbert, Jack (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Gilbert, Rebecca (Melbourne Girls' College)
- Glover, Rebekah (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Goad, Hugh (Scotch College)
- Goh, Stanley (Melbourne High School)
- Goldstein, Dean (The King David School)
- Gorman, Michael (Xavier College)
- Gould, Hayley (John Paul College)
- Grant, Adrienne (Ballarat High School)
- Gray, Sarah (St Michael's Grammar School)
- Gunning, Josephine (Academy Of Mary Immaculate)
- Haber, Benjamin (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Haering, Tegan (Marian College Sunshine)
- Hajdarevic, Emina (Al-Taqwa College)
- Hale, Alana (Mildura Senior College)
- Halloran Mackay, Maille (Princes Hill Secondary College)
- Hamblin, Patrick (Marcellin College)
- Hardiman, Georgia (Sacred Heart College Geelong)
- Hawke, Justin (Box Hill High School)
- Headon, Stephanie (Ballarat Grammar)
- Hedin, Madeleine (Balwyn High School)
- Hellyer, Nicholas (St Leonards College)
- Henzel, Leeav (Mount Scopus Memorial College)
- Herrmann, Joanna (Presbyterian Ladies' College)
- Heubner, Sarah (Sacred Heart College Geelong)
- Heyward, Lauren (The Geelong College)
- Hirth, Amy (Ballarat Clarendon College)
- Ho, Kelly (Presbyterian Ladies' College)
- Holden, Emma (Mentone Girls' Grammar School)
- Holston, Samuel (Trinity Grammar School)
- Houareau, Lauren (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Huang, Milly (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Hussein, Sheridan (Firbank Grammar School)
- Iacobozzi, Ethan (Bundoora Secondary College)
- Ingham, Claire (Genazzano F.C.J. College)
- Interlandi, Mason (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Iqbal, Samreen (John Monash Science School)
- Isles, Nathan (Sunbury College)
- Jayasekara, Dilusha (Macrobertson Girls High School)
- Jempson, Kaitlin (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Jin, Andrew (Brighton Grammar School)
- Jones, Genevieve (Sacre Coeur)
- Jones, Rachel (Bacchus Marsh Grammar)
- Kale, Samantha (Haileybury Girls College)
- Keam, Kate (Nhill College)
- Kent, Alyse (St Michael's Grammar School)
- Kirkham, Georgina (Woodleigh School)
- Kovac, Brianna (The Knox School)
- La Spina, Sebastian (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Lao, Kinson (Camberwell Grammar School)
- Lapirow, Daniel (Xavier College)
- Lenz, William (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Lethlean, Sarah (Methodist Ladies College)
- Liacopoulos, John (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Lilley, Jordan (Aitken College)
- Lin, Elaine (Methodist Ladies College)
- Lin, Qi (Melbourne High School)
- Lind, Amy (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Liu, Allan (Camberwell Grammar School)
- Liu, Tiffany (Presbyterian Ladies' College)
- Lock, James (Mount Waverley Secondary College)
- Longstaff, Mitchell (Xavier College)
- Low, Clement (Melbourne High School)
- Low, Kaycee (Brighton Secondary College)
- Maher-Gale, Caitlin (Bendigo Senior Secondary College)
- Maher, Emily (Ballarat Clarendon College)
- Maher, Oliver (The King David School)
- Mahony, David (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Mariadas, Liam (John Monash Science School)
- Mark, Christopher (Wesley College)
- Marks, Alice (Melbourne Girls Grammar)
- Marsh, Laura (Our Lady Of Sion College)
- Marsh, Samuel (Xavier College)
- Martin, Nicholas (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Mascitti, Giulia (Our Lady Of Sion College)
- Matheson, Madeleine (Melbourne Girls' College)
- Matthews, Jessica (Star Of The Sea College)
- Mazin, Vered (Mount Scopus Memorial College)
- Mccutcheon, Lauren (Sacre Coeur)
- Mcdonald, Eliza (Sacred Heart College Geelong)
- Mcgrath, Patrick (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mcinnes, Callum (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Mekhail, Maryam (Santa Maria College)
- Michael, Georgina (Haileybury Girls College)
- Miller, Abigail (Ruyton Girls' School)
- Miller, Anthony (Marist Sion College)
- Mooney, Andrew (Xavier College)
- Mostovac, Daniel (St Bernard's College)
- Ng, Ai Lin (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Ngan, Andrew (Scotch College)
- Nguyen, Alex (Melbourne High School)
- Nguyen, Andrew (Salesian College)
- Nicholas, Tehya (St Leonards College)
- Nim, Joseph (The Knox School)
- O'Donnell, Anna (Star Of The Sea College)
- O'Farrell, Gemma (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Ou Yang, Baya (Firbank Grammar School)
- Pacheco, Elaine (Avila College)
- Panjkov, Lara (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Papadopoulos, Christopher (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Park, Shannon (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Pawuluarachchi Silva, Pravin (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Pereira, Amy (Loreto Mandeville Hall)
- Pham, Katherine (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Philip, Thea (The Geelong College)
- Phillip Mariathasan, Poustin (Parade College)
- Pho, Gialinh Vi (Braybrook College)
- Pike, Hannah (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Ponnaganti, Sai (Melbourne High School)
- Prentice, Mikaela (Ringwood Secondary College)
- Prentice, Sidonie (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Provera, Rose (Princes Hill Secondary College)
- Qu, Liang (Scotch College)
- Quinless, Alish (St Francis Xavier College)
- Reeves, Grace (Camberwell High School)
- Remyn, Laura (St Paul's Anglican Grammar School)
- Roberts, Jordan (Our Lady Of Sion College)
- Robinson, Benjamin (St Kevin's College Toorak)
- Rodway, Nicholas (De La Salle College)
- Rose, Joshua (Werribee Secondary College)
- Rutherford, Emily (Buckley Park College)
- Ryan, Sinead (Trinity College Colac)
- Salamone, Laura (Our Lady Of Mercy College)
- Schon, Eugene (Scotch College)
- Schutt, Alexandra (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Scully, Daisy (Our Lady Of Sion College)
- Selers, Ebony (Our Lady Of Sion College)
- Selleck, Angela (St Catherine's School)
- Serafica, Isabella (Glen Waverley Secondary College)
- Shapiro, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Shaw, Henry (St Kevin's College Toorak)
- Sherr, Natalie (The King David School)
- Sibley-Lewis, Gemma (Melbourne Girls' College)
- Simpson, Laura (Ballarat Grammar)
- Sinclair, Meaghan (Ballarat Clarendon College)
- Smith, Harrison (Melbourne Grammar School)
- Smith, Maddison (The Geelong College)
- Smith, Sally-Anne (Werribee Secondary College)
- Smith, Stephanie (Presbyterian Ladies' College)
- Smithson, Grace (Shelford Girls' Grammar)
- Srikanthan, Arani (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Steedman, Benedict (Xavier College)
- Stevens, Madeleine (The Geelong College)
- Stone, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Stone, Allannah (Our Lady Of Sion College)
- Stubbs, Isabella (Wesley College)
- Sullivan, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Surry, Alyssa (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Tan, Stephen (Narre Warren South P-12 College)
- Tang, Patrick (Melbourne High School)
- Tay, Melody (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Tedesco, Stephanie (Copperfield College)
- Teh, Matthew (Melbourne Grammar School)
- Thirugnanasundralingam, Vaisnavi (Glen Waverley Secondary College)
- Thomas, Alan (The Geelong College)
- Thomas, Liam (Elwood College)
- Timokhina, Kristina (St Francis Xavier College)
- Tovey, Alice (Loreto Mandeville Hall)
- Tran, Vanette (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Trezise, Stephanie (Eltham College Of Education)
- Tsoukalas, Kyriako (Huntingtower School)
- Uber, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Un, Alicia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Vass, James (Ivanhoe Grammar School)
- Vella, Elena (Melbourne Girls' College)
- Verbeek, Eloise (Huntingtower School)
- Viegas, Sofia (Sacred Heart College Geelong)
- Vimalanathan, Hari (Melbourne High School)
- Virgona, Ariane (Our Lady Of Sion College)
- Vorich, Nicholas (St Bede's College)
- Vuong, Harlan (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Walker, Laura (The Geelong College)
- Wallis, Georgia (Lauriston Girls School)
- Walsh, Lucy (The Geelong College)
- Ward-Ambler, Emily (Melbourne Girls Grammar)
- Warhurst, Amelia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Warnakulasuriya, Dilani (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Watkins, Sasha (St Catherine's School)
- Webster, Julia (Lauriston Girls School)
- Weiss, Melanie (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- White, Declan (Melbourne High School)
- White, Stephanie (Strathmore Secondary College)
- Whitsed, William (Corryong College)
- Williams, Genevieve (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Wilson, Thomas (Huntingtower School)
- Wong, Josephine (Balwyn High School)
- Wong, Vincent (Box Hill High School)
- Wood, Katharine (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Xie, Zhong (Melbourne High School)
- Xu, Malcolm (Melbourne High School)
- Yang, William (Melbourne High School)
- Yoganathan, Sharanya (Presbyterian Ladies' College)
- Zarfaty, Shani (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Zen, Mia (Sacred Heart College Geelong)
- Zeng, Alice (Buckley Park College)
- Zhang, Katie (St Catherine's School)
43 (388 total)
- Abel, Cayleigh (Mount Scopus Memorial College)
- Aizik, Joshua (The King David School)
- Al Algawi, Safana (Templestowe College)
- Ali, Soad (Ilim College Of Australia)
- Allen, Thomas (Sandringham College)
- Andrews, Katelyn (Emmaus College)
- Angeleri, Harland (Haileybury College)
- Antoniou, Katrina (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Aoukar, Ben (St Kevin's College Toorak)
- Arabatzis, Anne-Marie (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Archer, Lloyd (Maranatha Christian School)
- Arter, Ruby (Our Lady Of Sion College)
- Aw-Yeong, Emma (Macrobertson Girls High School)
- Baker, John (Melbourne High School)
- Balabhadrapatruni, Anil Krishna (Melbourne High School)
- Balaji, Shruthi (John Monash Science School)
- Ball, Victoria (The Hamilton And Alexandra College)
- Bardoel, Harry (Melbourne Grammar School)
- Barker, Alicia (Shelford Girls' Grammar)
- Bashford, James (Buckley Park College)
- Baynes, Lachlan (Xavier College)
- Bedford, James (Chairo Christian School)
- Beliavski, Ron (The King David School)
- Bell, Adam (Trinity Grammar School)
- Bendall, Caitlyn (Ballarat Grammar)
- Berry, Hugo (Melbourne Grammar School)
- Bester, Lara (Ivanhoe Grammar School)
- Biles, Matthew (Melbourne Grammar School)
- Blakeney, Maggie (Santa Maria College)
- Bleicher, Andie (Boort District P-12 School)
- Bloch, Olivia (Lauriston Girls School)
- Bond, Alysha (Brentwood Secondary College)
- Bond, Neisha (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Borg, Luisa (St Columba's College)
- Bowden, Laura (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Boyle, Claire (Birchip P-12 School)
- Breeze, Ryan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Brooks, Rhiannon (Overnewton Anglican Community College)
- Brown, James (Roxburgh College)
- Burgess, Gabrielle (Melbourne Girls Grammar)
- Burstin, Asher (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Butler, Sarah E (Genazzano F.C.J. College)
- Cain, Michael (Xavier College)
- Cao, Leila (Firbank Grammar School)
- Carter, Coco (St Catherine's School)
- Carty, Jonathon (St Joseph's College Newtown)
- Casey, Michaela (Siena College)
- Chambers, Madeleine (Ballarat Clarendon College)
- Chang, Tinnie (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Chau, Lucinda (Wellington Secondary College)
- Chen, Yu Zhen (Balwyn High School)
- Choi, Ji Ho (Maranatha Christian School)
- Chu, David (Melbourne High School)
- Chung, Michelle (Melbourne Girls Grammar)
- Chuong, Melissa (Glen Waverley Secondary College)
- Clark, Tristan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Clark, William (Scotch College)
- Clutterbuck, Jade (The Geelong College)
- Cody, Caitlin (Bacchus Marsh Grammar)
- Cole, Emma (Mckinnon Secondary College)
- Cole, Rachael (Lilydale High School)
- Collie, Lucy (Presbyterian Ladies' College)
- Collins, Dannika (Taylors Lakes Secondary College)
- Collins, Emily (St Columba's College)
- Cooke, Jessica (Korowa Anglican Girls' School)
- Cooke, Lachlan (Wesley College)
- Cotton, Kelsey (Mentone Grammar School)
- Crossan, Connor (Kambrya College)
- Crossett, Lucy (St Michael's Grammar School)
- Davidson, Molly (Maribyrnong Secondary College)
- De Alwis, Dinithi (St Monica's College)
- De Valle, Jordana (The Peninsula School)
- Delaney, Emma (Sacred Heart College Geelong)
- Dellios, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Devereux, Amara (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Diamantopoulos, Lewis (St Kevin's College Toorak)
- Dickson, Freya (Ballarat Clarendon College)
- Dissanayake, Paige (Huntingtower School)
- Doble, William (St Kevin's College Toorak)
- Donald, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Downer, Nicolas (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Downey, Emma (Melbourne Girls Grammar)
- Du, Michelle (Canterbury Girls Secondary College)
- Dunn, Alice (Kardinia International College)
- Elankumaran, Beven (John Monash Science School)
- Ellison, Lee (Kardinia International College)
- Emonson, Chloe (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Evans, Mitchell (St Kevin's College Toorak)
- Eve, Tanjil (Fitzroy High School)
- Everist, Zoe (Wanganui Park Secondary College)
- Farag, George (Haileybury College)
- Faulkner, Bridget (St Francis Xavier College)
- Fenech, Emma (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Fetherston-Miller, Evangeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Fforde, Amy (Macrobertson Girls High School)
- Fink, Marco (The King David School)
- Firkin, Elizabeth (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Fitzgerald, Dominic (St Kevin's College Toorak)
- Fitzgerald, Isabelle (Princes Hill Secondary College)
- Fitzsimmons, Sarah (Eltham College Of Education)
- Flanagan, Xavier (Xavier College)
- Fleming, William (St Bernard's College)
- Fogarty, Joseph (Xavier College)
- Foo, Jessica (Haileybury Girls College)
- Fookes, Ashleigh (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Forbes, Ruby (Melbourne Girls' College)
