Physics (588 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 | 46.20 | 45.40 | 44.60 | 43.80 | 43.00 |
50 (18 total)
- Archer, Daniel (Xavier College)
- Brick, Lochlan (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Chen, Vicky (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Chen, Yu Zhen (Balwyn High School)
- Cheung, Adrian (Balwyn High School)
- Chiem, Adrian (Gladstone Park Secondary College)
- Daggian, Jonathan (Scotch College)
- Dzau, Winston (Melbourne Grammar School)
- Fong, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Langford, Daniel (Ivanhoe Grammar School)
- Lui, Brandon (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Oakley, Ryan (Ivanhoe Grammar School)
- Salamy, James (Melbourne Grammar School)
- Tjandra, Bradley (Melbourne Grammar School)
- Uber, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Van Ammers, Reuben (Kardinia International College)
- Ye, Chenyang (Camberwell Grammar School)
- Zhang, Ronald (Scotch College)
49 (10 total)
- Brown, Lachlan (Cathedral College)
- Dang, Aidan (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Faithfull, Alexander (Trinity Grammar School)
- Ha, Jason (Scotch College)
- Kour, Ren Jie (Scotch College)
- Lee, Zhen Jiang (Scotch College)
- Ling, Jonathan (Melbourne High School)
- Peri, Varun (Melbourne High School)
- Wang, Albert (Melbourne Grammar School)
- Wang, Alwin (Vermont Secondary College)
48 (13 total)
- Balasubramaniam, Manivannan (Box Hill High School)
- Blair, Jack (Woodleigh School)
- Chapman, Brian (Ballarat Clarendon College)
- Cheuk, Nathan (Melbourne High School)
- Danek, Eleanor (Genazzano F.C.J. College)
- Jiang, Wei-Nan (John Monash Science School)
- Keeghan, Michael (East Doncaster Secondary College)
- Khoo, Mitchell (Taylors Senior College)
- Pham, Cao Minh (Glen Waverley Secondary College)
- Santoro, Roby (St Kevin's College Toorak)
- Spence, Edward (Scotch College)
- Willig, Lukas (Drouin Secondary College)
- Zheng, Bo (Box Hill High School)
47 (18 total)
- Agisilaou, Adrian (Balwyn High School)
- Chau, Matthew (Melbourne High School)
- Chen, Jingqu (Billanook College Ltd)
- Chua, Nathaniel (St Kevin's College Toorak)
- Davis, Matthew (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Fernando, Rainier (Salesian College)
- Gregg, Adam (Xavier College)
- Isles, Nathan (Sunbury College)
- Jones, Tyson (John Monash Science School)
- Kwong, Alex (Balwyn High School)
- Longstaff, Mitchell (Xavier College)
- Lu, William (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Qian, Philip (Melbourne High School)
- Tan, Jia Tian (Scotch College)
- Wang, Michael (Melbourne High School)
- Wilson, William (Scotch College)
- Wong, Timothy (The Geelong College)
- Zhang, Kevin (Melbourne High School)
46 (26 total)
- Baker, John (Melbourne High School)
- Evans, Mitchell (St Kevin's College Toorak)
- Fahlbusch, Ryan (Camberwell Grammar School)
- Fu, Meng (Macrobertson Girls High School)
- Goh, Florence (Macrobertson Girls High School)
- Gregory, James (Balwyn High School)
- Harnwell, Grace (Wellington Secondary College)
- Healy, Diarmuid (Trinity Grammar School)
- Jefferies, Fletcher (Kardinia International College)
- Landau, Joshua (Yeshivah College)
- Luxmoore, Conor (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Mak, Conrad (Xavier College)
- Malimbada Liyanage, Chamila (Melbourne High School)
- Mccutcheon, Lauren (Korowa Anglican Girls' School)
- Moorhead, Colin (Xavier College)
- O'Brien, Lewis (Trinity College Colac)
- Pang, Vincent (Mount Waverley Secondary College)
- Pryor, Samuel (Woodleigh School)
- Qu, Liang (Scotch College)
- Smith, Christopher (Trinity Grammar School)
- Sun, Alwin (Northcote High School)
- Tobin, Siobhan (Ballarat Grammar)
- Vuong, Kevan (Balwyn High School)
- Wahba, Jacob (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Wong, Vincent (Box Hill High School)
- Xia, Mengtong (Loreto Mandeville Hall)
