Physics (579 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 | 46.20 | 45.40 | 44.60 | 43.80 | 43.00 |
50 (17 total)
- Bennett, Andrew (Trinity Grammar School Kew)
- Bett, Martin (Melbourne Grammar School)
- Bhasin, Sahil (Mentone Grammar School)
- Bowly, Simon (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Chester, Andrew (Camberwell Grammar School Canterbury)
- England, Anthony (Xavier College Kew)
- Gupta, Ankit (Melbourne High School South Yarra)
- Hemachandra, Imal (Melbourne High School South Yarra)
- Kothari, Ankur (Rowville Secondary College)
- Linossier, Alexander (Scotch College Hawthorn)
- Morrison, Matthew (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Smyth, Lloyd (Donvale Christian College)
- Tasker, Edward (Caulfield Grammar School Campus St Kilda East)
- Taylor, Richard (St Leonards College Brighton East)
- Tenneti, Naveen (Melbourne High School South Yarra)
- Wang, Andy (Scotch College Hawthorn)
- Zheng, William (Melbourne High School South Yarra)
49 (10 total)
- Barrett, Alicia (Christian Brothers' College St Kilda East)
- Biun, John (Scotch College Hawthorn)
- Boulat, Marcel (Melbourne High School South Yarra)
- Clarke, Will (Whittlesea Secondary College)
- Giddey, Birinder (Melbourne High School South Yarra)
- Hatfield, William (Melbourne Grammar School)
- Morris, Dylan (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Salvin, Bennett (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Sargeant, Calum (Melbourne High School South Yarra)
- Vandewater, Luke (Werribee Secondary College)
48 (15 total)
- Andersen, Lalita (Blackburn High School)
- Cini, James (St Paul's College North Altona)
- Dsouza, Alisha (Buckley Park College Essendon)
- Estacio, Ortis (Samaritan Catholic College Preston)
- Knowles, Shaun (Gippsland Grammar Sale)
- Li, Bobby (Dandenong High School)
- Nakano, Yuji (St Michael's Grammar School St Kilda)
- Ng, Annabelle (Presbyterian Ladies' College Burwood)
- Paks, Michael (Melbourne High School South Yarra)
- Pittman, Timothy (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Qiu, Eddy (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Vijay, Anurag (Melbourne High School South Yarra)
- Wardhen, Vaibhav (Melbourne High School South Yarra)
- Wisidagama, Sebastian (Melbourne High School South Yarra)
- Wu, Shirlin (Korowa Anglican Girls' School Glen Iris)
47 (20 total)
- Barr, James (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Brown, Hannah (Melbourne Girls' College Richmond)
- Cao, Xueke (Korowa Anglican Girls' School Glen Iris)
- Clarke, Matthew (Xavier College Kew)
- Dang, Minh Huan (Essendon Keilor College)
- Davies, Byron (Montmorency Secondary College)
- Hughes, Sam (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Lai, Hayden (Buckley Park College Essendon)
- Lee, Gregory (Melbourne Grammar School)
- Lin, Tina (Balwyn High School)
- Maher, Timothy (Xavier College Kew)
- Mann, Lauren (Vermont Secondary College)
- Martin, Timothy (Scotch College Hawthorn)
- Rowe, Kelsey (Kilbreda College Mentone)
- Segal, Nathan (Koonung Secondary College Mont Albert North)
- Shallue, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Thamm, Peter (Viewbank College Rosanna)
- Toohey, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Wang, Yong-Lin (Melbourne High School South Yarra)
- Xia, Yuan (Melbourne High School South Yarra)
46 (27 total)
- Adamson, Indrek (Eltham High School)
- Certoma, Daniel (Geelong College Newtown)
- Cheung, Juen-Long (Nagle College Bairnsdale)
- Clark, Timothy (Melbourne Grammar School)
- Crouch, Stephen (Salesian College Chadstone)
- Dinning, James (St Leonards College Brighton East)
- Dow, John (Melbourne High School South Yarra)
- Fang, Jack (Haileybury College Keysborough)
- Fulton Drendel, Calum (Rainbow Secondary College)
- Hannagan, Jordan (Upwey High School)
- Juers, David (Balwyn High School)
- Khera, Jessie (Melbourne Girls' College Richmond)
- Lam, Aaron (Melbourne High School South Yarra)
- Liu, Maoyuan (Kambrya College Berwick)