- Fotheringham, Scott (Carey Baptist Grammar School)
- Friebe, Shenan (Aitken College)
- Gaddi, Abhilasha (Catholic Ladies College)
- Gallo, April (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Gamble, Eleanor (Kilvington Grammar School)
- Garnham, Katherine (Korowa Anglican Girls' School)
- Giles, Bianca (St Margarets School)
- Gill, Samuel (University High School)
- Gillett, Zoe (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Glouzman, Melissa (Kilvington Grammar School)
- Goodear, Alexandra (Siena College)
- Goonetilleke, Mihiri (Melbourne Girls' College)
- Gordon, Dylan (Bialik College)
- Gornall, Alice (Genazzano F.C.J. College)
- Gornall, Teresa (University High School)
- Gray, Sophie (St Catherine's School)
- Green, William (Ivanhoe Grammar School)
- Gregg-Rowan, Callisha (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Grevis-James, India (Geelong Grammar School)
- Grey, Oliver (Mazenod College)
- Griffin, Joseph (Wesley College)
- Grimwade, Mary (Melbourne Girls Grammar)
- Groenewald, Gina (Canterbury Girls Secondary College)
- Guzzo, Celeste (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Ham, Rachel (F.C.J. College)
- Hamilton, Jeffrey (Werribee Secondary College)
- Hanna, Anita (Mercy College)
- Hannah, Samantha (Haileybury Girls College)
- Hardisty, Grant (Assumption College)
- Harrison, Thomas (Xavier College)
- Hartnett, Keelan (Haileybury College)
- Harvey, Silkra (Box Hill High School)
- Hassan, Yasmeen (St Margarets School)
- Havos, Kiki (Mckinnon Secondary College)
- Hawkes, Edward (Templestowe College)
- Hay, Patrick (Princes Hill Secondary College)
- Hepworth, Christopher (Melbourne High School)
- Herne, Jessica (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Hogan, Veronica (Avila College)
- Holden, Tara (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Holz, John (Yarra Valley Grammar School)
- Huang, Selina (Fintona Girls School)
- Huber, Eva-Louise (Kilbreda College)
- Hudson, Rachel (Presentation College Windsor)
- Hussein, Najd (Cranbourne Secondary College)
- Ingram, Phoebe (Haileybury Girls College)
- Ishak, Claire (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Iyengar, Akshay (Camberwell Grammar School)
- Jamieson, Phoebe Jane (Academy Of Mary Immaculate)
- Janovic, Anthony (Mount Scopus Memorial College)
- Jarvis, Zoe (Corryong College)
- Jeans, Emily (Catholic Ladies College)
- Jones, Sarah (Billanook College Ltd)
- Jones, Tamsyn (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kajewski, Duncan (Donvale Christian College)
- Kaswan, Ananya (Carrum Downs Secondary College)
- Kaynak, Megan (Catholic Regional College Sydenham)
- Kekovski, Kristina (Lakeview Senior College)
- Kelly, Adam (Alexandra Secondary College)
- Kelly, Gretel (Mentone Girls' Secondary College)
- Kelly, James (Melbourne Grammar School)
- Keysers, Grace (St Francis Xavier College)
- Kimpton, Sophie (Methodist Ladies College)
- Kinder, Maximillian (Williamstown High School)
- Krantz, Virginia (Methodist Ladies College)
- Lam, Christopher (Melbourne Grammar School)
- Lang, Madeleine (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Larkin, Kathryn (Werribee Secondary College)
- Lau, Cheuk Hang (Melbourne High School)
- Laurie, Ethan (St Francis Xavier College)
- Lawrence, Tess (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Lederberger, Dalia (Beth Rivkah Ladies College)
- Lee, Hermine (Frankston High School - Vce Campus)
- Leeworthy, Jaidan (The Peninsula School)
- Leggett, Kane (Bundoora Secondary College)
- Lenagh, Patrick (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Leptos, Lucinda (Ruyton Girls' School)
- Lew, Jessica (Fintona Girls School)
- Li, Frank (Camberwell Grammar School)
- Li, Jenny (Ruyton Girls' School)
- Liacos, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Liberale, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Liefman, Hannah (Haileybury Girls College)
- Ligdopoulos, Panayiota (Ivanhoe Grammar School)
- Lim, Joshua (Glen Waverley Secondary College)
- Lim, Nicolas (Whitefriars College)
- Lim, Syn-Tek (Melbourne High School)
- Lindholm, Daniel (Woodleigh School)
- Linschoten, Laura (Loreto Mandeville Hall)
- Liu, Anita (Macrobertson Girls High School)
- Liu, Michael (Melbourne High School)
- Logan, Charles (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Loh, Ziyang (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Loschiavo, Nicole (Sacre Coeur)
- Lowe, Meagan (Kilbreda College)
- Lowman, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Lu, Matthew (Box Hill High School)
- Lucantonio, Roland (Emmanuel College)
- Lucas, Daisy (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Ludeman, Cassandra (Catholic College Bendigo)
- Ly, Jason (Wellington Secondary College)
- Lynch, Sebastian (Trinity Grammar School)
- Lyndon, Darby (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mahoney, Hannah (Clonard College)
- Malek, Veronica (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Mancuso, Gianni (Ivanhoe Grammar School)
- Margin, Christopher (Xavier College)
- Martin, Elizabeth (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Masei, Maria (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Matarazzo, Matthew (St Bernard's College)
- Matson, Nicholas (Casey Grammar School)
- Maybloom, Ellen (The King David School)
- Mccombe, Edward (Xavier College)
- Mccombe, Samuel (St Michael's Grammar School)
- Mcdonough, Rachael (Sacre Coeur)
- Mcewen, Cassandra (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Mcfarlane, Jetta (Wanganui Park Secondary College)
- Mcglashan, Sarah (Lauriston Girls School)
- Mcgregor, James (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Mckenzie, Nicole (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Mckinlay, Elysia (Mckinnon Secondary College)
- Mclaughlin, Kyle (University High School)
- Mclaverty, Alison (Melbourne Girls' College)
- Mclellan, Matilda (Toorak College)
- Mcnab, George (St Michael's Grammar School)
- Mcnamara, Brigid (Nagle College)
- Mcneill, Lucy (Star Of The Sea College)
- Melhem, Rachel (Santa Maria College)
- Miller, Tarah (Padua College)
- Millwood, Jackson (St Bede's College)
- Milojevic, Felyce (Lowanna College)
- Mingos, Alexia (Huntingtower School)
- Mohan, Christopher (Scotch College)
- Molloy, David (Whitefriars College)
- Moore, Andrew (Xavier College)
- Moorhouse, Stephanie (Kilvington Grammar School)
- Morgan, Nicola (Geelong Grammar School)
- Mottershead, Christopher (Mentone Grammar School)
- Mu, Wen Jie (Melbourne High School)
- Muldoon, Sarah (Mount Waverley Secondary College)
- Murphy, Hayley (St Margarets School)
- Murphy, Mairead (St Michael's Grammar School)
- Muscat, Olivia (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Myers-Braun, Jacob (Strathmore Secondary College)
- Ng, Tiffany (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Nikolic, Daniela (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- O'Bryan, Christopher (Xavier College)
- O'Halloran, Grace (Sacre Coeur)
- O'Leary, Stephanie (Kilbreda College)
- O'Rourke, Lucy (Loreto Mandeville Hall)
- Oates, Adrienne (Billanook College Ltd)
- Obarzanek, Jordan (University High School)
- Op De Coul, Chloe (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Papantoniou, Ellie (Strathmore Secondary College)
- Patane, Ella (Strathmore Secondary College)
- Patterson, Emily (Sacred Heart College Geelong)
- Payne, Luke (Aitken College)
- Pennefather, Sean (Whitefriars College)
- Petruccelli, Paolo (St Kevin's College Toorak)
- Pham, Steven (Luther College)
- Piakis, Melina (Reservoir High School)
- Piper, Joseph (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Piva, Stephen (St Kevin's College Toorak)
- Pollock, Anna (Castlemaine Secondary College)
- Pool, Megan (Star Of The Sea College)
- Pope, Lewis (Camberwell Grammar School)
- Price, Harrison (St Kevin's College Toorak)
- Price, Lucinda (Haileybury Girls College)
- Prior, Luke (Xavier College)
- Psaltis, Adriana (St Michael's Grammar School)
- Qin, Jason (Brighton Grammar School)
- Quin, Mollie (St Mary Mackillop College)
- Rajakariar, Sarah (Buckley Park College)
- Rautela, Shalini (Ballarat Clarendon College)
- Ravindran, Vaishali (Haileybury Girls College)
- Reeves, Taylan (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Regan, Darcy (Wesley College)
- Reimert, Jacoba (Ballarat Clarendon College)
- Reinehr, William (Haileybury College)
- Richardson, Nina (Star Of The Sea College)
- Roberts, Alexandra (Newhaven College)
- Robertson-Smith, Patrick (Scotch College)
- Robertson, Tom (Maffra Secondary College)
- Robinson, Tristan (Tintern Schools Senior College)
- Robles, Jorgia (Carrum Downs Secondary College)
- Roche, Jennifer (Kilbreda College)
- Rogers, Benjamin (Melbourne Grammar School)
- Roller, Megan (Melbourne Girls' College)
- Rose, David (Billanook College Ltd)
- Roujeinikova, Natalya (John Monash Science School)
- Round, Clementine (Presentation College Windsor)
- Rubite, Caroline (Thomas Carr College)
- Sacca, Jessica (Sacred Heart College Geelong)
- Sack, Mitchell (Glen Waverley Secondary College)
- Sallay, Gnei (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Salloum, Jared (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Samkova, Gabriella (Brighton Secondary College)
- Santoro, Roby (St Kevin's College Toorak)
- Schumann, Jessica (Gippsland Grammar - Senior)
- Scodellaro, Jacqueline (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Sevior, Marcus (Geelong Grammar School)
- Shalev, Noa (Melbourne Girls' College)
- Sharpe, Madeleine (Elwood College)
- Silvapulle, Shervyn (Melbourne Grammar School)
- Silvester, Danielle (Mentone Girls' Grammar School)
- Simpkin, Amber (Mckinnon Secondary College)
- Slonim, Georgia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Smart, Elizabeth (Mercy Regional College Camperdown)
- Smith, Jonathan (Leibler Yavneh College)
- Smith, Laura (Korowa Anglican Girls' School)
- Solomonson, Lauren (Geelong Grammar School)
- Spence, Edward (Scotch College)
- Sperac, Julia (Sacred Heart College Geelong)
- Srikantha, Aran (Haileybury College)
- Stanhope, Michelle (Donvale Christian College)
- Steele, Charlotte (Ballarat Clarendon College)
- Stojcevski, Mende (Lakeview Senior College)
- Stone, Jack (Melbourne Grammar School)
- Surash Kumar, Priyadarshni (Highvale Secondary College)
- Swinnerton, Michael (De La Salle College)
- Symon, Benjamin (Wesley College)
- Tabbara, Dana (Koonung Secondary College)
- Tai, Rachel (Sacre Coeur)
- Takakura, Mayen (Scotch College)
- Talliopoulos, George (Heathdale Christian College)
- Tan, Daniel (Melbourne High School)
- Tan, Michelle (Fintona Girls School)
- Tappy, Georgia (Shelford Girls' Grammar)
- Teshuva, Genevieve (Leibler Yavneh College)
- Tie, Tiffany (Sacre Coeur)
- Tjandra, Bradley (Melbourne Grammar School)
- Todaro, Darcy (Xavier College)
- Tomasino, Jessica (Star Of The Sea College)
- Tomassoni, Julian (St Bede's College)
- Tran, Linh (Melbourne High School)
- Tran, Megan (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Tran, Sandy (Xavier College)
- Turkalj, Lidija (Aitken College)
- Turner, Ellen (Blackburn High School)
- Turnley, Mia (Sacred Heart College Geelong)
- Udovenya, William (Melbourne Grammar School)
- Urwin, Hannah (Blackburn High School)
- Van Galen, Reed (St Joseph's College Newtown)
- Vaniotis, Alexander (Greensborough Secondary College)
- Vaughan, Caitlin (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Velakoulis, Deanna (Melbourne Girls Grammar)
- Vella, Greta (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Vernon, Thomas (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Visini, Laura (Nazareth College)
- Voselis, Louise (Korowa Anglican Girls' School)
- Walsh-Buckley, Lachlan (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Walters, Eleanor (Ballarat Clarendon College)
- Walton, Katherine (Fitzroy High School)
- Wang, Holly (Balwyn High School)
- Ward, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Wardrop, Nicole (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Warren, Monique (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Waterson, Adam (Ringwood Secondary College)
- Watson, Xavier (Balwyn High School)
- Wearne, Grace (Korowa Anglican Girls' School)
- Wearne, Megan (Montmorency Secondary College)
- Whinfield, Jessica (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Wilcox, Samuel (Ivanhoe Grammar School)
- Wilde, Mary-Louise (Princes Hill Secondary College)
- Wilkins, Samantha (Haileybury Girls College)
- Williams, Jesse (Aquinas College)
- Wong, Siwei (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Wymond, Gareth (Scotch College)
- Xie, Victor (Glen Waverley Secondary College)
- Yang, Virginia (Balwyn High School)
- Yeung, Eric (Melbourne High School)
- Yogaparan, Thivagar (Melbourne High School)
- Yoon, Annabelle (Mount Waverley Secondary College)
- Youings, Cathryn (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Young, Kara (Ruyton Girls' School)
- Young, Marcus (Glenvale School)
- Yu, Si Si (Huntingtower School)
- Zelenkov, David (The King David School)
- Zhang, Kevin (Melbourne High School)
- Ziegler, Anna (Bialik College)
- Zou, Victor (Haileybury College)
- Zu, Alison (Haileybury Girls College)
42 (491 total)
- Aartsen, Benjamin (Brentwood Secondary College)
- Adams, Karina (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Addamo, Carla (Werribee Secondary College)
- Akanni, Amelia (Star Of The Sea College)
- Alaimo, Hannah (John Paul College)
- Albrecht, Christian (Melbourne High School)
- Alexander, Hannah (Sandringham College)
- Allan, Stephanie (Methodist Ladies College)
- Allen, Keith (Mckinnon Secondary College)
- Anand, Jyoti (Wantirna College)
- Apostolopoulos, John (Ivanhoe Grammar School)
- Archer, Daniel (Xavier College)
- Arora, Mannat (Kambrya College)
- Asquith, Adelaide (St Margarets School)
- Atkins, Stephanie (St Joseph's College Echuca)
- Atmaca, Omer (Isik College - Meadow Fair Campus)
- Austin, Charles (Scotch College)
- Azar, Paul (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Baillieu, Hamish (Melbourne Grammar School)
- Bakopoulos, Daniel (Balwyn High School)
- Balia, Joshua (St Kevin's College Toorak)
- Bangs, Sophie (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Barclay, Amelia (Mentone Grammar School)
