Literature (464 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.20 | 48.40 | 47.60 | 46.80 | 46.00 | 45.00 | 44.00 | 43.00 | 42.00 | 41.00 |
50 (17 total)
- Chen, Whitney (Macrobertson Girls High School)
- Conron, Harriet (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Conway, Olivia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Duckett, Harvey (Catholic College Bendigo)
- Farmer, Kim (Girton Grammar School Ltd)
- Fong, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Jones, Cassi (Santa Maria College)
- Kelly, Rory (Catholic College Wodonga)
- Kolovos, Benita (Star Of The Sea College)
- Kotsimbos, Natasha (Ruyton Girls' School)
- Kovacs, Aaron (St Paul's Anglican Grammar School)
- Mckelvie, Stephanie (St Paul's Anglican Grammar School)
- Williams, Christopher (Beaconhills College - Berwick)
- Wright, Joshua (Melbourne Grammar School)
- Wu, Summa (Scotch College)
- Xia, Mengtong (Loreto Mandeville Hall)
- Xuereb, Nicholas (Williamstown High School)
49 (8 total)
- Appelboom, Shira (The King David School)
- Chesbrough, Samuel (Scotch College)
- Dungan, Sophie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Dymke, Lauren (Luther College)
- Kioussis, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Kour, Ren Jie (Scotch College)
- Mcgrath, Patrick (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- O'Shea, Paul (Trinity College Colac)
48 (11 total)
- Chan, Joey (Fintona Girls School)
- Cook, Olivia (Williamstown High School)
- Danaher, Haylee (Ringwood Secondary College)
- Filkin, Lee (Billanook College Ltd)
- Geremia, James (St Kevin's College Toorak)
- Gul, Saba (Isik College)
- Hardman, Tom (Melbourne High School)
- Liu, Benjamin (Melbourne Grammar School)
- Loane, Lucinda (Ruyton Girls' School)
- Tan, Jia Tian (Scotch College)
- Walker, Thomas (Whitefriars College)
47 (13 total)
- Alpass, Callum (Melbourne High School)
- Hegarty, Lachlan (Melbourne Grammar School)
- Herne, Jessica (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Loeffler, Ella (The King David School)
- Martini, Michael (Whitefriars College)
- Mcdonough, Angus (Scotch College)
- Mcmahon, Angela (Loreto Mandeville Hall)
- Mulcahy, Declan (Elwood College)
- O'Halloran, Hayden (St Kevin's College Toorak)
- Rudman, Jack (Williamstown High School)
- Selleck, Jake (Brighton Grammar School)
- Shembrey, Carolyn (Loreto Mandeville Hall)
- Tate, Declan (Koonung Secondary College)
46 (21 total)
- Becker, Louisa (Ringwood Secondary College)
- Bevilacqua, Michael (Xavier College)
- Butcher, Tallulah (Ruyton Girls' School)
- Cameron, Katie (St Catherine's School)
- Cooke, Georgia (Star Of The Sea College)
- Deng, Hui Min-Anna (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Francis, Amber (Toorak College)
- Hough, Amelia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Hu, Kangli (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Kemp, Hector (Kingswood College)
- Massaria, Carla (Sacre Coeur)
- Matthews, Peter (Williamstown High School)
- Mcconnell, Kate (Melbourne Girls Grammar)
- Mccrimmon, Mary (Mount Evelyn Christian School)
- Mcdonald, Charles (Melbourne Grammar School)
- Mcguinness, Benjamin (Salesian College)
- Shaw, Grace (Star Of The Sea College)
- Tangey, Zachary (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Topol, Moshe (Elwood College)
- Wilson, Stefan (Melbourne Grammar School)
- Wu, Carmen (Macrobertson Girls High School)
45 (31 total)
- Arlov, Grayce (Bendigo Senior Secondary College)
- Bilu, Jackson (Brighton Grammar School)
- Burford, Josephine (Methodist Ladies College)
- Cameron, Anna (St Catherine's School)
- Carroll, Theresa (Genazzano F.C.J. College)