45 (40 total)
- Bain, Simeon (Sacred Heart College Kyneton)
- Bartels, Jake (Emerald Secondary College)
- Bell, Adam (Trinity Grammar School)
- Cameron, Lachlan (The Geelong College)
- Cheung, Percy (Melbourne High School)
- Chin, Alexander (Balwyn High School)
- Dalton, Daniel (Glen Waverley Secondary College)
- Despotellis, Steven (St Helena Secondary College)
- Foot, Alice (Methodist Ladies College)
- Jackson-Grose, Richard (Camberwell High School)
- Jiao, Yuxin (Glen Waverley Secondary College)
- Khoo, Peter (Scotch College)
- Krishnananthan, Maynega (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Lin, Elaine (Methodist Ladies College)
- Mitchell, Anna (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mou, Zongyao (Melbourne High School)
- Narita, Callum (The Geelong College)
- Nguyen, David (Caroline Chisholm Catholic College)
- Ooi, Carin (East Doncaster Secondary College)
- Panayi, Taylor (Glen Waverley Secondary College)
- Pham, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Qian, Chen (Brighton Grammar School)
- Ready, Matthew (Haileybury College)
- Robertson, Benjamin (Vermont Secondary College)
- Roschach, Blake (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Schwarz, Rebecca (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Scott, Harry (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Shen, Yiru (Glen Waverley Secondary College)
- Sims, Sarah (John Monash Science School)
- Stewart, William (Ballarat Grammar)
- Stoios, Edward (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Stojilovic, Aleksandar (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Tan, Stephen (Narre Warren South P-12 College)
- Tran, Julian (Box Hill High School)
- Truong, Nguyen (Macrobertson Girls High School)
- Walton, Bill (Ballarat Clarendon College)
- Wong, Yi Zheng (Bellarine Secondary College)
- Wright, Campbell (Melbourne High School)
- Zebic, Andrew (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Zhang, Albert (Ballarat Grammar)
44 (55 total)
- Basso, Jack (St Kevin's College Toorak)
- Bentick, Georgia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Bergin, Julia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Bett, Taylor (The Geelong College)
- Bexley, Luke (St Bede's College)
- Bigelow, Katrina (The Geelong College)
- Bullas, Jennifer (Mount Evelyn Christian School)
- Chapman, Matthew (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Chen, Nevin (Melbourne High School)
- Dahm, Philipp (Scotch College)
- Demiris, Philip (Parade College)
- Duggan, Nisharnthi (Avila College)
- Hammet, Jayden (Billanook College Ltd)
- Hawkins, Charlotte (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Hon, Daniel (Melbourne High School)
- Hong, Adrian (Balwyn High School)
- Hussin, Benjamin (Frankston High School - Vce Campus)
- Jones, Leigh (Lavalla Catholic College)
- Kioussis, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Kwok, Kit-Ho (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Lejcak, Daniel (Gladstone Park Secondary College)
- Liu, Yutong (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Ma, Richard (Parade College)
- Makar, Jason (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Missen, Owen (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Mitchell, Sampson (Orbost Secondary College)
- Mow, Wen Shen (Melbourne High School)
- Murphy, Harrison (St Helena Secondary College)
- Newcome, Edward (John Monash Science School)
- Nham, Peter (Melbourne High School)
- Nim, Joseph (The Knox School)
- Poon, Justin (Trinity Grammar School)
- Robles, Jorgia (Carrum Downs Secondary College)
- Sahmeddini, Khashayar (Lyndale Secondary College)
- Saunders, Marcus (Melbourne High School)
- Smart, Timothy (St Kevin's College Toorak)
- Tatli, Christopher (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Thakur, Udit (John Monash Science School)
- Ticku, Arti (Macrobertson Girls High School)