- Barclay, Evelyn (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Barkes, Miriam (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Barley, Claire (Academy Of Mary Immaculate)
- Barlow, Madeleine (Padua College)
- Barnes, Bridget (Ave Maria College)
- Barr-Waanders, Shelley (Leibler Yavneh College)
- Barrett, Danny (Melbourne High School)
- Bartlett, Georgia (Saint Ignatius College Geelong)
- Barton, William (Sandringham College)
- Basta, Melanie (Buckley Park College)
- Batch, Alana (Toorak College)
- Battersby, Lauren (Chairo Christian School)
- Baum, Maximilian (Xavier College)
- Beanland, Louis (St Michael's Grammar School)
- Beard, Madeleine (Carey Baptist Grammar School)
- Beattie, Jessica (Frankston High School - Vce Campus)
- Beattie, Kaitlin (Oxley College)
- Behanan, Akshay (Melbourne High School)
- Benington, Kate (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Bennett, Meghan (Genazzano F.C.J. College)
- Bergin, Thomas (Xavier College)
- Bharadwaj, Mayunk (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Birch, Emma (Firbank Grammar School)
- Biscan, Katrina (Sacred Heart College Geelong)
- Bishop, Clare (Beechworth Secondary College)
- Bishop, Philippa (Luther College)
- Blair-Thomson, Remy (The Geelong College)
- Blair, Jack (Woodleigh School)
- Blakey, Timothy (Haileybury College)
- Blennerhassett, Alex (Bendigo Senior Secondary College)
- Bolger, Sean (Melbourne Grammar School)
- Bolt, Alexandra (Melbourne Girls' College)
- Bond, Jessica (Ballarat Clarendon College)
- Borges, Brenton (Braybrook College)
- Boyle, Zoe-Jane (Sunbury College)
- Bramley, Amanda (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Brand, Georgina (Melbourne Girls Grammar)
- Braude, Jonathan (Mount Scopus Memorial College)
- Brice, Lauren (Firbank Grammar School)
- Brickle, Christina (South Gippsland Secondary College)
- Brook, Henri (Luther College)
- Brown, Emma (St Columba's College)
- Brown, William (Catholic College Wodonga)
- Brugliera, Carla (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Buenemann, Paige (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Buffon, Jack (Xavier College)
- Burchell, Roxanne (Highvale Secondary College)
- Burgess, Benjamin (Haileybury College)
- Burgess, James (Gippsland Grammar - Senior)
- Burns, Angus (Sandringham College)
- Caceres, Monica (Marian College Sunshine)
- Cai, Mengdi (St Margarets School)
- Camm, Sarah (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Campisi, Miles (Brighton Secondary College)
- Carinci, Marcus (Simonds Catholic College)
- Carmichael, Olivia (St Catherine's School)
- Caruana, Nicolette (St Columba's College)
- Carver, Grace (Haileybury Girls College)
- Cerche, William (Melbourne Grammar School)
- Chan, Jason (Melbourne Grammar School)
- Chandra, Nidhi (John Monash Science School)
- Charisiou, Anastasia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Chelvarajasingam, Ryan (Heathdale Christian College)
- Chen, Jennifer (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Chen, Tracy (Macrobertson Girls High School)
- Chen, Whitney (Macrobertson Girls High School)
- Chen, Xiaosheng (Strathmore Secondary College)
- Cheng, Kathy (Presbyterian Ladies' College)
- Cheong, Jeremy (St Kevin's College Toorak)
- Cher, Liora (Leibler Yavneh College)
- Chestney, Edwina (Sacre Coeur)
- Chin, Kee Yan (Presbyterian Ladies' College)
- Chitale, Varun (Melbourne High School)
- Chu, Angel (Methodist Ladies College)
- Ciacchi, Laura (Viewbank College)
- Cini, Genevieve (Sacre Coeur)
- Clark, Alice (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Clarke, Emily (Firbank Grammar School)
- Cockerall, Jack (Castlemaine Secondary College)
- Connell, Chantelle (Benalla College)
- Connellan, Erin (St Mary Mackillop College)
- Connolly, Madeleine (Elwood College)
- Cook, Fredericka (Melbourne Girls' College)
- Corrigan, Sian (Star Of The Sea College)
- Costanzo, Massimo (Xavier College)
- Cottee, Alexander (Geelong Grammar School)
- Cowan, Imogen (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cranwell, Caitlin (Luther College)
- Crawford, William (Brighton Grammar School)
- Cray, Ruby (Strathmore Secondary College)
- Croot, Petra (Nhill College)
- Curmi, Celeste (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Curmi, Joshua (Lakeview Senior College)
- Curran, Alanah (Firbank Grammar School)
- Curtis, Jacob (Carey Baptist Grammar School)
- Dage, Jordan (Ivanhoe Grammar School)
- Daggian, Jonathan (Scotch College)
- Dance, Hannah (Ballarat Clarendon College)
- Date, Alice (Loreto Mandeville Hall)
- De Bortoli, Stephanie (Our Lady Of Mercy College)
- De Bruyn, Xavier (St Bernard's College)
- De Lacy, Victoria (Our Lady Of Sion College)
- Deane, Oliver (Xavier College)
- Deighton-Smith, Michael (Wesley College)
- Deng, Trevor (Camberwell Grammar School)
- Dhar, Laura (Sacre Coeur)
- Di Placido, Kaylah (Oxley College)
- Dickmann, Hayden (St Kevin's College Toorak)
- Dixon, Andrew (Melbourne Grammar School)
- Dong, Lynette (Korowa Anglican Girls' School)
- Dorrington, Mia (Mckinnon Secondary College)
- Dowsett, Christopher (Strathmore Secondary College)
- Doyle, Darcy (Xavier College)
- Draffen, Christopher (De La Salle College)
- Draffin, Emma (Ballarat Clarendon College)
- Dragicevic, Steven (Kardinia International College)
- Duckworth, Eleanor (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Duggan, Dustin (Kardinia International College)
- Eagling, Heather (Kilbreda College)
- Eastaugh, Emily (Methodist Ladies College)
- Edge, Phoebe (Emmanuel College)
- Efthymiou, Georgina (Siena College)
- Egan, Emily (Catholic Regional College Sydenham)
- El-Naggar, Suzanne (Greensborough Secondary College)
- Elkington, Daniel (East Doncaster Secondary College)
- Elliott, Patrick (Maffra Secondary College)
- Ellis, Carly (Saint Ignatius College Geelong)
- Elmolla, Jazmine (Presentation College Windsor)
- Emery, Sarah (Toorak College)
- Everson, Luke (St Leonards College)
- Ewen, Anna (Our Lady Of Sion College)
- Fabri, Gabriela (Firbank Grammar School)
- Farrugia, Demi (Lakeview Senior College)
- Fergeus, Liam (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Forbes, Jeremy (Bialik College)
- Fragapane, Damian (Loyola College)
- Fryer, Jack (Emmanuel College)
- Furst, Ruby (Methodist Ladies College)
- Ganju, Anita (Haileybury Girls College)
- Gardiner, Tess (Ruyton Girls' School)
- Gardner, Adam (Mckinnon Secondary College)
- Gardner, Maddison (The Peninsula School)
- Garton, Jack (Newhaven College)
- Gately, Samuel (Marcellin College)
- Gell, Lachlan (Melbourne High School)
- Gersh, Hannah (Mount Scopus Memorial College)
- Giannini, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Giannopoulos, Andreas (Ivanhoe Grammar School)
- Gibbons, Grace (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Gordon, Dominique (The Hamilton And Alexandra College)
- Gordon, Rhianna (Maffra Secondary College)
- Graham, Joshua (St Kevin's College Toorak)
- Gray, Geraldine (Gilmore College For Girls)
- Graziano-Barry, Daniel (Parade College)
- Grenville, Hannah (Star Of The Sea College)
- Grubb, Thomas (Brighton Grammar School)
- Guo, Gary (Melbourne High School)
- Guo, Louisa (Sacre Coeur)
- Ha, Laura (Mentone Girls' Grammar School)
- Haines, Georgia (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Halperin, Lara (The King David School)
- Hamer, Alexander (Scotch College)
- Hamilton-Peake, William (University High School)
- Hamilton, Alice (Padua College)
- Hamilton, Madison (Firbank Grammar School)
- Hanna, Kyrollos (Simonds Catholic College)
- Hansa, Floranne (Our Lady Of Mercy College)
- Havin, Reuvy (Yeshivah College)
- Hedditch, Thomas (Trinity Grammar School)
- Herbert, David (University High School)
- Hickey, Caitlin (Ballarat Grammar)
- Hocking, Julian (Wesley College)
- Hood, Kate (Highview Christian Community College)
- Hood, Nicole (Mildura Senior College)
- Hope, Kianna (Princes Hill Secondary College)
- Howden, Jana (Toorak College)
- Howell, Madeline (Victoria International School Of Sharjah)
- Huang, Kevin (Trinity Grammar School)
- Huang, Lisa (Fintona Girls School)
- Huang, Sebastian (Melbourne Grammar School)
- Huang, Wei (Melbourne High School)
- Hueston, Phoebe (Genazzano F.C.J. College)
- Hughes, Caitlin (St Columba's College)
- Huynh, Alexander (Balwyn High School)
- Huynh, Jeremy (St Kevin's College Toorak)
- Iaria, Angela (Aquinas College)
- Iozzi, Matthew (Buckley Park College)
- Irving, Catherine (Eltham High School)
- Irwin, Richard (The Peninsula School)
- James, Alexander (Trinity Grammar School)
- James, Natalie (Sacred Heart College Geelong)
- Jamieson, Emma (Ruyton Girls' School)
- Jefferies, Fletcher (Kardinia International College)
- Jenkins, Claire (Haileybury Girls College)
- Jones, Emily (St Columba's College)
- Jones, Hanna (Loreto Mandeville Hall)
- Jordan, Thomas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Joyce, Nadia (Ave Maria College)
- Kalogianis, Mona (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Kalubowilage, Sitara (St Margarets School)
- Kanevsky, Michelle (Mentone Girls' Secondary College)
- Kariyawasam, Medhani (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Kehoe, Sondrine (Canterbury Girls Secondary College)
- Kellock, Aiden (Bacchus Marsh Grammar)
- Kelly, Anna (Loreto College)
- Kennedy, Evelyn (Sacred Heart College Geelong)
- Kennett, Luis (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Kenny, Lucy (Mentone Girls' Secondary College)
- Kent, Thomas (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Kerin, Lachlan (Melbourne Grammar School)
- Kerr, Eloise (Rosehill Secondary College)
- Khong, Samantha (Presbyterian Ladies' College)
- Khor, Rebecca (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Klein, Emma (Mount Scopus Memorial College)
- Komic, Ruby (Padua College)
- Kominakis, Christina (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kontos, Dimitri (Mckinnon Secondary College)
- Krasicki V Siecin, Zofia (Firbank Grammar School)
- Kumar, Sunita (Catholic Regional College Sydenham)
- Lai, Eloise (Balwyn High School)
- Lam, Joshua (Melbourne High School)
- Lam, Ling Chi (Ballarat Clarendon College)
- Lamberton, Jacob (Melbourne High School)
- Lammardo, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Lance, Nissa (Melbourne Girls Grammar)
- Lanyon, Brooke (Grovedale College)
- Lau, Adrian (Melbourne High School)
- Lau, Katie (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Lay, Anthony (Gladstone Park Secondary College)
- Leahy, Millie (The Geelong College)
- Lee-Brown, Adam (Wyndham Central Secondary College)
- Lee, Jiyoon (Kilvington Grammar School)
- Leonardi, Larissa (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Lester-Smith, Marnie (Sacred Heart College)
- Lewis, Benjamin (Mount Scopus Memorial College)
- Liang, Vincent (University High School)
- Lipson, April (Sacred Heart College Geelong)
- Liu, Anissa (Highvale Secondary College)
- Liu, Yizhen (Mullauna College)
- Lloyd, Brittany (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Loganathan, James (Ivanhoe Grammar School)
- Lonergan, Kia (Ballarat Clarendon College)
- Lubian, Megan (Viewbank College)
- Luu, Carolyn (Balwyn High School)
- Ly, Hugo (Melbourne High School)
- Lynch, Kiera (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Macallister, Claire (St Leonards College)
- Macgibbon-Parker, Henry (Scotch College)
- Madawalage, Thilan (Melbourne High School)
- Mai, Cathy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Malone, Thomas (Whitefriars College)
- Mangoni, Christopher (Mazenod College)
- Margary, James (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Marjanovic, Jovana (Canterbury Girls Secondary College)
- Mascarenhas, Shaun (Balwyn High School)
- Massi, Jesse (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Matthews, Jackie (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Mcanally, Lauren (Kambrya College)
- Mccarthy, Jessica (Ivanhoe Grammar School)
- Mcdonald, Kyle (St Bede's College)
- Mcdonald, Tahlia (Our Lady Of Sion College)
- Mcgowan, Kelsie (St Joseph's College Echuca)
- Mclardie-Hore, Olivia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mclay, Eleanor (Haileybury Girls College)
- Mcneil, Georgia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Meggitt, William (Scotch College)
- Melenhorst, Nicholas (Mazenod College)
- Mezentseff, Alex (De La Salle College)
- Miller, Curtis (St Michael's Grammar School)
- Millward, Sarah (Vermont Secondary College)
- Milone, Julia (St Catherine's School)
- Mitchell, Gabrielle (The Geelong College)
- Mitchell, Tiana (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Mitchener, Nathan (St Kevin's College Toorak)
- Monaghan, Joshua (St Bernard's College)
- Mooney, James (Ballarat Clarendon College)
- Moresi, Laura (Carey Baptist Grammar School)
- Morgan, Mitchell (Mount Waverley Secondary College)
- Morley, Olivia (Lauriston Girls School)
- Morley, Rachel (Kilbreda College)
- Morris, Hugh (Xavier College)
- Morris, Thomas (John Monash Science School)
- Mousley, Johanna (Sacred Heart College Geelong)
- Mughal, Iqraa (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Murphy, Harrison (St Helena Secondary College)
- Music, Camille (Melbourne Girls' College)
- Musso, Nicholas (Notre Dame College)
- Mutaliph, Shanaaz (Macrobertson Girls High School)
- Nan, Kirollos (Haileybury College)
- Natsioulas, Alexandros (Salesian College)
- Naylor, Isaac (Waverley Christian College)
- Ng, Sabrina (Oxley College)
- Nicol, Laura (Our Lady Of Mercy College)
- Nilsson, Timothy (Whitefriars College)
- Nip, Goretti (Box Hill High School)
- Normington, Elizabeth (Eltham College Of Education)
- Normoyle, Frances (Sacred Heart College Geelong)
- Norrish, Alexander (Aquinas College)
- Northeast, Philippa (Melbourne Rudolf Steiner School)
- O'Brien, Katrina (Benalla College)
- O'Connell, Emily (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- O'Connor, Anthony (Xavier College)
- O'Connor, Mia (Ruyton Girls' School)
- O'Keeffe, Niamh (Genazzano F.C.J. College)
- O'Shea, Andrew (Emmaus College)
- Oh, Audrey (East Doncaster Secondary College)
- Olesnicky, Teressa (Shelford Girls' Grammar)
- Oliver, Lauren (Kilbreda College)
- Or, Marcus (St Kevin's College Toorak)
- Page, Nikola (St Joseph's College Mildura)
- Parker, Georgia-May (St Catherine's School)
- Pejnovic, Stefan (Melbourne High School)
- Pereira, Gabriella (Presbyterian Ladies' College)
- Perera, Palinda (St Kevin's College Toorak)