- Dong, Lynette (Korowa Anglican Girls' School)
- Dwyer, Jaynaya (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Goldblatt, Daniel (Melbourne Grammar School)
- Halliday, David (Salesian College)
- Klink, Sarah (Eltham High School)
- Knight-Grull, Cassandra (Kardinia International College)
- Knight, Mathew (Camberwell Grammar School)
- Leeworthy, Jaidan (The Peninsula School)
- Littlewood, James (Scotch College)
- Mccumstie, Ellen (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mckenzie, India (Lauriston Girls School)
- Mclean, Milla (Wesley College)
- Murchie, Thomas (Scotch College)
- Onopriyenko, Evelina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Payne, Gabriella (Canterbury Girls Secondary College)
- Raghavan, Anjali (Macrobertson Girls High School)
- Spracklan-Holl, Hannah (Northcote High School)
- Tellambura, Mahima (Ballarat Clarendon College)
- Tulloch, Alexandra (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Turner, Tabatha (Lauriston Girls School)
- Vingerhoets, Catherine (Catholic Ladies College)
- Vrazas, Paul (Scotch College)
- Wang, Catherine (Macrobertson Girls High School)
- Weisz, Kirsti (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Wohlgehagen, Sarah-Bethany (Belgrave Heights Christian School)
- Woolley, Alana (Penleigh And Essendon Grammar School)
44 (41 total)
- Angus, Marley (Frankston High School - Vce Campus)
- Antonellos, Madeleine (Haileybury Girls College)
- Aspinall, Eden (Mcclelland Secondary College)
- Baynes, Lachlan (Xavier College)
- Benn, Tessa (Marist Sion College)
- Biggins, Michaela (The Hamilton And Alexandra College)
- Brown, Nichola (Mordialloc College)
- Calleja, Rebecca (Huntingtower School)
- Cilia, Marc (St Kevin's College Toorak)
- Costello, Christie (Melbourne Girls Grammar)
- Dao, Damien (St Kevin's College Toorak)
- Ekkel, Amelia (Sacred Heart College Geelong)
- Grubb, Thomas (Brighton Grammar School)
- Horton Andrews, Freya (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Huber, Eva-Louise (Kilbreda College)
- Jarrold, Patrick (Haileybury College)
- Jones, Ruby (Norwood Secondary College)
- Khoo, Elspeth (Eltham High School)
- Kitching, Susanne (Koonung Secondary College)
- Mancuso, Gianni (Ivanhoe Grammar School)
- Mcintosh, Jack (Scotch College)
- Meredith, Matthew (Scotch College)
- Miller, Hannah (Doncaster Secondary College)
- Mitas, Taylor (Macrobertson Girls High School)
- Mitchell, Gabrielle (The Geelong College)
- Morris-Meloni, Andrea (Sacred Heart College Geelong)
- Mostovac, Daniel (St Bernard's College)
- Muldoon, Sarah (Mount Waverley Secondary College)
- Papko, Daniel (Salesian College)
- Paulding, Sean (Mazenod College)
- Pettirosso, Elicia (Ave Maria College)
- Prescott, Carly (Ringwood Secondary College)
- Pryor, Ingrid (University High School)
- Pytka, Paulina (Macrobertson Girls High School)
- Sekercioglu, Elif (Melbourne Girls Grammar)
- Stefanovic, Emilija (Cranbourne Secondary College)
- Tan, Whye Yen (Firbank Grammar School)
- Trigg, Joel (Princes Hill Secondary College)
- Walter, Maxwell (St Michael's Grammar School)
- Webb, Caitlin (Kilbreda College)
- Yau, Jacky (Camberwell Grammar School)
43 (56 total)
- Barker, Alicia (Shelford Girls' Grammar)
- Berlangieri, Stephanie (Avila College)
- Bowtell, Ellie (Lavalla Catholic College)
- Burnell, Sarah (Star Of The Sea College)
- Byers-Armstrong, Alexandra (Methodist Ladies College)
- Callil, Peter (Xavier College)
- Canil, Jourdan (Koonung Secondary College)
- Cummaudo, Alex (Parade College)
- Galbraith, Hannah (St Margarets School)
- Gange, Madeleine (Vermont Secondary College)
- Gill, Angus (Scotch College)