- McNamee, William (Melbourne Grammar School)
- Ngo, Trung (Haileybury College Keysborough)
- Orr, Bradley (Damascus College Mt Clear)
- Pacheco, Adrian (Emmaus College Burwood)
- Pham, Peter (Box Hill High School)
- Pinskier, Joshua (Melbourne High School South Yarra)
- Reid, Tristan (Carey Baptist Grammar School Kew)
- Smith, Joel (Trinity College Colac)
- Su, Nathan (Scotch College Hawthorn)
- Travers, Ronit (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Tsai, Adrian (Melbourne High School South Yarra)
- Woolfe, Kieran (Waverley Christian College Wantirna South)
- Wu, Kevin (Haileybury College Keysborough)
45 (39 total)
- Andrew, Peter (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Atkinson, John (Northcote High School)
- Beaupeurt, Dylan (Parkdale Secondary College Mordialloc)
- Brimblecombe, Jenna (Warrnambool College)
- Chau, Victor (Strathmore Secondary College)
- D'Arcy-Evans, Nicholas (Southwood Boys Grammar School Tintern Ringwood)
- Dewan, Akarsh (McKinnon Secondary College)
- Dsouza, Binaisha (Buckley Park College Essendon)
- Duffield, James (Swan Hill College)
- Fantin, Daniel (Marcellin College Bulleen)
- Freimanis, John (St Brigid's College Horsham)
- Gao, Song (Canterbury Girls Secondary College)
- Gargalionis, Johnathan (Luther College Croydon)
- Harris, Benjamin (Glen Waverley Secondary College)
- Hawkins, Gilbert (University High School Parkville)
- Ho, Roger (Melbourne High School South Yarra)
- Hollands, Grace (Sandringham College)
- Hong, Daniel (Melbourne High School South Yarra)
- Huang, Xinyi (Balwyn High School)
- Irving, Callum (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Johnson, Kathryn (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Letheby, Michael (Westbourne Grammar School Hoppers Crossing Campus)
- Lim, Gary (Belmont High School)
- Liu, Shao (Christian Brothers' College St Kilda East)
- Lober, Eleanor (Tintern GGS Ringwood East)
- Lu, Lucy (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Ma, Chenjie (Copperfield College Delahey)
- McKenzie, James (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Moore, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Neelakantan, Niranjan (Melbourne High School South Yarra)
- Papac, Luka (St Paul's College North Altona)
- Robinson, Clare (Firbank Grammar School Brighton)
- Seah, Dean (Melbourne Grammar School)
- Snell, Xavier (Notre Dame College Shepparton)
- Tran, Andrew (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Van Reyk, Martyn (Ashwood Secondary College)
- Vaptzarov, Ivan (Haileybury College Keysborough)
- Vijayakumar, Rukman (Yarra Valley Grammar School Ringwood)
- Woodington, Daniel (Braemar College Woodend)
44 (53 total)
- Anderson, Ashley (Wangaratta High School)
- Anderson, Jonathan (Northcote High School)
- Barker, Alex (Myrtleford Secondary College)
- Best, Graeme (Koonung Secondary College Mont Albert North)
- Borg, James (The Knox School Wantirna South)
- Callegari, Emma (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Candy, Daniel (Gippsland Grammar Sale)
- Carapetis, Anthony (Melbourne High School South Yarra)
- Catto-Smith, Alexander (Westbourne Grammar School Hoppers Crossing Campus)
- Chambers, Oliver (St Michael's Grammar School St Kilda)
- Chen, Xiao (Melbourne High School South Yarra)
- Chen, Xiaoyu (Glen Waverley Secondary College)
- Davidson, William (Melbourne Grammar School)
- Elliott, Samuel (Yarra Valley Grammar School Ringwood)
- Field, Stephanie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Foladkar, Hussein (Haileybury College Keysborough)
- Foong, May Jun (Balwyn High School)
- Gunawardena, Dilshan (East Doncaster Secondary College)
- Hamer, Edward (Scotch College Hawthorn)
- Harris, Laura (Strathcona Baptist Girls Grammar School Canterbury)
- Hasmat, Shaheen (Reservoir District Secondary College)
- Jacobs, Marthinus (Luther College Croydon)
- Joy, Joson (St John's Regional College Dandenong)
- Joyce, Kit (Box Hill High School)