- Pheasant-Kelly, Jamieson (Princes Hill Secondary College)
- Phillips, Rachel (Bacchus Marsh Grammar)
- Plowman, Siobhan (The Geelong College)
- Popham, Eleanor (Firbank Grammar School)
- Portelli, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Power, Aisling (Sacre Coeur)
- Power, Isabelle (Ruyton Girls' School)
- Power, Lauren (Toorak College)
- Pragash, Nandhinee (John Monash Science School)
- Pressley, Charlotte (Woodleigh School)
- Price, Kelly (St Margarets School)
- Prigg, Annaliese (Avila College)
- Pryor, Ingrid (University High School)
- Pryor, Jasmine (Lilydale High School)
- Pryor, Samuel (Woodleigh School)
- Purcell, Taylah (St Paul's Anglican Grammar School)
- Rajaratne, Kumaranganie (Macrobertson Girls High School)
- Ramsden, Grace (Siena College)
- Randall-Dzerdz, Kathryn (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Razbash, Ilana (Mckinnon Secondary College)
- Reed, John (The King David School)
- Rees, Judith (Mckinnon Secondary College)
- Rehan, Zuhair (Melbourne High School)
- Reynolds, Roderick (The Peninsula School)
- Rich, Abbey (Toorak College)
- Riegler, Nikolas (St Michael's Grammar School)
- Roberts, Danielle (The Geelong College)
- Robinson, Elizabeth (Star Of The Sea College)
- Robinson, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Robson, Victoria (Carey Baptist Grammar School)
- Romano, Patrick (St Bernard's College)
- Rosario, Amanda (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Rosetzky, Ella (Melbourne Girls' College)
- Rowe, Claire (Presentation College Windsor)
- Rundell, Jonathon (Melbourne Grammar School)
- Ryan, Daniel (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Ryan, Liam (Scotch College)
- Sacco, Michael (Braybrook College)
- Sach-Haber, Oscar (Geelong Grammar School)
- Sack, Talya (Leibler Yavneh College)
- Sacks, Romy (Mount Scopus Memorial College)
- Saliba, Natalie (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Salmon, Virginia (Sacred Heart College Geelong)
- Satija, Norah (Mentone Girls' Grammar School)
- Savage, Patrick (Xavier College)
- Savanur, Monika (John Monash Science School)
- Saward, Glen (Oxley College)
- Schlegel, Samuel (John Monash Science School)
- Scodellaro, Lucas (Trinity Grammar School)
- Selvadurai, Michael (Mazenod College)
- Seow, Elaine (Doncaster Secondary College)
- Shah, Ameera (Balwyn High School)
- Shanahan, Amelia (Oberon High School)
- Shaw, Sara (Melbourne Girls Grammar)
- Shearman, Lauren (Girton Grammar School Ltd)
- Sherman, Alexandra (Mount Lilydale Mercy College)
- Shipton, Alexandra (Croydon Maroondah College - Croydon Campus)
- Shukla, Savannah (Mentone Girls' Secondary College)
- Sibillin, Olivia (Genazzano F.C.J. College)
- Simmons, Jonty (Gippsland Grammar - Senior)
- Sims, Sarah (John Monash Science School)
- Sinsua, Neil (Haileybury College)
- Sipus, Stephanie (Mooroolbark College)
- Siriwardena, Andrea (Sacre Coeur)
- Skulley, Jim (Princes Hill Secondary College)
- Smith, Emma (The Peninsula School)
- Smith, Hannah (Frankston High School - Vce Campus)
- Snooks, Andrew (St Andrews Christian College)
- Sokolic, Felicity (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Splatt, Chelsea (The Geelong College)
- Stamer-Squair, Karolina (Dromana Secondary College)
- Stanszus, Gabriella (Woodleigh School)
- Steele, Callum (Frankston High School - Vce Campus)
- Steller, Megan (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Stephens, Bronte (Melbourne Girls' College)
- Stewart, Elizabeth (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Sun, Roy (Camberwell Grammar School)
- Suraweera, Dona (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Swanton, Laura (Ballarat Clarendon College)
- Tangey, Zachary (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tant, Christian (Melbourne Grammar School)
- Tasiopoulos, Georgia (St Michael's Grammar School)
- Tatli, Christopher (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Tay, Russell (Melbourne High School)
- Thind, Navneet (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Thomas, James (Brunswick Secondary College)
- Thompson, Sarah (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Thomson, Jessica (Mildura Senior College)
- Thomson, Zack (Melbourne Grammar School)
- Threadgold, George (The Geelong College)
- Tibballs, Matthew (Trinity Grammar School)
- Tinkler, Mia (Fitzroy High School)
- Titheridge, Kate (Ballarat Clarendon College)
- Tokell, Emma (Our Lady Of Sion College)
- Toohey, Amelia (Ivanhoe Grammar School)
- Tram, Joshua (Scotch College)
- Tran, Jennifer (Macrobertson Girls High School)
- Treverton, Holly (Haileybury Girls College)
- Truong, Nguyen (Macrobertson Girls High School)
- Tsotsos, Rebecca (Loreto Mandeville Hall)
- Tuckett, Abbey (The Peninsula School)
- Turner, William (Luther College)
- Twist, Siobhan (Haileybury Girls College)
- Udall, John (St Kevin's College Toorak)
- Vaidhyanathan, Ashwin (Melbourne High School)
- Van Der Linden, Johanna (Mount Lilydale Mercy College)
- Van Enst, Julian (Mildura Senior College)
- Vanderzwan, Olivia (The Peninsula School)
- Vasic, Aleksandra (John Monash Science School)
- Vaskrsic, Katarina (Wesley College)
- Vaughan, Zoe (The Geelong College)
- Veronese, Amelia (Our Lady Of Sion College)
- Vincent, Lisa (Wantirna College)
- Visentin, Emma (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Waack, Jacinta (Emmaus College)
- Wade, Stewart (Melbourne High School)
- Walker, Emma (Toorak College)
- Walsh, Georgia (Ruyton Girls' School)
- Walsh, Jesse (Melbourne Girls' College)
- Wang, Angela (Methodist Ladies College)
- Wang, Yu Xi (Presbyterian Ladies' College)
- Wanniarachchi, Mishelle (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Ward, Hannah (Toorak College)
- Watson, Damian (Emmaus College)
- Watt, Christopher (Trinity Grammar School)
- Weber, John (St Kevin's College Toorak)
- Webster, Madeleine (St Catherine's School)
- Webster, Samuel (Box Hill High School)
- Wellington, Molly (St Columba's College)
- West, Jack (The Geelong College)
- Whitehead, Alexandra (Wesley College)
- Whittle, Christopher (John Monash Science School)
- Williams, Alexander (Melbourne Grammar School)
- Williams, Matthew (Carey Baptist Grammar School)
- Williamson, Athena (Melbourne Girls Grammar)
- Wong, Stephen (Overnewton Anglican Community College)
- Wright, Campbell (Melbourne High School)
- Wu, Colin (Huntingtower School)
- Wu, Evelyn (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Xian, Jonathan (Melbourne High School)
- Xue, Jason (Camberwell Grammar School)
- Xuereb, Nicholas (Williamstown High School)
- Yang, Anthony (Melbourne High School)
- Yang, Roger (Xavier College)
- Yiannakis, Renee (Shelford Girls' Grammar)
- Young, Jennifer (Korowa Anglican Girls' School)
- Zacharewicz, Meagan (Eltham College Of Education)
- Zarook, Salma (Marian College Sunshine)
- Zhang, David (Waverley Christian College)
- Zhang, Elishia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Zhang, Holly (Fintona Girls School)
- Zhao, Dawei (Melbourne Grammar School)
- Zhong, Xin Xin (Balwyn High School)
- Zhou, Robin (Melbourne High School)
41 (627 total)
- Aarons, Sarah (Mckinnon Secondary College)
- Abraham, Simi (Loyola College)
- Acevedo-Pun, Aiyana (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Ackland, Brooke (Koonung Secondary College)
- Adams, David (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Adams, Sophie (Our Lady Of Sion College)
- Akhidenor, Michelle (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Alakus, Hazal (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Alasagas, Ashley (Mercy College)
- Alateras, Grace (Mater Christi College)
- Allender, Emily (Killester College)
- Allimonos, Christos (Ivanhoe Grammar School)
- Alpass, Callum (Melbourne High School)
- Anderson-Luxford, Daniel (Strathmore Secondary College)
- Anderson, Daniel (Upwey High School)
- Anderson, Jack (Gippsland Grammar - Senior)
- Anderson, Morgan (St Bede's College)
- Anderson, Sean (John Paul College)
- Angelone, Gabrielle (Mount St Joseph Girls' College)
- Apted, Danielle (Eltham College Of Education)
- Arnott, Jessica (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Ashkenazi, Benjamin (St Peter's College)
- Augustes, Chloe (Wesley College)
- Avery, Sam (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Babb, Stephen (Melbourne High School)
- Bajan, Tessa (Williamstown High School)
- Baker, Isabel (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Bakopoulos, Grace (Loyola College)
- Balen, Clancy (Swinburne Senior Secondary College)
- Barca, Andre (St Bede's College)
- Baring, Jack (Melbourne Grammar School)
- Barnden, Samuel (Mildura Senior College)
- Barrington, Joshua (Camberwell Grammar School)
- Barry, Julia (Corryong College)
- Bartalotta, James (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Barton, David (Camberwell Grammar School)
- Barton, Samuel (Ballarat Grammar)
- Bashta, Scott (Melbourne High School)
- Battagello, Lucy (Sacre Coeur)
- Bayly, Shannen (Boronia K-12 College- Mount View Campus)
- Beales, Nathan (Maranatha Christian School)
- Beck, William (Parade College)
- Beer, Cameron (Haileybury College)
- Bell, Lucinda (Horsham College)
- Bennett, James (Melbourne Grammar School)
- Bennett, Nicola (Korowa Anglican Girls' School)
- Bennett, William (Ballarat Grammar)
- Bernard, Natalie (Korowa Anglican Girls' School)
- Beveridge, Andrew (Brighton Grammar School)
- Bickers, Charlee (Flinders Christian Community College)
- Billington, Eliza (Goulburn Valley Grammar School)
- Birrell, Zachary (St Kevin's College Toorak)
- Blaher, Ashley (Mckinnon Secondary College)
- Blake, Ryan (Glenvale School)
- Blakeley, Madeline (Beaconhills College - Pakenham)
- Blaszczak Stevenson, Monique (Neerim District Secondary College)
- Bloom, Samuel (Leibler Yavneh College)
- Boland, Olivia (Goulburn Valley Grammar School)
- Bone, Maddison (Clonard College)
- Borg, Nicolas (Melbourne High School)
- Boscacci, Amie (Siena College)
- Bosnar, Luke (Xavier College)
- Botros, Stephanie (Haileybury Girls College)
- Boulton, Luke (St Bede's College)
- Bowe, Georgina (Camberwell High School)
- Bowers, Patrick (Nagle College)
- Bradbury, Judith (Box Hill High School)
- Brady, Arran (St Kevin's College Toorak)
- Braun, Zachary (Bialik College)
- Brazzale, Rachael (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Brennan-Steers, Leticia (Presentation College Windsor)
- Bright, Matthew (St Bede's College)
- Broderick, Ebony (Assumption College)
- Brown, Andrew (Parade College)
- Brown, Catherine (St Paul's Anglican Grammar School)
- Bryson, Thomas (Wesley College)
- Budge, Emily (Aitken College)
- Bui, Dominic (Emmaus College)
- Bui, Tina (Braybrook College)
- Burford, Bianca (Buckley Park College)
- Butler, Sarah M (Genazzano F.C.J. College)
- Byrne, Caitlin (Geelong Grammar School)
- Cachart, Aaron (St John's Regional College)
- Cagliarini, Abbie (Frankston High School - Vce Campus)
- Cain, Lauren (Mirboo North Secondary College)
- Caithness, Isabelle (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Calalesina, Sophie (St Monica's College)
- Callaghan, Erin (Mentone Grammar School)
- Cally, Justin (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Camerlengo, Gabriella (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Cameron, Freya (Melbourne Girls Grammar)
- Campbell, Holly (Princes Hill Secondary College)
- Capannolo, Michaela (Genazzano F.C.J. College)
- Carapalis, Phillip (Saint Ignatius College Geelong)
- Carr, Hannah (Catholic College Bendigo)
- Carroll, Jessica (St Mary Mackillop College)
- Castran, Zoe (Wesley College)
- Chaichareon, Possavee (Wesley College)
- Chan, Jacqueline (Catholic Ladies College)
- Chanty, Christine (St Francis Xavier College)
- Chapman, Brian (Ballarat Clarendon College)
- Chapman, Sarah (Clonard College)
- Chau, Richard (John Monash Science School)
- Chebaia, Emily (Siena College)
- Chen, Li-Chun (Avila College)
- Chen, Marshall (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Chen, Yan Hong (Northcote High School)
- Cherny, Andrea (Carey Baptist Grammar School)
- Cherukuri, Bhargava (Balwyn High School)
- Cheung, Wing Tsoeng (John Monash Science School)
- Chisholm, Lauren (St Leonards College)
- Chitale, Omkar (Glen Waverley Secondary College)
- Chorin, Phoebe (Canterbury Girls Secondary College)
- Christopoulos, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Chui, Idee (Glen Waverley Secondary College)
- Ciacchi, Lisa (Viewbank College)
- Cirillo, Amanda (Catholic Regional College Sydenham)
- Clark, Grace (The Geelong College)
- Clarkson, Adam (Carey Baptist Grammar School)
- Clegg, Megan (Ruyton Girls' School)
- Clohesy, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Cloke, Hayden (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Clydesdale, Adele (Beaconhills College - Pakenham)
- Cochrane, Olivia (The Hamilton And Alexandra College)
- Cohen, Daniel (Bialik College)
- Coia, Julia (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Colclough, Courtney (Viewbank College)
- Cole, Malachy (Scotch College)
- Collins, Samuel (Whitefriars College)
- Comelli, Christine (Ave Maria College)
- Comelli, Nicole (Ave Maria College)
- Conlin-Hurd, Alisha (Highview Christian Community College)
- Connor, Georgina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Consedine, Haley (Sacred Heart College Geelong)
- Cooney-O'Donoghue, Diarmuid (University High School)
- Cooper, Reginald (Trinity Grammar School)
- Corless, Lauren (Genazzano F.C.J. College)
- Cosgrave, Tess (Genazzano F.C.J. College)
- Cosgriff, Charles (Xavier College)
- Craig, Tayler (Toorak College)
- Crisfield-Smith, Georgia (Ivanhoe Grammar School)
- D'Arcy, Sasha (St Leonards College)
- D'Souza, Annalise (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- D'Urso, Sophia (Wesley College)
- Dalton, Selby (Carey Baptist Grammar School)
- Davis, Amber (Mornington Secondary College)
- Davis, Emily (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Davis, Jordan (Loreto College)
- Dawkins, Phillip (Melbourne High School)
- De La Vega, Stephanie (Gilson College)
- De Mare, Kirsten (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Dean, Chloe (The King David School)
- Deasey, Monica (Melbourne Girls' College)
- Del Carmen, Marie (University High School)
- Dempsey, Christopher (Marian College Ararat)
- Densham, Jessicarose (Loyola College)