- Tolhurst, Genevieve (Loreto College)
- Vella, Mikaela (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Vladica, Arminda (Melbourne Girls' College)
- Wanigaratne, Nicholin (John Monash Science School)
- Wanstall, Matthew (Glen Waverley Secondary College)
- Williams, Christopher (Beaconhills College - Berwick)
- Williams, Gavin (Scotch College)
- Wong, Hanson (Camberwell Grammar School)
- Wong, Sylvia (Gladstone Park Secondary College)
- Wong, Wesley (Camberwell Grammar School)
- Wu, Gonglinan (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Wynen, Callum (Ballarat High School)
- Xue, Jason (Camberwell Grammar School)
- Yuen, Ching Kai (The Hamilton And Alexandra College)
- Zhang, Yiyun (Balwyn High School)
- Zhu, Enze (Glen Waverley Secondary College)
43 (69 total)
- Billington, Eliza (Goulburn Valley Grammar School)
- Borland, Madeleine (Camberwell High School)
- Briffa, Holly (Thomas Carr College)
- Buijs, Edward (Overnewton Anglican Community College)
- Chen, Li (Glen Waverley Secondary College)
- Chen, Shi Qian (Mount Waverley Secondary College)
- Chen, Zhongxiang (Glen Waverley Secondary College)
- Cockerall, Jack (Castlemaine Secondary College)
- Commins, David (Gippsland Grammar - Senior)
- Cui, Wenjue (Methodist Ladies College)
- Deng, Shuer (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Di Guglielmo, Luke (St Kevin's College Toorak)
- Duggan, Cameron (Kardinia International College)
- Elston, Arky (Williamstown High School)
- Everson, Luke (St Leonards College)
- Farmer, Kim (Girton Grammar School Ltd)
- Fernando, Kavisha (Camberwell Grammar School)
- Foleti, Joshua (Thornbury High School)
- Gebert, Matthew (John Monash Science School)
- Graham, Lee (Marist Sion College)
- Greig, Nicholas (Frankston High School - Vce Campus)
- Harasgama, Sashika (Avila College)
- He, Addison (Melbourne High School)
- Henry, Shane (Eltham College Of Education)
- Hill, Jack (Haileybury College)
- Hiscock, Joshua (Xavier College)
- Hranilovic, Daniel (John Monash Science School)
- Huang, Milly (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Hunter, Georgia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Hurley, Michael (Catholic College Sale)
- Jain, Sasha (Melbourne High School)
- James, Edward (St Kevin's College Toorak)
- Jensen, Cecilia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Jolly, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Karacsay, Lachlan (Trinity College Colac)
- Karopoulos, Sam (Trinity Grammar School)
- Klein, Dylan (Mount Scopus Memorial College)
- Leung, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Liacos, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Lipszyc, Adam (Woodleigh School)
- Liu, Bryan (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Louey, James (Glen Waverley Secondary College)
- Low, Clement (Melbourne High School)
- Ma, Richard (Melbourne High School)
- Mc Connell, Sarah (Mount Lilydale Mercy College)
- Mcilveen, John (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Miles, Jacinta (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Nair, Aravind (Melbourne High School)
- Neenan, Dylan (St Kevin's College Toorak)
- O'Connor, Louis (Trinity Grammar School)
- Papargiris, James (Overnewton Anglican Community College)
- Park, Younsoo (Scotch College)
- Pattison, Jeremy (Xavier College)
- Rasmussen, Edward (Trinity Grammar School)
- Regan, Andrew (Bendigo Senior Secondary College)
- Rodrigues, Rhys (Brighton Grammar School)
- Shiels, Thomas (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Sissins, James (Emmaus College)
- Suthakar, Anirudh (Glen Waverley Secondary College)
- Suthakaran, Reshi (Keilor Downs College)
- Teasdale, Brent (Goulburn Valley Grammar School)
- Tee, Clement (Balwyn High School)
- Vu, Alasdair (Parade College)
- Wang, Xiao Rui (Scotch College)
- Warren, Jaimee (Mater Christi College)
- Wheelahan, Jack (Melbourne High School)