- Kathriachchige, Gayan (Haileybury College Keysborough)
- Li, James (University High School Parkville)
- Liew, Victor (Melbourne High School South Yarra)
- Mc Cann, Laura (Sacred Heart College Newtown)
- McAndrew, Angus (University High School Parkville)
- Morris, Sarah (Geelong College Newtown)
- Nedumannil, Rithin (Melbourne High School South Yarra)
- Ng, Guan Jieh (Balwyn High School)
- Ngieng, Sarah (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Powles, Liam (Newhaven College)
- Poyner, Alister (Catholic College Wodonga)
- Qian, Qinghui (Melbourne High School South Yarra)
- Rossimel, Carla (Our Lady of Mercy College Heidelberg)
- Rowe, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Saunders, Frazer (The Peninsula School Mt Eliza)
- Stedman, Vaughan (De La Salle College Malvern)
- Stubbe, Christopher (Melbourne Grammar School)
- Szlawski, Julian (Trinity Grammar School Kew)
- Tan, Sue Yean (Presbyterian Ladies' College Burwood)
- Tang, Tony (Melbourne High School South Yarra)
- Thomas, Tudor (Scotch College Hawthorn)
- Usher, Robert (St Helena Secondary College Eltham)
- Wang, Kelvin (Haileybury College Keysborough)
- Wang, Steven (Haileybury College Keysborough)
- Waterman, Marcus (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Williams, Christopher (Beaconhills College Village Berwick)
- Yu, Guang Qu (Eltham College of Education Research)
- Zhang, Rui (Haileybury Chengdu Shude High School Chengdu)
- Zhang, Sida (Glen Waverley Secondary College)
43 (69 total)
- Alexandropoulos, Timothy (McKinnon Secondary College)
- Avery, Nicholas (Brighton Grammar School)
- Bailes, Jessica (Balwyn High School)
- Barrie, Mathew (St Kevin's College Toorak)
- Bi, Bo (Frankston High School)
- Bouchaud, Adam (Melbourne High School South Yarra)
- Carey, David (Marcellin College Bulleen)
- Chan, Mark (Scotch College Hawthorn)
- Chawla, Ravi (Balwyn High School)
- Choi, Jae Hyuk (Wesley College Melbourne)
- Cook, Nicholas (St Patrick's College Ballarat)
- Coughlin, Benjamin (Bendigo Senior Secondary College)
- Curtis, Luke (St Paul's Anglican Grammar School Warragul)
- De Clerck, Sean (Dromana Secondary College)
- Dziegielewski, Michael (Padua College Mornington)
- Eden, Jonathan (The King David School Armadale)
- Faulks, Andrew (Mentone Grammar School)
- Foo, Benjamin (Waverley Christian College Wantirna South)
- Gardiner, Rhiannon (St Mary of the Angels School Nathalia)
- Gavrilescu, Nichita (Box Hill High School)
- Goodson, Timothy (Wangaratta High School)
- Grgurinovic, Julia (Balwyn High School)
- Haesler, Brendan (Loyola College Watsonia)
- Hagebols, Damian (St Joseph's College Newtown)
- Heraud, Jacinta (Craigieburn Secondary College)
- Horton, Alexander (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Hulls, James (Mentone Grammar School)
- Jeffreys, Juliette (Donvale Christian College)
- Jiang, Xin (Wantirna College)
- Karl, Charles (Donvale Christian College)
- Khaw, Rachel (Catholic Ladies College Eltham)
- Korn, Charles (Melbourne Grammar School)
- Kuek, Bernard (St Patrick's College Ballarat)
- Lakkis, Christadam (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Le, Tam (Springvale Secondary College)
- Leung, Anthony (Balwyn High School)
- Mare, Eleanor (Methodist Ladies College Kew)
- Matear, Marcus (Scotch College Hawthorn)
- McKenzie, James (Balwyn High School)
- Melita, Stephen (St Kevin's College Toorak)
- Morris, James (Trinity Grammar School Kew)
- Nannegari, Swetha (Glen Waverley Secondary College)
- Naughton, David (Brighton Grammar School)
- Nayak, Pawan (Mentone Grammar School)
- Ng, Jonathan (Camberwell High School Canterbury)
- Nixon, Daniel (Waverley Christian College Wantirna South)
- Papaleo, Matthew (Xavier College Kew)
- Pinches, Samuel (Melbourne High School South Yarra)
- Robinson, Kerian (Ballarat and Clarendon College)
- Sammut, Steven (Parade College Bundoora)
- Scott, Andrew (De La Salle College Malvern)
- Selwood, Peter (De La Salle College Malvern)
- Sergi, Domenic (St Joseph's College Mildura)