- Dewhurst, Nicholas (St Paul's Anglican Grammar School)
- Dhir, Sakshi (Haileybury Girls College)
- Di Cintio, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Di Fabrizio, Dillon (St Kevin's College Toorak)
- Dickson, Rose (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Dienhoff, Brittni (Star Of The Sea College)
- Diep, Jennie (Killester College)
- Ding, Sean (Melbourne High School)
- Diplaris, Jacob (Wesley College)
- Dixon, Edward (Mentone Grammar School)
- Do, Elizabeth (St Aloysius College)
- Do, Trixie (St Monica's College)
- Donaldson, Thomas (Trinity Grammar School)
- Dooley, James (St Joseph's College Newtown)
- Dudley, Charles (Melbourne High School)
- Dunne, Ciara (Mercy College)
- Dusanovic, Robert (University High School)
- Dwyer, Madeleine (The Peninsula School)
- Ear, Narida (Macrobertson Girls High School)
- Easton, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Economou, Dimitri (Haileybury College)
- Edmonds, Lucy (St Michael's Grammar School)
- Elishav, Gali (Bialik College)
- Elkin, Lauren (Huntingtower School)
- Elliott, Justin (St Kevin's College Toorak)
- Eqbal, Henna (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Ewart, Rachel (Luther College)
- Fan, Bing-Qing (Presbyterian Ladies' College)
- Fava, Charlotte (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Fernandez, Sebastian (John Paul College)
- Fithall, William (St Kevin's College Toorak)
- Fok, Jason (Camberwell Grammar School)
- Fomin, Erin (Christian College Institute Of Senior Education)
- Forehan, Emma (Sacre Coeur)
- Fox, James (Goulburn Valley Grammar School)
- Fraraccio, Grace (Maranatha Christian School)
- Freddi, Allanah (The Geelong College)
- Frizzell, Adayah (Gilson College)
- Fung, Man Yu (Methodist Ladies College)
- Gaff, James (Carey Baptist Grammar School)
- Galbraith, Makayla (Clonard College)
- Galea, Lilian (Nagle College)
- Gallop, Lachlan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gao, Sara (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Garcia, Danielle (Genazzano F.C.J. College)
- Garraway-Mcmaster, Esther (St Leonards College)
- Gavin, Carolynne (Academy Of Mary Immaculate)
- Gell, Grace (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Genovese, Sarah (Avila College)
- Georgantis, Christina (Haileybury Girls College)
- Giovinazzo, Greta (Northcote High School)
- Girolamo, Laura (Melbourne Girls' College)
- Gisler, Luis (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Gleeson, Gerard (St Kevin's College Toorak)
- Glenn-Smith, Samuel (The Peninsula School)
- Gnoato, Natalie (Ruyton Girls' School)
- Godfrey, Caroline (Presbyterian Ladies' College)
- Goldsmith, Madeleine (Sandringham College)
- Gomm, Evelyn (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Gotsis, Carli (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Gould, Augusta (Geelong Grammar School)
- Gow, Ella (Yarra Valley Grammar School)
- Grant, Alisha (Geelong High School)
- Greenhill, Alison (Ivanhoe Grammar School)
- Griffiths, Jonathon (Whitefriars College)
- Guastalegname, Anna (Loreto Mandeville Hall)
- Gulli, Alexander (St Joseph's College Newtown)
- Gunes, Fatih (Haileybury College)
- Haddad, Fadila (Isik College)
- Haines, Lillian (Sunbury Downs Secondary College)
- Halleday, Grace (Clonard College)
- Halliday, Nicholas (The Peninsula School)
- Halverson, Liam (Carey Baptist Grammar School)
- Hamill, Cassandra (Staughton College)
- Happell, Edwina (Lauriston Girls School)
- Haramis, Fabio (De La Salle College)
- Harapas, Cassandra (East Doncaster Secondary College)
- Harris, Caitlin (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Harris, Rebekah (St Michael's Grammar School)
- Hart, Grace (Mercy College)
- Hart, Matthew (Haileybury College)
- Harty, Elena (Our Lady Of Mercy College)
- Hatzigeorgiou, Faye (Mount St Joseph Girls' College)
- Haveckin, William (Northcote High School)
- Hayden, Gretel (St Catherine's School)
- Hayes, Jodie (Warrnambool College)
- Head, Alec (Bacchus Marsh Grammar)
- Hegyesi, Tayla (Clonard College)
- Henderson, Samantha (Melbourne Girls Grammar)
- Heng, Jing Jun (Glen Waverley Secondary College)
- Herath, Mahesha (Our Lady Of Sion College)
- Herholdt, Madelet (Maranatha Christian School)
- Hickox, Tim (St Leonards College)
- Hidic, Emina (Box Hill High School)
- Hill, Jack (Haileybury College)
- Ho, Alex (Melbourne High School)
- Hobbs, Christopher (Xavier College)
- Hockey, Louise (Norwood Secondary College)
- Hoh, Stephanie (Waverley Christian College)
- Holden, Victoria (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Holland, Stefanie (Melbourne Girls Grammar)
- Honeycombe, Sarah (Taylors Lakes Secondary College)
- Hoole, Darcy (Princes Hill Secondary College)
- Hooper, Benjamin (Scotch College)
- Horne, Amanda (The Hamilton And Alexandra College)
- Houpis, Panagiota (Oakleigh Grammar)
- Hudema, Elizabeth (Mowbray College Town Centre Campus)
- Huffer, Sarah (Haileybury Girls College)
- Hughes, Sally (Christian College Institute Of Senior Education)
- Hung, Andrew (Scotch College)
- Huynh, Philip (Melbourne High School)
- Iacobucci, Adrian (Coburg Senior High School)
- Iliadis, Catherine (Genazzano F.C.J. College)
- Irving, Maya (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Iva, Kylie (St Margarets School)
- Jain, Sasha (Melbourne High School)
- James, Luke (Salesian College)
- Janczuk, Daniel (Oxley College)
- Jeffcott, Elizabeth (Galen College)
- Jelleff, Jessica (Gisborne Secondary College)
- Jones, Madeleine (St Francis Xavier College)
- Jones, Phoebe (Presbyterian Ladies' College)
- Jopling, Benjamin (De La Salle College)
- Joseph, Sharon (Heathdale Christian College)
- Kanakis, Chrissy (Montmorency Secondary College)
- Karavasil, Stephanie (Haileybury Girls College)
- Katalinic, Goran (John Monash Science School)
- Katerelos, Chantal (Our Lady Of Mercy College)
- Kelly, Hamish (St Patrick's College)
- Kemp, Rebekah (Mildura Senior College)
- Kennedy, Jack (St Kevin's College Toorak)
- Kenny, Emma (Kilbreda College)
- Kenyon, Lucy (Melbourne Girls Grammar)
- Khougaz, Melanie (Sacred Heart College Geelong)
- Kilborn, James (The Peninsula School)
- King, James (Balwyn High School)
- Klink, Virginia (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Knell, Stephanie (Genazzano F.C.J. College)
- Kumar, Divya (Aitken College)
- Kung, Matthew (Viewbank College)
- La Rocca, Katani (Haileybury Girls College)
- Lai, Jeffrey (St John's Regional College)
- Lai, Timothy (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Laidlaw, Nicholas (Ballarat Grammar)
- Lam, Amanda (Overnewton Anglican Community College)
- Lam, Zachary (University High School)
- Langan, Conor (St Kevin's College Toorak)
- Latchman, Vinay (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Lawson, Courtney (Trinity College Colac)
- Lazos, Dimitra (Brentwood Secondary College)
- Le Blanc, Celestine (Princes Hill Secondary College)
- Lee, Caroline (Gippsland Grammar - Senior)
- Lenehan, Genevieve (The Hamilton And Alexandra College)
- Leone, Cardia (Strathmore Secondary College)
- Leong, Wilkins (Balwyn High School)
- Letts, Rebecca (Salesian College Sunbury)
- Lewis, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Li, Wendy (Dandenong High School)
- Lia, Cassandra (Luther College)
- Liang, Iris (Huntingtower School)
- Lipshutz, Andrea (Mount Scopus Memorial College)
- Lister, Robert (Plenty Valley Christian College)
- Liu, Jasmine (Macrobertson Girls High School)
- Liu, Silvia (Glen Waverley Secondary College)
- Liu, Wendy (Presbyterian Ladies' College)
- Lochert, Matthew (Marcellin College)
- Lockwood, Sarah (St Catherine's School)
- Lockwood, Tessa (Shelford Girls' Grammar)
- Loh, Benjamin (Melbourne High School)
- Lord, Jessica (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Lossi, Michael (Chairo Christian School)
- Loughnan, Brenton (Haileybury College)
- Lovell, Emily (Sacred Heart College Geelong)
- Lui, Adrienne (Macrobertson Girls High School)
- Lukin, Pippa (Princes Hill Secondary College)
- Lynch-Wells, Rory (Sandringham College)
- Ma, Richard (Melbourne High School)
- Maddumahewa, Heshani (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Majumdar, Medha (Macrobertson Girls High School)
- Mak, Conrad (Xavier College)
- Maloney, Jack (Christian Brothers' College St Kilda)
- Mantesso, Liam (Ivanhoe Grammar School)
- Mao, Amy (Viewbank College)
- Marcello, Rene (St Francis Xavier College)
- Marr, Kellie (Sunbury Downs Secondary College)
- Marriott, Eloise (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Martella, Abbey (Clonard College)
- Mason, Felix (St Kevin's College Toorak)
- Massarany, Peter (Scotch College)
- Mather, Anne (Box Hill High School)
- Matthews, Sam (Beechworth Secondary College)
- May, Thomas (Warrnambool College)
- Mazzone, Angelo (Whitefriars College)
- Mc Connell, Sarah (Mount Lilydale Mercy College)
- Mcbride, James (Rosebud Secondary College)
- Mccowan, Bonnie (Toorak College)
- Mcdiarmid-Gorr, Alexander (St Michael's Grammar School)
- Mcdonald, Sam (St Kevin's College Toorak)
- Mcdonald, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Mcgowan, Jack (The Geelong College)
- Mckay, Sarah (Bellarine Secondary College)
- Mckenna, Simon (Brighton Grammar School)
- Mckimmie-Doherty, Megan (Oxley College)
- Mclaughlan, Therese (Mckinnon Secondary College)
- Mcleod, Erin (Goulburn Valley Grammar School)
- Mcleod, Thomas (Eltham College Of Education)
- Mcmahon, Grace (Shelford Girls' Grammar)
- Mcmillan, Mitchell (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Mcnally, Lauren (Vermont Secondary College)
- Mcneil, Samantha (Korowa Anglican Girls' School)
- Mcquire, Alex (Princes Hill Secondary College)
- Mctaggart, Alexander (Haileybury College)
- Mellor, Charlotte (Toorak College)
- Mellor, Emily (Korowa Anglican Girls' School)
- Metz, Stephanie (St Peter's College)
- Meuleman, Sarina (Rosebud Secondary College)
- Micallef, Jacqueline (Lauriston Girls School)
- Michael, William (Scotch College)
- Middleton, Rupert (Melbourne Grammar School)
- Mikelsons, Meg (Covenant College)
- Miller, Rhys (Luther College)
- Mills, Jainie (Mount Scopus Memorial College)
- Mok, Kenneth (Melbourne High School)
- Mollard, Ryland (St Kevin's College Toorak)
- Molnar, Madeleine (Star Of The Sea College)
- Moloney, Garrett (St Kevin's College Toorak)
- Montgomery, Hugh (Brighton Grammar School)
- Morgan, Caleb (Trinity Grammar School)
- Morrison, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Morrow, Mia (The Geelong College)
- Mottershead, Kate (Mentone Grammar School)
- Mukhtar, Michael (Xavier College)
- Munro, Alexandra (Highvale Secondary College)
- Murray, Alice (Methodist Ladies College)
- Murray, Samuel (Scotch College)
- Nankin, Jarrod (Wesley College)
- Naser, Rahma (Isik College)
- Nathan, Anjali (Macrobertson Girls High School)
- Nethercote, Katy (Bellarine Secondary College)
- Nettlefold, James (Brighton Grammar School)
- Ng, Phoebe (Glen Waverley Secondary College)
- Ngo, John (St Albans Secondary College)
- Nguyen, Eliza (Haileybury Girls College)
- Nguyen, Jenny (Braybrook College)
- Nguyen, Marianne (St Aloysius College)
- Nguyen, Phuong-Thanh (Mount St Joseph Girls' College)
- Nicolaci, Hugo (Melbourne High School)
- Nilsson, Daniel (Whitefriars College)
- Nilsson, Hannah (Korowa Anglican Girls' School)
- Nomikoudis, Constantine (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Norrish, Emma (Distance Education Centre Victoria)
- Novak, Grace (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Novikova, Nina (Mordialloc College)
- Nunn, Rosemary (Methodist Ladies College)
- O'Brien, Phillip (Carey Baptist Grammar School)
- O'Meara-Gill, Jakob (The Peninsula School)
- O'Meara, Elizabeth (University High School)
- O'Reilly, Harry (Gippsland Grammar - Senior)
- O'Shea-Korbut, Katherine (Williamstown High School)
- Orpin, Joshua (Yarra Valley Grammar School)
- Oswin, Bethany (Billanook College Ltd)
- Ou, Ryan (Melbourne High School)
- Owen, Alisha (St Margarets School)
- Oxlee, Tessa (Rosebud Secondary College)
- Oyberman, Shayna (Beth Rivkah Ladies College)
- Pahos, Sage (Methodist Ladies College)
- Paine, Charlie (Melbourne Grammar School)
- Palmer, Anna (Mooroolbark College)
- Parascandalo, Michaela (Koonung Secondary College)
- Parlett, Zara (Mercy College)
- Patel, Sherezade (St Catherine's School)
- Paterson, Elizabeth (St Catherine's School)
- Pedley, Holly (Oxley College)
- Pepicelli, Michael (Xavier College)
- Pepperell, Tori (Carey Baptist Grammar School)
- Percy, Brodie (Epping Secondary College)
- Perone, Patrick (Trinity Grammar School)
- Perri, Filomena (Presentation College Windsor)
- Pham, Phi-Anh (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Pham, Shirley (Macrobertson Girls High School)
- Pham, Stephanie (Macrobertson Girls High School)
- Phillips, Holly (Our Lady Of Sion College)
- Phillips, Mary (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Philosof, Ethel (Beth Rivkah Ladies College)
- Piaia, Alexandra (Academy Of Mary Immaculate)
- Pickard, Rachel (Ballarat Clarendon College)
- Pirrotta, Rene (Avila College)
- Plowman, Kate (The Geelong College)
- Pongraz, Courtney (Mildura Senior College)
- Porter, Jessica (Nagle College)
- Prasad, Namrata (Macrobertson Girls High School)
- Puri, Dominic (Melbourne High School)
- Quan, Adam (Camberwell Grammar School)
- Quan, Stephanie (Brentwood Secondary College)
- Radhakrishnan, Kumaran (Melbourne High School)
- Rahman, Mahfuza (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Raines, Elissa (Glen Waverley Secondary College)
- Ratcliff, Brittany (Yarra Valley Grammar School)
- Rathnasiri, Devdu (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Ratnaraj, Vignesh (Beaconhills College - Berwick)
- Read, Maxwell (Norwood Secondary College)
- Ready, Matthew (Haileybury College)
- Reilly, Giselle (Ruyton Girls' School)
- Reilly, Rosemary (Huntingtower School)
- Rennick, Charlotte (Carey Baptist Grammar School)
- Reuter, Jennifer (Thomas Carr College)
- Rhind, Kate (Mckinnon Secondary College)
- Rice-Whetton, Leon (Footscray City College)
- Rice, Sam (St Bernard's College)
- Ried, Charlotte (Haileybury Girls College)
- Robertson, Emily (Mentone Girls' Grammar School)
- Robinson, Annabel (Lauriston Girls School)
- Rodrigues, Rhys (Brighton Grammar School)
- Roper, Jessie (Melbourne Girls' College)
- Ross, Sophie (St Margarets School)