- Yaacoub, Johnny (Antonine College)
- Yang, William (Melbourne High School)
- Zhou, Jiahao (Haileybury Wuhan Foreign Languages School)
42 (87 total)
- Argento, Rebecca (Mary Mackillop Catholic Regional College)
- Baroun-Agob, Louay (John Monash Science School)
- Bennett, James (Melbourne Grammar School)
- Brydon, Samuel (Balwyn High School)
- Buljan, Marin (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Buncle, Lucas (Melbourne High School)
- Byun, Jin Sung (Mount Waverley Secondary College)
- Carr, Paul (Melbourne High School)
- Chan, Clements (Mount Waverley Secondary College)
- Chen, Kenrick (Balwyn High School)
- Cheung, Hai Pok (Taylors Senior College)
- Chong, Harvey (Hawthorn Secondary College)
- Chrisfield, Connor (Camberwell Grammar School)
- Cox-Livingstone, Indah (Maffra Secondary College)
- Cutri, Alexander (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Davey, Robert (St Kevin's College Toorak)
- Donohoe, William (Melbourne Grammar School)
- Edwards, Christopher (Emmaus College)
- Eicher, Simon (Boort District P-12 School)
- Fontealba Chamorro, Matias (Wellington Secondary College)
- Francis, Amber (Toorak College)
- Globan, Madeline (Cheltenham Secondary College)
- Gloster, Benjamin (Ouyen P-12 College - Secondary Campus)
- Hamblin, Patrick (Marcellin College)
- Hawken, Peter (Viewbank College)
- Heffernan, Jaye (Footscray City College)
- Hewage, Dasith (John Monash Science School)
- Holston, Samuel (Trinity Grammar School)
- Hong, Simon (Scotch College)
- Huang, Kevin (Trinity Grammar School)
- Huang, Zejian (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Huynh, Ken (Wellington Secondary College)
- Hyland, James (Glen Waverley Secondary College)
- Ignatiadis, Jordan (Alphington Grammar School)
- Jayamanoharan, Sujeevan (Melbourne High School)
- Jones, Alistair (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Kojadelian, Hagop (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Kreyssig, Florian (Elwood College)
- Langhammer, Jack (Camberwell Grammar School)
- Larson, Phoebe (Goulburn Valley Grammar School)
- Leonard, Danny (Monbulk College)
- Lewis, Owen (University High School)
- Li, Andrew (Scotch College)
- Li, Gary (St Kevin's College Toorak)
- Li, Shuo Yao (University High School)
- Lin, Alex (Salesian College)
- Lu, Si Jie (John Monash Science School)
- Morley, Rachel (Kilbreda College)
- Mu, Wen Jie (Melbourne High School)
- Niknami, Behrooz (Northcote High School)
- Nolan, Thomas (Mount Lilydale Mercy College)
- O'Sullivan, Timothy (Assumption College)
- Olshansky, Gavriel (Mount Scopus Memorial College)
- Pham, Emmy (Macrobertson Girls High School)
- Pham, Tina (Macrobertson Girls High School)
- Phu, Quoc (Melbourne High School)
- Pierotti, Daniel (University High School)
- Pittock, Harry (Padua College)
- Powell, Victoria (Ballarat Grammar)
- Qin, Jason (Brighton Grammar School)
- Read, Maxwell (Norwood Secondary College)
- Russell, Rachel (Girton Grammar School Ltd)
- Ryan, Stephen (Marcellin College)
- Sadowski, Krzysztof (Xavier College)
- Schmiedl, David (Bentleigh Secondary College)
- Schumacher, Christopher (John Monash Science School)
- Skewes, Kieran (Woodleigh School)
- Smith, William (Emmaus College)
- Styles, Gavin (Luther College)
- Tam, Aaron (Glen Waverley Secondary College)
- Teh, Zi-Kuan (Brighton Secondary College)
- Thomas, Oscar (Bendigo Senior Secondary College)
- Traill, Christopher (Galen College)
- Tran, Ut Thi (Melbourne Girls' College)
- Tsiglopoulos, Jonathan (Overnewton Anglican Community College)
- Tso, Colin (Melbourne Grammar School)
- Tso, Nathan (Melbourne High School)
- Tucker, Kyle (Bendigo Senior Secondary College)
- Vincent, Emma (Emmaus College)
- Vincent, Lisa (Wantirna College)
- Walter, Peterjohn (Williamstown High School)
- Welsh, Matthew (St Joseph's College Newtown)
- Westaway, William (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Wijesinghe, Lavin (Salesian College)