- Sheahan, Charles (Trinity Grammar School Kew)
- Sison, Enrique (St Kevin's College Toorak)
- Smith, Oliver (Xavier College Kew)
- Stewart, Rachel (The Knox School Wantirna South)
- Stott, Rachel (MacRobertson Girls High School Melbourne)
- Sun, Yuan (Lowther Hall Anglican Grammar School Essendon)
- Tang, Matthew (Scotch College Hawthorn)
- Thaviwatanachaikul, Teerapong (Glen Waverley Secondary College)
- Truong, Martin (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Turner, Aiden (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Tyers, Timothy (The Peninsula School Mt Eliza)
- Warnakulasooriya, Dinuka (Penola Catholic College Broadmeadows)
- Weberruss, Joshua (University High School Parkville)
- Yeung, Matthew (Balwyn High School)
- Ying, York-Sing (Glen Waverley Secondary College)
- Zou, Peishan (Balwyn High School)
42 (88 total)
- Alabaster, Hugh (Scotch College Hawthorn)
- Ansell, Thomas (Bendigo Senior Secondary College)
- Baldasso, Mark (St Kevin's College Toorak)
- Bertram, John (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Brown, Shannon (Oberon High School Belmont)
- Browning, Alison (University High School Parkville)
- Byrne, Damon (Bendigo Senior Secondary College)
- Castersen, Matthew (Vermont Secondary College)
- Chen, Yuxin (Doncaster Secondary College)
- Costa, Oliver (Xavier College Kew)
- Croft, Luke (Glen Waverley Secondary College)
- De Silva, Harendra (Melbourne High School South Yarra)
- Desilva, Umesh (University High School Parkville)
- Do, Thi (Gilson College Taylors Hill)
- Do, Thinh (Buckley Park College Essendon)
- Dodgshun, Matthew (Christian College Institute of Senior Education Waurn Ponds)
- Douglass, James (Castlemaine Secondary College)
- Dower, Calham (Eltham High School)
- Dudhwala, Rachit (Doncaster Secondary College)
- Dundas, Heather (Korowa Anglican Girls' School Glen Iris)
- Dutka, Tomasz (Melbourne High School South Yarra)
- Francis, Sam (Melbourne High School South Yarra)
- Garth, Brodie (Kyabram Secondary College)
- Gonelli, Christopher (Loyola College Watsonia)
- Hallam, Jordan (Warracknabeal Secondary College)
- Hamill, Rachel (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Hardinge, Rebecca (Bendigo Senior Secondary College)
- Hart, Benjamin (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Hoang, Pauline (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Jimmink, Bradd (Oberon High School Belmont)
- Jovanovski, James (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Kavanagh, Thomas (St Patrick's College Ballarat)
- Kelderman, Torin (Ballarat and Clarendon College)
- Kim, Hyun Joon (Haileybury College Keysborough)
- Kolovos, Peter (St Joseph's College Melbourne North Melbourne)
- Lang, Adair (Castlemaine Secondary College)
- Lee, Michelle (Canterbury Girls Secondary College)
- Leggett, James (St Kevin's College Toorak)
- Leou, John (Balwyn High School)
- Lett, James (Sunbury College)
- Lewis, Jack (University High School Parkville)
- Li, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Li, Ran (Melbourne High School South Yarra)
- Linden, Viktoria (Northcote High School)
- Loo, David (Balwyn High School)
- Low, Chee (Doncaster Secondary College)
- Lowe, Jessica (Melbourne Girls' College Richmond)
- Luk, Kathy (East Doncaster Secondary College)
- Malek, Michael (University High School Parkville)
- Marchant, Neil (Niddrie Secondary College)
- McCann, Bradley (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Mizzi, James (St Monica's College Epping)
- Mot, Anastasia (MacRobertson Girls High School Melbourne)
- Murphy, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Neyland, Bryce (St Joseph's College Mildura)
- Ng, Shukming (Mercy Diocesan College Coburg)
- Ouveysi, Arman (Doncaster Secondary College)
- Palmer, Lucas (St Monica's College Epping)
- Parkes, Michael (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Pearl, Alastair (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Pereira, Kristian (St Kevin's College Toorak)