- Green, Lucy (Ruyton Girls' School)
- Hamilton, Grace (Catholic College Bendigo)
- Hanson, John (Trinity Grammar School)
- Havos, Kiki (Mckinnon Secondary College)
- Heys, Jorden (Ballarat Clarendon College)
- Kentwell, Anna (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Khoo, Peter (Scotch College)
- Kinsey, Marie (Loreto Mandeville Hall)
- Kwan, Rhoda (Macrobertson Girls High School)
- Lay, Tracy (Macrobertson Girls High School)
- Lucarelli, Thomas (Camberwell Grammar School)
- Lutjen, Mark (Brighton Grammar School)
- Mantesso, Liam (Ivanhoe Grammar School)
- Mcevoy, Anna (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mcevoy, Rose (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Mcnamara, Isabella (St Catherine's School)
- Milanko, Sarah (Woodleigh School)
- Morrison, Tiernan (St Paul's Anglican Grammar School)
- Motamedi, Shirin (Glen Waverley Secondary College)
- Natsioulas, Alexandros (Salesian College)
- Neville, Beatrix (The Peninsula School)
- Opt Hoog, Cale (Mazenod College)
- Ou Yang, Baya (Firbank Grammar School)
- Parish, Joshua (Doncaster Secondary College)
- Phillip Mariathasan, Poustin (Parade College)
- Pierce, Ciaran (Bayside Christian College)
- Png, Elysha (Korowa Anglican Girls' School)
- Quinn, Eliza (St Leonards College)
- Ravanello, Christian (Ivanhoe Grammar School)
- Richardson, Raeden (Melbourne High School)
- Roche, Jennifer (Kilbreda College)
- Rowlston, Stephanie (Nossal High School)
- Rychner, Georgina (Canterbury Girls Secondary College)
- Saccasan, Gemma (Our Lady Of Mercy College)
- Schaumann, Mia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sdraulig, Eliza (Balwyn High School)
- Serafica, Isabella (Glen Waverley Secondary College)
- Spelt, Sasha (Macrobertson Girls High School)
- Tan, Claudia (Macrobertson Girls High School)
- Timms, Tabitha (Star Of The Sea College)
- Wang, Xiao Rui (Scotch College)
- Webster, Julia (Lauriston Girls School)
- Williams, Gavin (Scotch College)
- Wu, Deborah (University High School)
- Yan, Kathryn (Macrobertson Girls High School)
42 (71 total)
- Amedi, Ava (Salesian College)
- Beverly, Rachel (Melbourne Girls Grammar)
- Borg, Jessica (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Breidahl, Sibella (Melbourne Girls Grammar)
- Bridgeman, Georgia (Fintona Girls School)
- Brooks, Rhiannon (Overnewton Anglican Community College)
- Brown, Sarah (Macrobertson Girls High School)
- Cain, Liam (Emmanuel College)
- Carey, Jack (Scotch College)
- Cassin, Stephanie (Loreto Mandeville Hall)
- Charisiou, Anastasia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Clynes, Komang (Melbourne Girls' College)
- Cowan, Imogen (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Dauer, Sean (Marcellin College)
- Davies, Katherine (University High School)
- Davis, Matthew (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Dobson, Mahalia (Mckinnon Secondary College)
- Edwards, Sarah (The Hamilton And Alexandra College)
- Eldridge, Amrith (Scotch College)
- Emmett, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Farrugia, Demi (Lakeview Senior College)
- Fielden, Alexander (Melbourne Grammar School)
- Finch, Thuy (Ringwood Secondary College)
- Gong, Susanna (Macrobertson Girls High School)
- Graovac, Tilly (Ballarat Clarendon College)
- Griffiths, Sophie (The Peninsula School)
- Haig, Harriet (Loreto Mandeville Hall)
- Hamilton, Madison (Firbank Grammar School)
- Hanscamp, Taminka (Mount Evelyn Christian School)
- Heselev, Rosie (Macrobertson Girls High School)
- Hudson, Rachel (Presentation College Windsor)
- Johnson, Madeleine (Macrobertson Girls High School)
- Joosten, Elise (Aitken College)