- Xia, Dong (Macrobertson Girls High School)
- Yang, Victor (Scotch College)
- Zhang, Yicheng (Balwyn High School)
41 (114 total)
- Amanatidis, Nicholas (Marcellin College)
- Anderson, Alexander (Kardinia International College)
- Baker, Eliezer (Yeshivah College)
- Baker, Siobhan (St Joseph's College Newtown)
- Bates, Andrew (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Bedford, James (Chairo Christian School)
- Benham, Jarred (John Monash Science School)
- Bien, Nicholas (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Broomfield, Zachary (Wyndham Central Secondary College)
- Burton, Callum (Glen Waverley Secondary College)
- Butt, Jason (University High School)
- Cameron, Alexander (Mentone Grammar School)
- Carey, Jason (Marcellin College)
- Chan, Pak Hin (Box Hill High School)
- Chau, Richard (Dandenong High School)
- Chesterfield, Jonathan (Carey Baptist Grammar School)
- Cheung, Wing Tsoeng (John Monash Science School)
- Chieng, Kevin (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Clapp, Patrick (Brighton Grammar School)
- Clayfield, Georgia (Firbank Grammar School)
- Connor, Leon (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Crouch, Jordan (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- D'Silva, Ezra (Balwyn High School)
- Denham, Charlotte (Carey Baptist Grammar School)
- Dinh, Theresa (Macrobertson Girls High School)
- Duong, Elizabeth (Overnewton Anglican Community College)
- Dusanovic, Robert (University High School)
- Elliott, Patrick (Maffra Secondary College)
- Erfurth, Callan (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Fernando, Savisha (Presbyterian Ladies' College)
- Fletcher, Stephen (Brighton Grammar School)
- Fu, Jimmy (Woodleigh School)
- Fu, Yu (Doncaster Secondary College)
- Gamage, Thilan (Melbourne High School)
- Gao, Zihan (Melbourne High School)
- Geng, Yunxiang (Ivanhoe Grammar School)
- Gerrard, Jack (Melbourne Grammar School)
- Goodison, Cameron (Gippsland Grammar - Senior)
- Ham, Tayla (Highview Christian Community College)
- Harley, Oliver (Melbourne Grammar School)
- Henry, Joshua (Emmaus College)
- Hu, Tinghao (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Huang, James (Balwyn High School)
- Huang, Patrick (Melbourne Grammar School)
- Huynh, Jeremy (St Kevin's College Toorak)
- Karamalakis, Anthony (Mowbray College)
- Kerin, Alex (Carey Baptist Grammar School)
- Khan, Faiyaaz (Macleod College)
- Kleeman, Nicholas (Box Hill High School)
- Knight, Mathew (Camberwell Grammar School)
- Lam, Jason (Trinity Grammar School)
- Le Couteur, Joel (Brighton Grammar School)
- Lee, Caroline (Gippsland Grammar - Senior)
- Lee, Karlon (Melbourne Grammar School)
- Liu, Junyang (Macleod College)
- Liu, Kai (Haileybury Qingdao No 19 High School)
- Lo, Julia (Macrobertson Girls High School)
- Loupis, Paraskevi (John Monash Science School)
- Madsen, Stewart (Melbourne Grammar School)
- Martin, Isaac (Goulburn Valley Grammar School)
- Mazurkiewicz, Daniel (Strathmore Secondary College)
- Mcconnell, John (Huntingtower School)
- Mckenzie, Roderick (Rainbow Secondary College)
- Morelli, Mitchell (Catholic College Sale)
- Naidu, Sanjay (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Naturani, Robert (Camberwell High School)
- Nguyen, Andrew (Salesian College)
- Nolan, Ben (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Pacanowski, Aaron (Yeshivah College)
- Panagoda, Ishane (Mentone Grammar School)
- Pandikorala, Lasindu (Gladstone Park Secondary College)
- Pay, Kelly (Boort District P-12 School)
- Pham, Duc (Mazenod College)
- Radhakrishnan, Kumaran (Melbourne High School)
- Reading, John (Girton Grammar School Ltd)
- Rebellato, Daniel (Parade College)
- Scodellaro, Lucas (Trinity Grammar School)
- Scott, Tom (St Kevin's College Toorak)
- Selvadurai, Michael (Mazenod College)
- Simmons, Elizabeth (Monbulk College)