- Powell, John (Benalla College Faithfull Campus)
- Priestley, George (Brighton Grammar School)
- Reid, Nicholas (St Paul's Anglican Grammar School Warragul)
- Reiter, Perry (Scotch College Hawthorn)
- Roberts, Steven (Scotch College Hawthorn)
- Ryan, Conor (Emmaus College Burwood)
- Selvalogan, Selva Naren (Melbourne High School South Yarra)
- Shah, Smit (Salesian College Chadstone)
- Shepperd, Neil (Bairnsdale Secondary College)
- Silagy, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Skelt, Matthew (Kingswood College Box Hill)
- Soh, Wei Ying (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Stanley, Thomas (Charlton College)
- Stoney, Lachlan (Princes Hill Secondary College Carlton North)
- Thurgood, Claire (Loreto College Ballarat)
- Tisseverasinghe, Shankar (Ivanhoe Grammar School)
- Tsang, Billy Siu Fung (Balwyn High School)
- Vinson, Neil (Bialik College Hawthorn East)
- Wong, Leon (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Wongseelashote, Kraivith (University High School Parkville)
- Woodbridge, Shaun (Berwick Secondary College)
- Wu, Hubert (Eltham College of Education Research)
- Xidias, George (East Doncaster Secondary College)
- Xu, Jimmy (Balwyn High School)
- Xue, Meng Yao (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Yim, William (Balwyn High School)
- Yu, Jun (East Doncaster Secondary College)
41 (104 total)
- Albiston, Timothy (Melbourne High School South Yarra)
- Ball, Graham (Hamilton and Alexandra College Hamilton)
- Barnes, David (Huntingtower School Mt Waverley)
- Bartnik, Elle (Strathcona Baptist Girls Grammar School Canterbury)
- Basrur, Akshay (Melbourne High School South Yarra)
- Benamar, Zaki (Thornbury High School)
- Bennett, Talis (Scotch College Hawthorn)
- Berenger, Donovan (St Kevin's College Toorak)
- Birkinhead, Jonathan (Christian College Institute of Senior Education Waurn Ponds)
- Boubis, Harris (St Paul's College North Altona)
- Boys, Anne-Marie (Genazzano F.C.J. College Kew)
- Brooks, Alyssa (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Brownstein, Hannah (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Bui, Tony (Melbourne High School South Yarra)
- Burgess, Luke (Kew High School)
- Ceglia, Robert (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Chan, Anthony (Melbourne High School South Yarra)
- Chen, Yang (Balwyn High School)
- Cheng, Chao (Wellington Secondary College Mulgrave)
- Cole, Shannon (Monbulk College)
- De Villiers, Ilana (Donvale Christian College)
- Doan, Trung (St Albans Secondary College)
- Doolan, James (Xavier College Kew)
- Economou, Anthony (Melbourne High School South Yarra)
- Edgley, Jonathan (Haileybury College Keysborough)
- Elliott, Jessica (Wangaratta High School)
- Finch, Nicholas (Doncaster Secondary College)
- Fraser, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Giang, Tran Quoc (Rowville Secondary College)
- Goh, Kai Lyn (Rowville Secondary College)
- Green, Timothy (Korumburra Secondary College)
- Grills, Lloyd (Montmorency Secondary College)
- Guirguis, Lidia (St Anthony's Coptic Orthodox College Frankston North)
- Hao, Rui (New Generation College Richmond)
- Herzog, Renan (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Hicks, Stephen (Trinity Grammar School Kew)
- Holland, William (Melbourne Grammar School)
- Howard, Michael (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Howden, William (Nagle College Bairnsdale)
- Howitt, George (Princes Hill Secondary College Carlton North)
- Huang, An Qi (Presbyterian Ladies' College Burwood)
- Humennyj-Jameson, Orien (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Hunter, Brendan (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Huynh, Hanh Nhi (Balwyn High School)
- Kaias, Daniel (Montmorency Secondary College)
- Kaiser, Jamieson (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Kansal, Arushi (Haileybury Girls College Keysborough)