- Kalfas, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Kelly, Jack (Melbourne Grammar School)
- Knight, Georgia (Doncaster Secondary College)
- Kolevski, Mark (Norwood Secondary College)
- Kweh, Barry (Camberwell Grammar School)
- Leishman, Ellen (Ballarat Clarendon College)
- Lester-Smith, Marnie (Distance Education Centre Victoria)
- Lim, Ariana (Macrobertson Girls High School)
- Livingstone, Annabel (Girton Grammar School Ltd)
- Lumsden, Hope (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School)
- Maharaj, Isabella (Goulburn Valley Grammar School)
- Maxwell-Gould, Emily (Frankston High School - Vce Campus)
- Mclean, Maddison (Geelong Grammar School)
- Mooney, Alexandra (Eltham High School)
- North, Keenan (Waverley Christian College)
- Pearce, Benjamin (Geelong Grammar School)
- Perna, Alana (Ivanhoe Grammar School)
- Pinder, Jessica (Girton Grammar School Ltd)
- Rae, Alyce (Haileybury Girls College)
- Rankin, Emily (Macrobertson Girls High School)
- Relf, Natalie (St Catherine's School)
- Robinson, Elizabeth (Star Of The Sea College)
- Rosewarne, James (Scotch College)
- Rudock, Justine (Methodist Ladies College)
- Serovski, Amie (Lakeview Senior College)
- Sibley-Lewis, Gemma (Melbourne Girls' College)
- Siemsen, Ebony (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Steller, Megan (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Stewart, James (Scotch College)
- Taverner, Alexander (Camberwell Grammar School)
- Trinca, Isabel (Lauriston Girls School)
- Turnley, Mia (Sacred Heart College Geelong)
- Vale, Xavier (St Kevin's College Toorak)
- Wilson-Harrison, Rose (Eltham High School)
- Wong, Hanson (Camberwell Grammar School)
- Wood, Katharine (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wrigley, Brendan (Ballarat Grammar)
- Young, Kara (Ruyton Girls' School)
41 (87 total)
- Aitken, Jimmy (Trinity Grammar School)
- Armstrong, Rachel (Ballarat Clarendon College)
- Ashton, Katrina (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Baxter, Amy (Sacre Coeur)
- Beattie, Kaitlin (Oxley College)
- Bellhouse, Kathryn (Kardinia International College)
- Bellis, Emily (Siena College)
- Bennett-Spark, Daniel (Brunswick Secondary College)
- Bentley, Bryon (Kambrya College)
- Bester, Lara (Ivanhoe Grammar School)
- Botto, Alexandra (Mentone Girls' Grammar School)
- Bracher, Maxwell (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Caspersz, Lauren (Highvale Secondary College)
- Chua, Nathan (Melbourne Grammar School)
- Cole, Rachael (Lilydale High School)
- Cozzi, Gianni (Simonds Catholic College)
- Croci, Danielle (Penola Catholic College)
- Cummins, Taylah (St Paul's Anglican Grammar School)
- Deitz, Lucy (Woodleigh School)
- Doble, William (St Kevin's College Toorak)
- Duckworth, Brigette (Catholic Ladies College)
- Dunn, Alice (Kardinia International College)
- Garcia, Jessica (Ringwood Secondary College)
- Garrow, Olivia (Star Of The Sea College)
- Gattermayr, Sasha (St Michael's Grammar School)
- Gilbert, Olive (Williamstown High School)
- Giovinazzo, Greta (Northcote High School)
- Grierson, Monika (Macrobertson Girls High School)
- Grimwade, Mary (Melbourne Girls Grammar)
- Hamdani, Rasha (Isik College)
- Hanzl, Katerina (Catholic College Bendigo)
- Heard, Lauren (Ave Maria College)
- Hill, Lauren (Korowa Anglican Girls' School)
- Illyas, Fathima (Lyndale Secondary College)
- Jevanath, Priya (Waverley Christian College)
- Jones, Tamsyn (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Jordan-Miller, Cara (Williamstown High School)
- Kamphuis, Jessica (St Paul's Anglican Grammar School)
- Kinder, Maximillian (Williamstown High School)