- Smithers, Lachlan (Melbourne Grammar School)
- Tam, Isaac (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Tang, Eric (East Doncaster Secondary College)
- Tarquinio, Dean (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Taylor, Dylan (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Taylor, Geordie (Sacred Heart College Kyneton)
- Thai, Jason (Parade College)
- Tonc, Riley (St Leonards College)
- Tse, Reuben (John Monash Science School)
- Turvey, Caelan (Mckinnon Secondary College)
- Valette, Matisse (Gippsland Grammar - Senior)
- Van Der Wal, Bryce (Parkwood Secondary College)
- Van Etten, Adrian (St Joseph's College Newtown)
- Vyravipillai, Pratheep (Ivanhoe Grammar School)
- Walker, Thomas (Whitefriars College)
- Wang, Bo (Hawthorn Secondary College)
- Wang, Panzhu (John Monash Science School)
- Wang, Yunqiang (Macleod College)
- Whitely, Shaun (Kingswood College)
- Whittle, Adam (Camberwell Grammar School)
- Wiesenekker, Laura (Girton Grammar School Ltd)
- Wilbraham, Alison (Viewbank College)
- Williams, Alexander (Melbourne Grammar School)
- Wimalagunaratna, Sahan (Melbourne High School)
- Wu, Dawei (Balwyn High School)
- Xie, Victor (Glen Waverley Secondary College)
- Xie, Zhong (Melbourne High School)
- Xu, Tim Hai Tian (Brighton Grammar School)
- Yang, Jin (Wesley College)
- Youings, Cathryn (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Yu, Jia Hui (Glen Waverley Secondary College)
- Zhang, Bernard (Waverley Christian College)
- Zhang, Hao (Ballarat Clarendon College)
- Zhu, Tianyu (Williamstown High School)
40 (138 total)
- Apostolopoulos, John (Ivanhoe Grammar School)
- Banerjee, Priyanka (Macrobertson Girls High School)
- Barker, Jordan (Luther College)
- Bartnicki, Piotr (Mazenod College)
- Bennett, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Berman, Morgan (Bialik College)
- Bowkett, Kieran (Whitefriars College)
- Breeze, Ryan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Burke, Michael (Wodonga Senior Secondary College)
- Burnett, Thomas (Trinity College Colac)
- Campbell, Liam (Brighton Secondary College)
- Campbell, Neil (Melbourne Grammar School)
- Chalk, Boruch (Yeshivah College)
- Chan, Li Jin (East Doncaster Secondary College)
- Chan, Sapphire (Melbourne High School)
- Chen, Michelle (Kew High School)
- Chen, Toby (Melbourne High School)
- Cheung, Geoffrey (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Cheung, Helen (Macrobertson Girls High School)
- Chin, Gavin (Mordialloc College)
- Chivukula, Nikilesh (St Bede's College)
- Chuo, Darren (John Monash Science School)
- Coughlan, Liam (St Leonards College)
- Craig, Andrew (John Monash Science School)
- Dalton, Patrick (Ashwood Secondary College)
- Davine, Timothy (Marist Sion College)
- Diep, Tam (Keilor Downs College)
- Diesendorf-Young, Joseph (Geelong Grammar School)
- Dimasi, Trent (Parade College)
- Doumtsis, Nicholas (St Monica's College)
- Downs, Liam (Trinity Grammar School)
- Dube, Sidharth (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Duong, Ayton (Melbourne High School)
- Duxbury, Kevin (Tintern Schools Senior College)
- Eastaugh, Emily (Methodist Ladies College)
- Elder, Nicole (Wycheproof P-12 College)
- Ellis, Daniel William (Camberwell Grammar School)
- Fernando, Ruwandhi (Macrobertson Girls High School)
- Frankel, Benjamin (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Fullerton, Riley (St Patrick's College)
- Gilbert, Jonathan (Northcote High School)
- Goode, Jeremy (Donald High School)
- Gurrala, Snigdha (Mentone Girls' Secondary College)
- Harrison, Angus (Mary Mackillop Catholic Regional College)
- He, Meng-Tian (Scotch College)
- Hodges, Thomas (Heathdale Christian College)
- Hood, Hayden (Koo Wee Rup Secondary College)
- Horgan, Simon (Melbourne High School)
- Horsburgh-Emerson, Michael (Trinity Grammar School)
- Huang, Michael (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Hung, Derek (Mildura Senior College)