- Rossi, Julia (St Columba's College)
- Rozenberg, Abigail (Sandringham College)
- Rugg, Olivia (Kilbreda College)
- Russell, Dyson (Marcellin College)
- Ryan, Darcy (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Ryan, Gordon (Scotch College)
- Ryan, Natalie (Haileybury Girls College)
- Saccasan, Gemma (Our Lady Of Mercy College)
- Sacher, Jacob (Leibler Yavneh College)
- Sam, Eddie (Melbourne High School)
- Sanders, William (St Kevin's College Toorak)
- Santini, Matthew (Marcellin College)
- Sarikamis, Hasret (Isik College)
- Sarteschi, Julia (Princes Hill Secondary College)
- Scanlan, Emmet (Eltham High School)
- Schneeweiss, Keren (Leibler Yavneh College)
- Scott, Christopher (Brighton Grammar School)
- Scrocca, Matthew (Emmanuel College)
- Segundo, James (Aitken College)
- Sepahpour, Keyan (Elwood College)
- Shaw, Jeremy (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Sheath, Naomi (Ringwood Secondary College)
- Shill, Harrison (Haileybury College)
- Singh, Kartik (Melbourne High School)
- Smale, Lachlan (Trinity Grammar School)
- Smith, Cameron (Ballarat High School)
- Smith, Jarryn (St Paul's Anglican Grammar School)
- Sneddon, Georgia (Methodist Ladies College)
- Sofarnos, Jessica (St Michael's Grammar School)
- Sood, Micaela (Kilbreda College)
- Soysal, Ayshe (Mckinnon Secondary College)
- Spinazzola, Christina (Ave Maria College)
- Spurio, Olivia (Genazzano F.C.J. College)
- Spyropoulos, James (Ivanhoe Grammar School)
- Stansfield, Gilbert (Melbourne High School)
- Starr, Joshua (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Stewart, Sophie (Beaconhills College - Berwick)
- Stojanoski, Jessica (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Stojilovic, Aleksandar (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Stokes, Sean (Koonung Secondary College)
- Stones, Jordan (St Patrick's College)
- Storey, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Strangward, Daniel (Scotch College)
- Stuart, Andrew (Haileybury College)
- Sullivan Mcneill, Francesca (Melbourne Girls' College)
- Sutton, Season (Firbank Grammar School)
- Swain, Georgia (Mildura Senior College)
- Swannell, Megan (Mount Eliza Secondary College)
- Symon, Caitlin (Wesley College)
- Symon, Timothy (Scotch College)
- Talevski, Michael (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Tambassis, Billy (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tamir, Joshua (Mount Scopus Memorial College)
- Tang, Eric (East Doncaster Secondary College)
- Tang, Patrick (Mazenod College)
- Taylor, Esther (Castlemaine Secondary College)
- Taylor, Keanu (Yarra Valley Grammar School)
- Taylor, Vivienne (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Tegg, Olivia (St Leonards College)
- Thomas, Alison (Strathmore Secondary College)
- Thomas, Benjamin (Mary Mackillop Catholic Regional College)
- Thompson, Danielle (Lowanna College)
- Thompson, Jarod (Koonung Secondary College)
- Thorne, Sophie (The Geelong College)
- Thungathurthi, Kaushik (Parade College)
- Todd, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Toigo, Emily (St John's Regional College)
- Toohey, Eleanor (Loreto College)
- Toomey, Amy (Melbourne Girls' College)
- Tourloupis, Michael (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Tran, Tammy (Ave Maria College)
- Travers, Harrison (Salesian College Sunbury)
- Tredrea, Georgia (Tintern Schools Senior College)
- Tremlett, Maddison (Assumption College)
- Trinca, Lisa (Melbourne Girls Grammar)
- Trinh, Steven (Melbourne High School)
- Tsalanidis, Zoe (St Catherine's School)
- Tsironis, Demi (Avila College)
- Tuke, Kieran (St Bede's College)
- Tullah, Silas (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Tunnecliffe, Maree (Box Hill High School)
- Umansky, Michael (Bialik College)
- Urbano, Isabelle (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Van Eekelen, Tessa (Mount Lilydale Mercy College)
- Van Gulick, Zoe (Genazzano F.C.J. College)
- Van Rekum Ayres, Stephanie (Bellarine Secondary College)
- Van Ryn, Emma (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Varrasso, Isabella (Our Lady Of Mercy College)
- Vasudevan, Alisha (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Vaughan, Laura (Mildura Senior College)
- Vaughan, Liam (Padua College)
- Viney, Hannah (Mooroolbark College)
- Visakan, Jessey (Haileybury Girls College)
- Vise, Zoe (Goulburn Valley Grammar School)
- Vlitas, Antony (Melbourne Grammar School)
- Vrech, Emily (Macrobertson Girls High School)
- Vu, Sophie (Macrobertson Girls High School)
- Vulcan, Harrison (Brighton Grammar School)
- Wadsworth, Caitlin (Luther College)
- Waite-Gertner, Georgia (Footscray City College)
- Walker, Jack (Mullauna College)
- Walker, Joshua (St Kevin's College Toorak)
- Wall, Lauren (St Francis Xavier College)
- Wallace, Caitlin (Wesley College)
- Wallace, Sarah (Carey Baptist Grammar School)
- Walsh, Sebastian (Ballarat Grammar)
- Wanigaratne, Nicholin (John Monash Science School)
- Ward, Angus (Haileybury College)
- Warrier, Mishti (John Monash Science School)
- Watkins, Ross (Melbourne High School)
- Watson, Hannah (Newhaven College)
- Webber, Katelyn (Ringwood Secondary College)
- Webber, Lucas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Weetman, Philippa (The Geelong College)
- Welch, Gale (Emmanuel College)
- Welleman, Thomas (The Geelong College)
- Welsh, Michelle (Grovedale College)
- Wheelahan, Jack (Melbourne High School)
- Whinray, Nathan (Galen College)
- Whipp, Meggie (St Margarets School)
- White, Stefanie (Overnewton Anglican Community College)
- Wickes, Rosita (Shelford Girls' Grammar)
- Wicks, Kelvin (Trinity Grammar School)
- Wigdorowitz, Ariel (Mount Scopus Memorial College)
- Wilbraham, Alison (Viewbank College)
- Williams, Hugo (The Peninsula School)
- Williams, Phoebe (Melbourne Girls' College)
- Williams, Rebecca (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Wills, Maxwell (Scotch College)
- Wimalagunaratna, Sahan (Melbourne High School)
- Wiseman, Carmen (Northcote High School)
- Withana, Dinithi (Balwyn High School)
- Wohlgehagen, Sarah-Bethany (Belgrave Heights Christian School)
- Wong, Daryl (Haileybury College)
- Wong, Michael (Glen Waverley Secondary College)
- Woo, Sean (Ivanhoe Grammar School)
- Woods, Jessica (Avila College)
- Worthington, Helena (Daylesford Secondary College)
- Wright-Smith, Madeleine (Sacre Coeur)
- Wright, Chloe (Mentone Grammar School)
- Wu, Deborah (University High School)
- Wu, Kai (Melbourne Grammar School)
- Wu, Mona (Macrobertson Girls High School)
- Yang, Emily (Presbyterian Ladies' College)
- Yang, Joseph (Melbourne Grammar School)
- Yendall, Max (Assumption College)
- Ymer-Welsby, Alexei (Northcote High School)
- Yong, Nathan (Melbourne High School)
- Young, Eve (The Peninsula School)
- Young, Georgina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Yuan, Edmund (Balwyn High School)
- Zafiris, James (Xavier College)
- Zampichelli, Matthew (Parade College)
- Zhong, Michelle (Box Hill High School)
- Zhubi, Sara (Victoria University Secondary College - Deer Park Campus)
- Zorbas, Christina (Penleigh And Essendon Grammar School)
40 (780 total)
- Aarons, Zachary (Trinity Grammar School)
- Abdelmalek, Marina (Ave Maria College)
- Ackerman, Sarah (Overnewton Anglican Community College)
- Adams, Arabella (St Catherine's School)
- Adams, Cameron (Scotch College)
- Agisilaou, Adrian (Balwyn High School)
- Aguiar, Daniel (Melbourne High School)
- Akgunduz, Cansu (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Aktepe, Dilek (Isik College)
- Akyayli, Aydin (Northcote High School)
- Aldridge, Annie (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Alferez, Gerard (St Francis Xavier College)
- Alhakim, Maryam (Cobram Secondary College)
- Allan, Jessica (Sandringham College)
- Amanatidis, Nicholas (Marcellin College)
- Ambrose, Natalie (Siena College)
- Anderson, Bradley (Vermont Secondary College)
- Anderson, Siobhan (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Anketell-Costa, Rosalind (Kardinia International College)
- Anstee, Hudson (Huntingtower School)
- Ao, Bai Zhen (St Kevin's College Toorak)
- Archimandritis, Kosta (Ivanhoe Grammar School)
- Athulathmudali, Harsha (Glen Waverley Secondary College)
- Atkins, Christine (Goulburn Valley Grammar School)
- Attalla, Bishoy (Mazenod College)
- Attawar, Aparna (Huntingtower School)
- Augustin, Ena (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Aulsebrook, Ned (Emmanuel College)
- Austin, Drew (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Bade, Gigi (Firbank Grammar School)
- Baerg, Katya (Oxley College)
- Bagiotas, Olga (Sacre Coeur)
- Bai, Justin (Melbourne High School)
- Balson, Sam (Scotch College)
- Banks, Sebastian (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Banova, Timothy (St Michael's Grammar School)
- Barbu, Anabela (Melbourne Girls' College)
- Baring, Lilly (St Columba's College)
- Barling, Joshua (Carey Baptist Grammar School)
- Barlow, Eamonn (Ballarat Grammar)
- Baron, Christopher (Strathmore Secondary College)
- Barr, Jack (Kerang Technical High School)
- Basoor, Kieran (Balwyn High School)
- Bate, Jade (Ringwood Secondary College)
- Baxter, James (Marcellin College)
- Bayani, Jasmine (Our Lady Of Sion College)
- Bazeley, Zoe (Ballarat Grammar)
- Beagley, Sarah (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Beard, Edwina (St Catherine's School)
- Beaty, Jessie (Warrnambool College)
- Bell, Natasha (Methodist Ladies College)
- Bennett-Spark, Daniel (Brunswick Secondary College)
- Bentick, Georgia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Berman, Morgan (Bialik College)
- Bhattacharyya, Siddharth (St Bede's College)
- Bigelow, Katrina (The Geelong College)
- Bishara, Karin (Ivanhoe Grammar School)
- Bismann, Henry (Whitefriars College)
- Blair, Stefan (Eltham College Of Education)
- Blandford, Sam (Brighton Grammar School)
- Blencowe, Julia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Bocquet-Gaylard, Ella (University High School)
- Bokil, Sanskruti (Presbyterian Ladies' College)
- Bourke, Kate (Loreto Mandeville Hall)
- Bowman, Tara (St Columba's College)
- Boxall, Sally (Avila College)
- Boys, Brittany (Methodist Ladies College)
- Bracher, Maxwell (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Bray, Emily (Brentwood Secondary College)
- Brayshaw, William (Haileybury College)
- Briggs, Michael (Scotch College)
- Britton, Tarni (Catholic Ladies College)
- Broadhurst, Rebecca (St Francis Xavier College)
- Brown, Cooper (Geelong High School)
- Brown, Reamonn (Scotch College)
- Brown, Rochelle (John Paul College)
- Brun, Rebecca (Goulburn Valley Grammar School)
- Buchan, Caitlin (Our Lady Of Mercy College)
- Bull, Emily (Horsham College)
- Burgess, Alexander (Xavier College)
- Burgess, Dylan (Rosehill Secondary College)
- Burns, Ebonie (Frankston High School - Vce Campus)
- Burns, Thomas (Haileybury College)
- Busso, Giulietta (Academy Of Mary Immaculate)
- Butterworth, Sarah (Brighton Secondary College)
- Cafra, Larissa (St Margarets School)
- Cahill, Madison (Our Lady Of Mercy College)
- Cai, Anna (Glen Waverley Secondary College)
- Calandra, Kristen (Ave Maria College)
- Caldow, Charles (Kardinia International College)
- Calwell, Fergus (St Kevin's College Toorak)
- Camier, Sarah (Huntingtower School)
- Campbell, Olivia (Sandringham College)
- Campbell, Stephen (Saint Ignatius College Geelong)
- Campbell, Thomas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Campbell, Xavier (Mount Eliza Secondary College)
- Canonigo, Thea (Mount St Joseph Girls' College)
- Caplan, Annelise (Mount Scopus Memorial College)
- Carew, Tess (St Columba's College)
- Cargill, Camille (Melbourne Girls Grammar)
- Carolan, Sophie (Carey Baptist Grammar School)
- Carrie, Nicole (Footscray City College)
- Carrie, Sasha (Footscray City College)
- Carroll, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Carter, Katelyn (Ringwood Secondary College)
- Cassano, Olivia (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Catros, Stephen (Waverley Christian College)
- Cefala, Natalie (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Chan, Jackie (Marcellin College)
- Chan, Welbie (Scotch College)
- Chang, Ai-Lin (Mount Waverley Secondary College)
- Chant, Nicholas (De La Salle College)
- Chao, Chen Yeong (Salesian College)
- Cheale, Gwynneth (St Catherine's School)
- Cheatley, Grace (The Geelong College)
- Cheers, Emma (Padua College)
- Chen, Anna (Haileybury Girls College)
- Chenoweth, Tegan (Clonard College)
- Chiem, Adrian (Gladstone Park Secondary College)
- Childs, Joshua (St Bede's College)
- Chin, Amanda (Fintona Girls School)
- Chiodo, Amelia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Chiu, Zelia (John Monash Science School)
- Choi, Joshua (Koonung Secondary College)
- Clark, Alexander (Scotch College)
- Clarke, Aidan (Eltham College Of Education)
- Clelland, John (St Michael's Grammar School)
- Coates, David (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Coburn, Bonnie (Cobram Secondary College)
- Cochrane, Madeleine (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Cockshott, Alice (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Colaci, Joshua (Marcellin College)
- Coleman, Patrick (Trinity Grammar School)
- Collister, Rachel (St Catherine's School)
- Colliver, James (Scotch College)
- Compton, David (Xavier College)
- Connolly, Taylor (Ruyton Girls' School)
- Conway, Brianna (St Columba's College)
- Cook, Brendan (Melbourne High School)
- Cook, Olivia (Williamstown High School)
- Cooke, Eleanor (Sacre Coeur)
- Cookson, Daniel (Ivanhoe Grammar School)
- Cooper, Eliza (Lauriston Girls School)
- Cottone, Anthony (Marcellin College)
- Cox, Elese (Wodonga Senior Secondary College)
- Coysh, Jorja (Corryong College)
- Cozzi, Gianni (Simonds Catholic College)
- Craig, Maximillian (Box Hill High School)
- Crapis, Bianca (Emerald Secondary College)
- Cullinan, Michael (Xavier College)
- Cumming, David (Melbourne Grammar School)
- Cusworth, Sophie (Wanganui Park Secondary College)
- D'Udekem D'Acoz, Lucie (Star Of The Sea College)
- Dabkowski-Chandler, Mia (Genazzano F.C.J. College)
- Daidone, Luke (Salesian College)
- Danaher, Bridget (St Joseph's College Echuca)
- Danatzis, Peter (Emmaus College)
- Danenberg, Eleanor (Mildura Senior College)
- Dang, James (University High School)