- Kneller, Regan (Bendigo Senior Secondary College)
- Leung, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Li Wan Wang, Daniel (Waverley Christian College)
- Lim, Lisa (Doncaster Secondary College)
- Lim, Nicolas (Whitefriars College)
- Lord-Johnson, Rebekka (Firbank Grammar School)
- Loughnan, Anna (Canterbury Girls Secondary College)
- Mackie, Alexandra (Presbyterian Ladies' College)
- Margin, Christopher (Xavier College)
- Mccarthy, Maddison (Lauriston Girls School)
- Mccartney, Meg (Princes Hill Secondary College)
- Mccoll, Thomas (Ivanhoe Grammar School)
- Mckenna, Simon (Brighton Grammar School)
- Mcneel, Megan (Sacred Heart College Geelong)
- Millar, Alice (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Milledge, Saskia (Lauriston Girls School)
- Moshel, Michoel (The King David School)
- Nemaric, Nicola (Genazzano F.C.J. College)
- O'Connor, Bethany (Assumption College)
- O'Rourke, Lucy (Loreto Mandeville Hall)
- Old, Michelle (Rosehill Secondary College)
- Orams, Iona (Princes Hill Secondary College)
- Panozzo, Brydon (Ballarat Clarendon College)
- Penhall, Ashleigh (Werribee Secondary College)
- Peters, Michaela (Box Hill High School)
- Riordan, Stephanie (Firbank Grammar School)
- Roberts, Alexandra (Newhaven College)
- Rule, Ellen (Sacred Heart College Geelong)
- Russo, Charlotte (Loreto Mandeville Hall)
- Sakarintr, Chatthip (Goulburn Valley Grammar School)
- Salamy, James (Melbourne Grammar School)
- Samartzis, James (Xavier College)
- Scanlan, Emmet (Eltham High School)
- Sheath, Naomi (Ringwood Secondary College)
- Siriwardena, Andrea (Sacre Coeur)
- Sloan, William (Melbourne Grammar School)
- Southwell, Angus (Melbourne Grammar School)
- Tandoc, Maria (Macrobertson Girls High School)
- Thompson, Maeve (Haileybury Girls College)
- Truman, Rebekah (Berwick Secondary College)
- Tsesmelis, Yianni (Melbourne High School)
- Turner-Revach, Myah (Macrobertson Girls High School)
- Vienet, Robert (Camberwell Grammar School)
- Weller, Timothy (Brighton Grammar School)
- Whinfield, Jessica (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Widijanto, Abigail (Firbank Grammar School)
- Wong, Siwei (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Woods, Dalton (Camberwell Grammar School)
40 (108 total)
- Ackerman, Sarah (Overnewton Anglican Community College)
- Adamson, Ineke (Sacred Heart College Geelong)
- Andritsos, Sophie (Presbyterian Ladies' College)
- Awburn, Camille (Toorak College)
- Bainbridge, Brittany (Loreto Mandeville Hall)
- Bertram, Brittany (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School)
- Bohne, Mitchell (Berwick Secondary College)
- Byrne, Caitlin (Geelong Grammar School)
- Casey, Abbey (Gleneagles Secondary College)
- Chen, Melissa (Balwyn High School)
- Chow, Dylan (Salesian College)
- Chudleigh, Alexander (St Michael's Grammar School)
- Clark, Alice (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Coath, Alexander (Eltham College Of Education)
- Coghill, Jasmin (Avila College)
- Coldebella, Georgia (Firbank Grammar School)
- Collie, Scott (Brighton Grammar School)
- Collin, Emily (St Catherine's School)
- Corvo, Bianca (Mount St Joseph Girls' College)
- Cunningham, Kristen (Glen Waverley Secondary College)
- Curmi, Joshua (Lakeview Senior College)
- De Rango, Laura (Avila College)
- De Sousa, Timothy (Xavier College)
- Deasey, Monica (Melbourne Girls' College)
- Donaghey, Ryan (Northcote High School)
- Donnellon-May, Genevieve (Loreto Mandeville Hall)
- Downing, Stephanie (Clonard College)
- Ear, Narida (Macrobertson Girls High School)
- Ellis, Zachary (Melbourne Grammar School)