- Huynh, Derek (Overnewton Anglican Community College)
- Huynh, Trung (Hampton Park Secondary College)
- James, Alexander (Trinity Grammar School)
- Joshi, Shantanu (John Monash Science School)
- Katiforis, Nikki (Melbourne High School)
- Kiffer, Michael (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Kowal, Thomas (Nazareth College)
- Lam, Matthew (Melbourne High School)
- Lewis, Daniel (Mount Scopus Memorial College)
- Lim, Jubin (Balwyn High School)
- Lin, Tung Kit (Glen Waverley Secondary College)
- Lin, Xiao Peng (Glen Waverley Secondary College)
- Liu, Zhe Hao Jeremy (Melbourne High School)
- Loh, Yik Ming (Taylors Senior College)
- Louey, Raymond (Melbourne High School)
- Loughnan, Anna (Canterbury Girls Secondary College)
- Luong, Selina (Wellington Secondary College)
- Luxton, Jarrod (Cheltenham Secondary College)
- Magree, Lachlan (Donvale Christian College)
- Mahindajit, Abbarna (John Monash Science School)
- Main, Jackson (Salesian College Sunbury)
- Mao, Jingjie (Haileybury Li Hui High School)
- Markas, San (St Monica's College)
- Matharu, Sahil (Hampton Park Secondary College)
- Mc Garry, Brendan (Hampton Park Secondary College)
- Mccoll, Thomas (Ivanhoe Grammar School)
- Mcinnes, Emily (Edenhope College)
- Mclean, Euan (Scotch College)
- Mcnabb, Luke (St Paul's Anglican Grammar School)
- Merrigan, Hannah (Sacre Coeur)
- Mitropoulos, Alexander (Mazenod College)
- Moulton, Edward (Blackburn High School)
- Mulherin, Oliver (John Monash Science School)
- Musso, Nicholas (Notre Dame College)
- Naughtin, Michael (Galen College)
- Nguyen, Anthony (Mazenod College)
- Nguyen, Elisa (Wellington Secondary College)
- Panjkov, Lara (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Parwarish, Ali (Lyndale Secondary College)
- Pope, Lewis (Camberwell Grammar School)
- Powles, Gavan (Newhaven College)
- Rimes, Joel (Marcellin College)
- Robinson, Tristan (Tintern Schools Senior College)
- Rose, Alexander (Bialik College)
- Rose, Jeremy (Haileybury College)
- Rupasinghe, Hashan (Kew High School)
- Salloum, Jared (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Sammut, Shaun (Lavalla Catholic College)
- Sargent, Bradley (Bacchus Marsh Grammar)
- Schiesser, Timothy (Belmont High School)
- Shashishekara, Vishwamithra (John Monash Science School)
- Shen, Qikai (Haileybury Li Hui High School)
- Sidhu, Benjamin (Benalla College)
- Smith, Lachlan (Christian College Institute Of Senior Education)
- Smoljo, Henry (Strathmore Secondary College)
- Song, Rongda (Scotch College)
- Sribanditmongkol, Piengkwan (Forest Hill College)
- Sridharan, Haripriya (John Monash Science School)
- Srikantha, Aran (Haileybury College)
- Stefanovic, Ben (The Geelong College)
- Stephens, Eric (Mildura Senior College)
- Stott, Kaleb (Lilydale Heights College)
- Sun, Jianghui (Haileybury-Jiangyan #2 High School)
- Takahashi, Yuta (Ivanhoe Grammar School)
- Tang, Hao (St Kevin's College Toorak)
- Tang, Min Jia (Macrobertson Girls High School)
- Tanna, Michael (Genazzano F.C.J. College)
- Tran, Long (Melbourne High School)
- Trezise, Stephanie (Eltham College Of Education)
- Turner, David (Dandenong High School)
- Vass, James (Ivanhoe Grammar School)
- Vilvarajan, Sarah (Heathdale Christian College)
- Wade, Caitlin (Ballarat Clarendon College)
- Wang, Ruoyu (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Wang, Zixuan (University High School)
- Watson, Xavier (Balwyn High School)
- Welsh, Ellen (Siena College)
- Widdicombe, Bryce (Mckinnon Secondary College)
- Wilson, Benjamin (Ringwood Secondary College)
- Wright, Lachlan (Xavier College)
- Wu, Yue (Balwyn High School)
- Yan, Wei Cen (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Yang, Anthony (Melbourne High School)
- Yee Kim Hum, Trevis (Doncaster Secondary College)
- Zelenkov, David (The King David School)
- Zhang, Yinfu (Yarra Valley Grammar School)
- Zhuang, Yiyang (Scotch College)