- Darmanin, Jessica (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Davey, Patrick (Bacchus Marsh Grammar)
- Davey, Robert (St Kevin's College Toorak)
- Davine, Chelsea (Presbyterian Ladies' College)
- Davis, Agnus (John Monash Science School)
- Davis, Cameron (Trinity Grammar School)
- Davis, Joshua (St Kevin's College Toorak)
- Davis, Sheridan (Hawkesdale College)
- Deller, Jonathon (Whitefriars College)
- Derry, Christopher (Scotch College)
- Dewar, Eliza (Methodist Ladies College)
- Dhanapala, Shehan (Ballarat Clarendon College)
- Di Giacomo, Tayla (Catholic Regional College Sydenham)
- Di Martino, Joel (Haileybury College)
- Di Sipio, Giulia (St Columba's College)
- Dickson, Conor (St Patrick's College)
- Dickson, Emil (Glen Eira College)
- Dimovski, Lauren (Carey Baptist Grammar School)
- Ding, Darryl (Huntingtower School)
- Ditchburn, Katherine (Ballarat High School)
- Dodd, Rachel (Catholic College Bendigo)
- Donaghey, Amanda (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Donoghue, Lewis (Xavier College)
- Doolan, Gabrielle (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Dougherty, Ryan (St Bernard's College)
- Douglas, William (Kew High School)
- Doull, Madeleine (Williamstown High School)
- Downey, Bernadette (Sacred Heart College Geelong)
- Dowthwaite, Alexander (University High School)
- Draper, Felicity (Ivanhoe Grammar School)
- Duffy, Jordan (Strathmore Secondary College)
- Dundas, Enya (Princes Hill Secondary College)
- Dunn, Amelia (Frankston High School - Vce Campus)
- Dunn, Kayla (Loreto Mandeville Hall)
- Dunn, Timothy (Princes Hill Secondary College)
- Dwyer, Alexander (Haileybury College)
- Dwyer, Jessica (Rosebud Secondary College)
- Dwyer, Zoe (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Dyer, Lotti (Ballarat Clarendon College)
- Eastwood, Oliver (Catholic College Bendigo)
- Ebsworth, Charles (Melbourne Grammar School)
- Edmonds, Timothy (Brighton Grammar School)
- Efremidis, James (St Bede's College)
- Eidelman, Alexander (Bialik College)
- Eizenberg, Benjamin (Mount Scopus Memorial College)
- Ektem, Deniz (Maribyrnong Secondary College)
- El-Fahkri, Emma (Genazzano F.C.J. College)
- Elahi, Talha (Swan Hill College)
- Elkins, Luke (Terang College Secondary Campus)
- Epstein, Jonathan (Bialik College)
- Erceg, Natalie (Glen Eira College)
- Erczmann, Sophie (Mount Scopus Memorial College)
- Evangelakos, Christina (Bentleigh Secondary College)
- Evans, Andrew (Xavier College)
- Evans, Patrick (Assumption College)
- Fanning, Guy (The Geelong College)
- Farrelly, Dominique (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Favata, Domenic (Emmanuel College)
- Feiglin, Tikvah (Beth Rivkah Ladies College)
- Felton, Kester (Trinity Grammar School)
- Feng, Derek (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Feng, Thomas (Mentone Grammar School)
- Ferguson, Timothy (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Fernandes, Nikita (Nazareth College)
- Field, Madeleine (Canterbury Girls Secondary College)
- Fischbein, Natalie (Mount Scopus Memorial College)
- Fisher, Joseph (Trinity Grammar School)
- Fisher, Josie (Sacred Heart College Geelong)
- Fisher, Laura (Beaconhills College - Berwick)
- Fitzgerald, Emma (Koonung Secondary College)
- Fitzgerald, Sarah (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Fotopoulos, Frank (Ivanhoe Grammar School)
- Frankland, Simon (University High School)
- Freeman, Darcy (De La Salle College)
- Freeman, Tom (Assumption College)
- Friedlieb, Katie (Notre Dame College)
- Fysh, Harvey (Glenvale School)
- Gabriel, Angelique (Melbourne Girls' College)
- Gale, James (Billanook College Ltd)
- Galway, Jeanette (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Gan, Chrisdan (Glen Waverley Secondary College)
- Garretto, Vanessa (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Garrow, Olivia (Star Of The Sea College)
- Gatt, Joshua (St Kevin's College Toorak)
- Gaudion, Jake (Luther College)
- Gavaghan, Andrew (St Bernard's College)
- Geffen, No'Am (Mount Scopus Memorial College)
- Giammario, Amber (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Giannopoulas, Tahlia (Santa Maria College)
- Gibbs, Matthew (Saint Ignatius College Geelong)
- Gilbert, Olive (Williamstown High School)
- Gill, Karan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Glassenbury, Owen (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Gleadle, Hannah (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Glynn, Olivia (Macrobertson Girls High School)
- Goldsmith, Kiara (Avila College)
- Goodwill, Courtney (Siena College)
- Goslin, Chelsea (Williamstown High School)
- Goss, Courtney (Sacre Coeur)
- Grando, Daniela (St Michael's Grammar School)
- Grant Butler, Polly (Princes Hill Secondary College)
- Greaney, Chantal (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Griffin, Callum (Mckinnon Secondary College)
- Griffiths, Benjamin (St Kevin's College Toorak)
- Grounds, Ruby (University High School)
- Grundy, Emily Rose (Balwyn High School)
- Guest, Samantha (Box Hill High School)
- Gulbenkian, Janine (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Guler, Busra Nur (Isik College)
- Gunda, Deepika (Macrobertson Girls High School)
- Gunnoo, Isaac (Eltham High School)
- Guruge, Amanda (Box Hill High School)
- Gustavsson, Tobias (Buckley Park College)
- Guthrie, Tess (Kardinia International College)
- Hamer, Alexander (Melbourne Grammar School)
- Hamilton, Dana (Siena College)
- Hams, Christopher (Marist Sion College)
- Hanson, Lauren (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Harb, Iyad (Glen Eira College)
- Hardingham, Alexander (Aquinas College)
- Harkin, Stephanie (St Columba's College)
- Harraka, Philip (Essendon Keilor College)
- Harriott, Elizabeth (Girton Grammar School Ltd)
- Harris, Samantha (Maranatha Christian School)
- Hart, Rebecca (Haileybury Girls College)
- Hasic, Melissa (Melbourne Girls' College)
- Hawthorn, Lachlan (Haileybury College)
- Hay, Madelyn (Goulburn Valley Grammar School)
- Hayer, Jagveer (Salesian College)
- Hayman, Melanie (Nazareth College)
- He, Vera (Balwyn High School)
- Hecker, Ashleigh (Trafalgar High School)
- Heffernan, Jaye (Footscray City College)
- Hegarty, Jessica (Brauer College)
- Helmer, Georgia (Clonard College)
- Helmore, Caitlin (Sacred Heart College Geelong)
- Helou, Elio (Thomas Carr College)
- Helps, Timothy (Mckinnon Secondary College)
- Henson, Sarah (Ruyton Girls' School)
- Herbert, Nisha (Lighthouse Christian College)
- Hersey-Kilner, Kavisha (Mordialloc College)
- Herur, Anivartha (Strathmore Secondary College)
- Hevey, Jessica (Carey Baptist Grammar School)
- Hevey, Laura (Ave Maria College)
- Hewage, Dasith (John Monash Science School)
- Hill-Buxton, Bryce (Beaconhills College - Berwick)
- Hiscock, Joshua (Xavier College)
- Hodgson, Clare (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Hogan, Georgia (St Francis Xavier College)
- Hollis, Brianna (Mentone Grammar School)
- Holman, Sophie (Emmanuel College)
- Holt, Emily (Ringwood Secondary College)
- Hong, William (Balwyn High School)
- Hood, Stephanie (Flinders Christian Community College)
- Hope, Sian (Mentone Grammar School)
- Horbach, Lucy (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Horgan, Simon (Melbourne High School)
- Horrigan, Benedict (Trinity Grammar School)
- Hotchkin-Van Neuren, Amy (Methodist Ladies College)
- Howard-Bath, Courtenay (Lilydale Adventist Academy)
- Howard, Edward (Melbourne Grammar School)
- Huang, Leslie (Werribee Secondary College)
- Hughes, Brianna (Luther College)
- Hughes, Zena (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Hussin, Benjamin (Frankston High School - Vce Campus)
- Ibbott, Brooke (Balwyn High School)
- Ibrahim, John (Camberwell Grammar School)
- Illipparampil, Rosin (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Inge, Charlotte (Ruyton Girls' School)
- Jacob, Shane (The Geelong College)
- James, Cassandra (Loreto College)
- James, Edward (St Kevin's College Toorak)
- Janssen, Louisa (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Jap, Melissa (Canterbury Girls Secondary College)
- Jeffery, Adam (Kardinia International College)
- Jeffery, Yasmin (Kew High School)
- Jeggo, Luc (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Jiang, Wei-Nan (John Monash Science School)
- Jimenez, Hyacinth (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Johnson, Joseph (Princes Hill Secondary College)
- Johnson, Nikki (Bacchus Marsh Grammar)
- Jones, Aimee Lee (Norwood Secondary College)
- Jones, Bridget (Montmorency Secondary College)
- Jones, Rebecca (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Jones, Renee (St Michael's Grammar School)
- Joshi, Shantanu (John Monash Science School)
- Kanakis, Billy (St Kevin's College Toorak)
- Karacsay, Tanika (Trinity College Colac)
- Karakas, Luke (Trinity Grammar School)
- Karopoulos, Sam (Trinity Grammar School)
- Kaskamanidis, Zoe (Eltham High School)
- Kats, Katherine (Beth Rivkah Ladies College)
- Katsonis, Nicholas (Gladstone Park Secondary College)
- Kaur, Navpreet (Goulburn Valley Grammar School)
- Kazi, Sakib (Melbourne High School)
- Keeghan, Michael (East Doncaster Secondary College)
- Kelleher, Jack (Xavier College)
- Kennedy, Enosh (Mazenod College)
- Khoury, Mary (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kindynis, Alexander (Wesley College)
- Knight, Amber (St Mary Mackillop College)
- Knowles, Elizabeth (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Koletsos, Alexandra (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kong, Roger (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Kotsikas, Jesse (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Kouroulis, Giorgo (St Leonards College)
- Krambias, Elly (Carey Baptist Grammar School)
- Krelle, Megan (St Brigid's College)
- Krelle, Timothy (University High School)
- Kulasekera, Malin (Melbourne High School)
- Kuyruk, Hilalnur (Isik College)
- Ladgrove, Tayla (Mildura Senior College)
- Laghigna, Johanna (St Columba's College)
- Lahoud, Andrew (Xavier College)
- Lai, Jordan (Ivanhoe Grammar School)
- Laidlaw, Paul (Xavier College)
- Lam, Michael (Balwyn High School)
- Lam, Shui Kei (Presbyterian Ladies' College)
- Lambert, Calista (Horsham College)
- Langdon, Laura (Luther College)
- Larson, Phoebe (Goulburn Valley Grammar School)
- Lau, Emily (Luther College)
- Lawrence, Gemma (Mount St Joseph Girls' College)
- Lawther, James (Melbourne High School)
- Le, Cuong (Braybrook College)
- Lee, Manuel (St Kevin's College Toorak)
- Lee, Oliver (St Michael's Grammar School)
- Lei, Shu Ning (Box Hill High School)
- Leung Wan Chin, Pascal (Simonds Catholic College)
- Leviston, Rebekah (Loreto College)
- Lewis-Gray, Rachel (Ballarat Clarendon College)
- Lewis, Briony (Sandringham College)
- Li Wan Wang, Daniel (Waverley Christian College)
- Li, Austin (Melbourne High School)
- Li, Win (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Lidgett, Jack (Melbourne Grammar School)
- Lim, Joanne (The Knox School)
- Linton, Zoe (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Liu, Benjamin (Melbourne Grammar School)
- Liu, Kevin (Melbourne High School)
- Lloyd, Georgia (Melbourne Girls' College)
- Locke, Ellie (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Logan, Natalie (St Margarets School)
- Lok, Joel (Camberwell Grammar School)
- Lourey, Amy (Emmanuel College)
- Loyn, Meg (Viewbank College)
- Lubberink, Thomas (Ivanhoe Grammar School)
- Luk, Karen (John Monash Science School)
- Lupancu, Edward (Wesley College)
- Luu, Jessica (John Monash Science School)
- Lynn, Elsa (Toorak College)
- Macallan, Thomas (Trinity Grammar School)
- Macmillan, Timothy (Scotch College)
- Macrae, Penelope (Melbourne Girls' College)
- Maggio, Demi (Bundoora Secondary College)
- Magill, Ben (Mount Evelyn Christian School)
- Mai, Frederic (Melbourne High School)
- Malcher, James (The Geelong College)
- Maldonado Romero, Cassandra (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Malhotra, Abhishekh (Melbourne High School)
- Malioris, Ellyse (Mckinnon Secondary College)
- Mamonski, Rachel (Sacred Heart College Geelong)
- Manning, Christopher (St Leonards College)
- Manoussakis, Christos (Trinity Grammar School)
- Mansour, Meray (Girton Grammar School Ltd)
- Mansourian, Elizabeth (Mentone Girls' Grammar School)
- Masri, Asmaa (Narre Warren South P-12 College)
- Matheou, Costandina (Ivanhoe Grammar School)
- Mayers, Laura (Carey Baptist Grammar School)
- Mcadam, Cameron (Huntingtower School)
- Mcallister, Joseph (Christian Brothers' College St Kilda)
- Mccoll-Gausden, Emily (Methodist Ladies College)
- Mccoll-Gausden, Sarah (Methodist Ladies College)
- Mccormack, Emily (Eltham College Of Education)
- Mcdowell, Shaneah (Croydon Maroondah College - Croydon Campus)
- Mcinnes-Smith, Kelly (Macrobertson Girls High School)
- Mcinnes, Avis (Trafalgar High School)
- Mcintosh, Megan (The Hamilton And Alexandra College)
- Mckee, Sean (The Peninsula School)
- Mckellar, Madeline (Canterbury Girls Secondary College)
- Mclaren, Catriona (Genazzano F.C.J. College)
- Mcmahon, Isabelle (Genazzano F.C.J. College)
- Mcnamara, Stephanie (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Mcvea, Rachael (Beechworth Secondary College)
- Mcwilliam, Sarah (Haileybury Girls College)
- Meade, Monique (John Paul College)
- Mealor, Luke (Ringwood Secondary College)
- Medew-Ewen, Sinead (Warrnambool College)
- Meepagala, Danushi (Macrobertson Girls High School)
- Mehta, Shlok (Balwyn High School)
- Mendes, Dean (Whitefriars College)
- Michael, Demi (Vermont Secondary College)
- Michaelides, Kristine (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Mifsud, Kayla (Loyola College)
- Milana, Cassandra (Toorak College)
- Mina, Diana (Donvale Christian College)
- Missailidis, Daniel (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Mitchell, Amy (Lakes Entrance Secondary College)
- Mitropoulos, Alexander (Mazenod College)
- Mitton, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Mizzi, Natalie (Catholic Regional College Sydenham)
- Moffat, Kate (Korowa Anglican Girls' School)
- Monarca, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Monello, Bettina (Mercy College)
- Moodie, Jessica (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Moody, Ryan (De La Salle College)
- Moorhead, Isabelle (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Morand, Greta (St Michael's Grammar School)