- Forsyth, Luke (St Helena Secondary College)
- George, Renee (Echuca College)
- Gerardson, Zoe (Eltham High School)
- Gook, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Halloran Mackay, Maille (Princes Hill Secondary College)
- Hanna, Anita (Mercy College)
- Hanna, Kyrollos (Simonds Catholic College)
- Hansen, Jemma (Koonung Secondary College)
- Harris, Caitlin (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Hockey, Eliane (Ringwood Secondary College)
- Hogan, Bridgette (Distance Education Centre Victoria)
- Ignatiadis, Jordan (Alphington Grammar School)
- Jacoby, Yael (Bialik College)
- Jones, Phoebe (Presbyterian Ladies' College)
- Karambelas, George (Alphington Grammar School)
- Karim, Rainah (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Keam, Kate (Nhill College)
- Knight, Zak (Salesian College)
- Knights, Cecile (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Komic, Ruby (Padua College)
- Kuek, Katherine (Loreto College)
- Lee, Veronica (Fintona Girls School)
- Lin, Phoebe (Presbyterian Ladies' College)
- Lo Presti, Katherine (Siena College)
- Lorenz, Bridget (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Macallister, Claire (St Leonards College)
- Maclean, Anthea (Geelong Grammar School)
- Maher, Tyler (Bacchus Marsh College)
- Mahoney, Hannah (Clonard College)
- Male, Emily (Luther College)
- Mcbride, Manning (St Kevin's College Toorak)
- Mclaurin, Harry (Goulburn Valley Grammar School)
- Mclennan, Joshua (Geelong Grammar School)
- Mcnally, Matthew (Luther College)
- Mellor, Emily (Korowa Anglican Girls' School)
- Merry, Alister (Marcellin College)
- Mihai, Laura (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Misiurak, Nicole (Presbyterian Ladies' College)
- Mitchell, Kathryn (Beaconhills College - Berwick)
- Murray, Jayden (Wanganui Park Secondary College)
- Nash, Greta (Macrobertson Girls High School)
- Nelson, Sam (Collingwood College)
- O'Donohue, Bridget (Methodist Ladies College)
- O'Grady, Georgia (Siena College)
- O'Toole, Tara (Penola Catholic College)
- Odgers, Thomas (Castlemaine Secondary College)
- Olding, Madeleine (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Oroszvary, Seren (Toorak College)
- Papageorgiou, Helen (Sacre Coeur)
- Pendlebury, Annabelle (Eltham College Of Education)
- Perera, Shirlene (Nossal High School)
- Petras, John (Viewbank College)
- Phillips, Brianna (Star Of The Sea College)
- Rajakariar, Sarah (Buckley Park College)
- Rodway, Nicholas (De La Salle College)
- Salamone, Laura (Our Lady Of Mercy College)
- Scammell, Rita (Presbyterian Ladies' College)
- Shanahan, Amelia (Oberon High School)
- Shearer, Kathryn (Haileybury Girls College)
- Shridhar, Pallavi (Presbyterian Ladies' College)
- Sinnott, Edward (Emmanuel College)
- Sloan, Julia (Firbank Grammar School)
- Smart, Elizabeth (Mercy Regional College Camperdown)
- Sommerfeld, Sunday (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School)
- Spargo, Wesley (Ivanhoe Grammar School)
- Stavrinos, Anthony (Melbourne High School)
- Tangga, Mark Kevin (Cranbourne Secondary College)
- Tanna, Michael (Genazzano F.C.J. College)
- Tappy, Georgia (Shelford Girls' Grammar)
- Tremlett, Maddison (Assumption College)
- Tsoukalas, Kyriako (Huntingtower School)
- Wallace, Danielle (The Knox School)
- Walsh, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Warhurst, Amelia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Warmington, Madeline (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Waylen, Lisa (Presbyterian Ladies' College)
- Welch, Gale (Emmanuel College)
- Wells, James (Kew High School)
- Whitehill, Ashleigh (Catholic College Sale)