- Morley, Laura (Toorak College)
- Morris, Genevieve (University High School)
- Morriss, Chloe (Eltham High School)
- Morrissy, Brooke (Christian College Institute Of Senior Education)
- Morton, Pierce (Ballarat Grammar)
- Moser, Alice (Padua College)
- Motamedi, Shirin (Glen Waverley Secondary College)
- Muir, Hugh (Melbourne Grammar School)
- Muir, Madison (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Mulitalo, Alavina (Hume Central Secondary College - Town Park Campus)
- Munasinghe, Amandi (Macrobertson Girls High School)
- Murphy, Amelia (Emmanuel College)
- Murphy, Declan (The Hamilton And Alexandra College)
- Murtagh, Katherine (Presbyterian Ladies' College)
- Muscari, Anthony (St Bernard's College)
- Muthu, Sachin (Kardinia International College)
- Naldrett, Bianca (Mildura Senior College)
- Nanoo, Sanjay (St Kevin's College Toorak)
- Neales, Christopher (St Leonards College)
- Newton, Mitchell (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Newton, Tiarne (Eltham High School)
- Nguyen, Anna (Marian College Sunshine)
- Nguyen, Catherine (Balwyn High School)
- Nguyen, Kim-Keely (Buckley Park College)
- Nguyen, Levi (Berwick Secondary College)
- Nguyen, Vinh (Victoria University Secondary College - Brimbank Campus)
- Nicolo, Michael (Parade College)
- Nilaweera, Dinuli (John Monash Science School)
- Njanja, Wangari (Presbyterian Ladies' College)
- Nolan, Candice (Ballarat Clarendon College)
- Noonan, Madeleine (Balcombe Grammar School)
- Norwood, Matthew (Trafalgar High School)
- O'Brien, Kaitlyn (Korumburra Secondary College)
- O'Donnell, Kevin (Eltham High School)
- O'Keeffe, Caitlin (Emmanuel College)
- O'Rourke, Lila (Footscray City College)
- Obel, Jessie (The King David School)
- Odgers, Thomas (Castlemaine Secondary College)
- Olsen, Kye (Saint Ignatius College Geelong)
- Ongarato, Luke (Xavier College)
- Ongarello, Anthony (Xavier College)
- Oxlade, John (Brighton Grammar School)
- Ozturk, Berk (Strathmore Secondary College)
- Paloma, Patricia (Werribee Secondary College)
- Panagoda, Ishane (Mentone Grammar School)
- Pantazis, Jarryd (Kardinia International College)
- Parker, Gemma (Woodleigh School)
- Parkes, Isobel (Sacre Coeur)
- Parsons, Sophie (Geelong Grammar School)
- Patil, Ashwin (John Monash Science School)
- Pattison, Jeremy (Xavier College)
- Peasley, Vanessa (Haileybury Girls College)
- Pederick, Bethany (John Paul College)
- Peng, Vivian (Ruyton Girls' School)
- Penton, Cara (Gippsland Grammar - Senior)
- Pepe, Matthew (Catholic Regional College Sydenham)
- Perkin, Robert (Gisborne Secondary College)
- Peterson, Kirsty (Upwey High School)
- Petrie, Morgan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Petrucci, Taylor (Highvale Secondary College)
- Pettenuzzo, Laura (St Francis Xavier College)
- Pham, Duc (Mazenod College)
- Pham, Emmy (Macrobertson Girls High School)
- Pham, Uyen (Marian College Sunshine)
- Pierobon, Alessia (Loreto Mandeville Hall)
- Pinches, Joel (Melbourne High School)
- Pineau, Dane (Melbourne Grammar School)
- Pistevos, Brittany (Santa Maria College)
- Pittock, Harry (Padua College)
- Plowman, Lucinda (Kew High School)
- Podbury, Tessa (Sacred Heart College Geelong)
- Polonsky, Benjamin (Bialik College)
- Porter-Harriss, Emily (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Poulopoulos, Louis (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Prawdiuk, Alexa (Genazzano F.C.J. College)
- Prendergast, Jackson (The Peninsula School)
- Prezioso, Michelle (Kurnai College - Precinct Campus)
- Pritchard, Leigh (Haileybury College)
- Prosser, Georgia (Star Of The Sea College)
- Purcell, Laura (St Margarets School)
- Quanchi, Lauren (Loreto College)
- Raj, Kavya (Macrobertson Girls High School)
- Rajagopalan, Sneha (Highvale Secondary College)
- Rajapaksa, Niwardi (Toorak College)
- Randall-Lord, Nakita (St Joseph's College Echuca)
- Randall, Mark (Xavier College)
- Rao, Deeksha (John Monash Science School)
- Rashoo, Nineveh (Gladstone Park Secondary College)
- Rasmussen, Edward (Trinity Grammar School)
- Raunic, Stephanie (Plenty Valley Christian College)
- Rebbechi, Emily (Avila College)
- Redfern, Adele (St Michael's Grammar School)
- Reed, Charlotte (Kilbreda College)
- Rees Dielenberg, Courtney (St Leonards College)
- Reid, Joshua (Emmaus College)
- Rettke, Parker (Geelong Grammar School)
- Reynolds, Luke (Simonds Catholic College)
- Richards, James (Melbourne Grammar School)
- Ridder, Abbey (Korowa Anglican Girls' School)
- Roberts, Sarah (Clonard College)
- Roberts, Tess (Academy Of Mary Immaculate)
- Robertson, Kyle (Whitefriars College)
- Robertson, Yasmin (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Robinson, Adrienne (Mildura Senior College)
- Rochford, Thomas (Girton Grammar School Ltd)
- Rogerson, Thomas (Melbourne Grammar School)
- Rohde, Zachary (St Joseph's College Mildura)
- Rose, Alexander (Bialik College)
- Rose, Callum (Goulburn Valley Grammar School)
- Roseman, Emily (Kilvington Grammar School)
- Rothschild, Dylan (Mount Scopus Memorial College)
- Rozenblit, Toby (Melbourne High School)
- Rudman, Jack (Williamstown High School)
- Ruggiero, Kiara (Genazzano F.C.J. College)
- Rush, Claudia (Kardinia International College)
- Rusic, Djordje (Thomastown Secondary College)
- Russell, Holly (The Geelong College)
- Ryan, James (Christian Brothers' College St Kilda)
- Ryan, William (Mazenod College)
- Sabato, Luke (St Kevin's College Toorak)
- Saker, Megan (Presbyterian Ladies' College)
- Salmon, Lachlan (Ringwood Secondary College)
- Sammut, Jonathon (Marcellin College)
- Santalucia, David (Salesian College)
- Sarkis, Stephanie (Santa Maria College)
- Saul, Alexandra (Sacre Coeur)
- Saunders, Marcus (Melbourne High School)
- Say, Isabella (Firbank Grammar School)
- Scaife, Brianna (Eltham High School)
- Scammell, Monique (Haileybury Girls College)
- Schneider, Sydney (Goulburn Valley Grammar School)
- Schumacher, Christopher (John Monash Science School)
- Scott, Alexandra (Methodist Ladies College)
- Scott, Harry (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Scott, Marcus (Wanganui Park Secondary College)
- Scudieri, Sara (Genazzano F.C.J. College)
- Seccull, Mia (Princes Hill Secondary College)
- Seeger, Lara (Galen College)
- Sellars-Jones, Eliza (Melbourne Girls Grammar)
- Sellers, Emma (East Doncaster Secondary College)
- Seneviratne, Sandali (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Serafim, Nicky (Alphington Grammar School)
- Sethi, Bhavya (Glen Waverley Secondary College)
- Sevastopoulos, Despina (Balwyn High School)
- Seymour, Madison (Fintona Girls School)
- Seymour, Nicholas (Xavier College)
- Shanmugarajah, Pragadeesh (Haileybury College)
- Shapero, Benjamin (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sharpe, Olivia (Our Lady Of Mercy College)
- Shavit, Yuval (Leibler Yavneh College)
- Shaw, Emily (St Francis Xavier College)
- Shepherdson, Nicolette (Mcclelland Secondary College)
- Sher, Tahlia (St Leonards College)
- Sherer, Haadi (Balwyn High School)
- Sholly, Eliza (Loreto Mandeville Hall)
- Shoppee, Claire (Ballarat Grammar)
- Shulman, Katja (St Leonards College)
- Shuttleworth, Alison (Newhaven College)
- Sieger, Carl (Mullauna College)
- Siemsen, Ebony (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Silagy, Stella (Wesley College)
- Sinclair, Emily (Ringwood Secondary College)
- Sinclair, Jack (Gisborne Secondary College)
- Sinnema, Julian (Mirboo North Secondary College)
- Skelton, Harrison (Scotch College)
- Skerry, Samantha (Kilvington Grammar School)
- Slattery, Elise (East Doncaster Secondary College)
- Small, Emma (The Peninsula School)
- Smith, Chloe (Bendigo Senior Secondary College)
- Smith, Theodora (Academy Of Mary Immaculate)
- Smithe, Morgan (Mckinnon Secondary College)
- Smolders, Christian (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Snaith, Jessica (Ballarat Clarendon College)
- Soo, Audrey (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Sparkes, Jordan (Mildura Senior College)
- Spencer, Ruth (Loreto College)
- Spiliotis, Lewis (Ivanhoe Grammar School)
- Spiridonos, Georgia (Mount Waverley Secondary College)
- Spiteri, Isabella (Mowbray College Town Centre Campus)
- Stanikowski, Ania (The Knox School)
- Stavrakis, Elizabeth (Ivanhoe Grammar School)
- Stefani, Luca (Brighton Grammar School)
- Stefanutti, Danielle (Wantirna College)
- Stephenson, Camilla (Melbourne Girls Grammar)
- Stepnell, Jessica (Ballarat Clarendon College)
- Stevens, Dominique (Ruyton Girls' School)
- Stevens, Samantha (Eltham High School)
- Stinson, Aaron (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Stoicov, Vanessa (Academy Of Mary Immaculate)
- Stonier, Benjamin (Brighton Grammar School)
- Stracke, Anneke (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Streames, Julia (Fintona Girls School)
- Stuart, Miranda (Loreto Mandeville Hall)
- Styles, Tess (University High School)
- Sukhera, Ammar (Braybrook College)
- Sullivan, Louis (Horsham College)
- Suminar, Tanita (Essendon Keilor College)
- Summers, Ashleigh (Kilbreda College)
- Suthakar, Anirudh (Glen Waverley Secondary College)
- Swindells, Elyse (John Monash Science School)
- Sylvester, Anya (Ivanhoe Grammar School)
- Tai, Jennifer (Methodist Ladies College)
- Tam, Isaac (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Tam, Melody (Canterbury Girls Secondary College)
- Tan, Hui Yen (John Monash Science School)
- Tan, Justine (Methodist Ladies College)
- Tarrant, Lloyd (Scotch College)
- Tate, Samuel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tay, Jonathan (John Monash Science School)
- Taylor, Sarah (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Taylor, Torika (Geelong Grammar School)
- Teasdale, Nicola (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Teh, Aaron (Melbourne Grammar School)
- Templeton, Sabrina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tepper, Megan (Presbyterian Ladies' College)
- Termine, Michael (Xavier College)
- Thai, David (Gilson College)
- Thakur, Udit (John Monash Science School)
- Theiveekan, Sivabirunthan (St Bede's College)
- Thomas, Oliver (Xavier College)
- Thompson, Eloise (Koonung Secondary College)
- Tieman, Dieter (Fitzroy High School)
- Tonkin, Elizabeth (Girton Grammar School Ltd)
- Torcasio, Patrick (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Townsend, Zulema (Emerald Secondary College)
- Trainor, Kate (Catholic College Bendigo)
- Tran, Caroline (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Tran, Jacky (Penola Catholic College)
- Tran, Rebecca (Presbyterian Ladies' College)
- Trotter, Archie (Melbourne Grammar School)
- Trounce, Olivia (Fitzroy High School)
- Truong, Cassandra (Kilbreda College)
- Tsamopoulos, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Tsanaktsidis, Vicki (Huntingtower School)
- Tselios, George (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tsintziropoulos, Nikki (Brighton Secondary College)
- Tsonidis, Angela (St Columba's College)
- Tu, Maximilian (Salesian College)
- Turner, Briony (Sacre Coeur)
- Urban, Dominic (Melbourne High School)
- Vaksman, Rebecca (The King David School)
- Van Dijk, Joshua (Maranatha Christian School)
- Van Dreven, Claire (Ballarat Clarendon College)
- Vasan, Lakshanya (Fintona Girls School)
- Vassiliadis, Anna (Siena College)
- Vassilopoulos, Alexandra (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Vaughan, Bartholomew (Xavier College)
- Veljanovski, Jessica (St Columba's College)
- Vella, Mikaela (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Verloop, Emma (Melbourne Girls' College)
- Vigilante, Stephanie (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Vilvarajan, Sarah (Heathdale Christian College)
- Volaric, Jennifer (University High School)
- Volpe, Julia (St Aloysius College)
- Vu, Joe (Simonds Catholic College)
- Vu, Vinh (Melbourne High School)
- Vu, Vinh (Balwyn High School)
- Vuong, Jason (Wellington Secondary College)
- Waddington Mcgrath, Lucy (Monbulk College)
- Waldren, Alexander (Trinity Grammar School)
- Wallace, Darcy (Saint Ignatius College Geelong)
- Wallace, Phoebe (Tallangatta Secondary College)
- Walsh, Aidan (Carey Baptist Grammar School)
- Walsh, Christine (St Columba's College)
- Walsh, Conor (St Kevin's College Toorak)
- Walsh, Madelaine (Star Of The Sea College)
- Walters, Georgia (Korowa Anglican Girls' School)
- Wang, Michael (Camberwell Grammar School)
- Ward, Ryan (Lavalla Catholic College)
- Ward, Toby (Whitefriars College)
- Warren, Elizabeth (Essendon Keilor College)
- Wator, James (St Francis Xavier College)
- Watterson, Christine (Kilbreda College)
- Weaver, Georgia (Eltham College Of Education)
- Welti, Mikaela (Avila College)
- West, Carly (Norwood Secondary College)
- White, Abby (Castlemaine Secondary College)
- Whitehouse, Rebecca (Bacchus Marsh Grammar)
- Whitfort, Tessa (Billanook College Ltd)
- Wijesinghe, Lavin (Salesian College)
- Wilkens, Jaimee (Sacred Heart College Geelong)
- Wilkes, Bridget (Sacred Heart College Geelong)
- Williams, Alexandra (Santa Maria College)
- Williams, India (Princes Hill Secondary College)
- Williams, Isaac (Maranatha Christian School)
- Williams, Nicola (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Willis, Andrew (Flinders Christian Community College)
- Wimaladharma, Mahishi (Strathmore Secondary College)
- Wischusen, Claire (Methodist Ladies College)
- Witthoft, Lilly (The Peninsula School)
- Wolsky, Megan (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Wong, Claire (Macrobertson Girls High School)
- Wong, Iscah (Canterbury Girls Secondary College)
- Wong, Sally (Sacred Heart College Geelong)
- Wood, Rebecca (Wantirna College)
- Wooden, Joel (St Joseph's College Newtown)
- Woods, Andrew (Blackburn High School)
- Xu, Michelle (John Monash Science School)
- Yang, Felicity (Methodist Ladies College)
- Yevlahova, Maria (The Knox School)
- Yilmaz, Sare (Essendon Keilor College)
- Yu, Brendan (Melbourne High School)
- Yu, Eric (Camberwell Grammar School)
- Yu, Martin (Camberwell Grammar School)
- Yuan, Roger (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Zappulla, Annalisa (Our Lady Of Sion College)
- Zarucky, Leo (Macleod College)
- Zayed, Jadd (Ivanhoe Grammar School)
- Zeler, Timothy (St Bede's College)
- Zhang, Solomon (Waverley Christian College)
- Zheng, Catherine (Melbourne Girls Grammar)
- Zheng, Jason (Camberwell Grammar School)
- Zygier, Syd (Wesley College)