- Koster, Teresa (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Lam, Matthew (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Lamont, Callum (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Liu, Leo (Melbourne Grammar School)
- Lyon, Matthew (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Marlow, Kristan (Ballarat Secondary College)
- McDermott, Daniel (Padua College Mornington)
- Murphy, Dale (Kurnai College Maryvale Campus Morwell)
- Murphy, Louise (St Joseph's College Mildura)
- Ng, Chee (Glen Waverley Secondary College)
- O'Neill, Vyasa (Eltham High School)
- Oka, Matthew (Trinity Grammar School Kew)
- Olesnicky, Daniel (St Leonards College Brighton East)
- Ou Yang, Bobby (Balwyn High School)
- Potenza, Stephanie (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Raron, Dharmendra (Copperfield College Delahey)
- Ratcliff, Joshua (Warrnambool College)
- Reardon, Stephanie (Bacchus Marsh Grammar)
- Ring, Charles (St Kevin's College Toorak)
- Riviere, David (Newhaven College)
- Robinson, Timothy (East Doncaster Secondary College)
- Rose, Oliver (Bialik College Hawthorn East)
- Russell, Scott (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Sasse, Belinda (Methodist Ladies College Kew)
- Schier, Joel (Catholic College Wodonga)
- Schuck, Dawson (Doncaster Secondary College)
- Scully, Timothy (Balwyn High School)
- Sharp, Cameron (Scotch College Hawthorn)
- Sherburn, Nathan (Mentone Grammar School)
- Shim, Peter (Balwyn High School)
- Simmons, Andrew (Monbulk College)
- Simmons, Daniel (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Singh, Mankirat (Westall Secondary College Clayton South)
- Siow, Mun Yee (Vermont Secondary College)
- Slavin, Matthew (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Smyth, Julian (Benalla College Faithfull Campus)
- Snider, Leya (The King David School Armadale)
- Stevens, Anna (Bendigo Senior Secondary College)
- Sui, Huaxing (Hawthorn Secondary College)
- Sutimin, Daniel (St John's Regional College Dandenong)
- Syber, Maurice (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Talia, Matthew (Salesian College Chadstone)
- Tarabay, Charbel (Samaritan Catholic College Preston)
- Taylor, Austin (Ivanhoe Grammar School)
- Tegg, Nicholas (St Leonards College Brighton East)
- Townsend, James (St Leonards College Brighton East)
- Tulloch, Sarah (Ruyton Girls' School Kew)
- Van Der Hoeven, Luke (St Paul's Anglican Grammar School Warragul)
- Van Der Merwe, Michelle (Heathdale Christian College Werribee)
- Vinycomb, Tobias (Xavier College Kew)
- Wang, Luya (Mordialloc College)
- Wang, Xi Chen (Brentwood Secondary College Glen Waverley)
- Williames, Christopher (Chairo Christian School Drouin)
- Wu, Luke (Geelong College Newtown)
- Yang, Reina (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Yong, Stephen (Glen Waverley Secondary College)
- Yu, Shi Hua (Box Hill High School)
40 (137 total)
- Affas, Rami (Warracknabeal Secondary College)
- Arthur, Richard (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Aveling, Jason (Glen Waverley Secondary College)
- Baghaie, Homan (Belmont High School)
- Baker, Justine (McGuire College Shepparton)
- Beavis, James (Melbourne Grammar School)
- Billimoria, Friyana (Kingswood College Box Hill)
- Biviano, Alexander (St Kevin's College Toorak)
- Boswell, Luke (Christ The King Anglican College Cobram)
- Broner, Moshe (Yeshivah College St Kilda East)
- Brown, Duncan (Melbourne Grammar School)
- Buckley, Alexander (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Butler, Michael (Kew High School)
- Buttigieg, Paul (Mowbray College Melton)
- Chakrabarty, Subodh (St Paul's College North Altona)
- Chandra, Samuel (Westbourne Grammar School Hoppers Crossing Campus)
- Chen, Ge Yang (Haileybury Chengdu Shude High School Chengdu)
- Chen, Qianqian (Northcote High School)
- Cho, Byeong-Je (Balwyn High School)
- Choi, Ka-Chun (Balwyn High School)
- Clark, Jeremy (Geelong College Newtown)
- Coates, Daniel (Woodleigh School Baxter)
- Collard, Jason (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Cotching, Emma (Strathcona Baptist Girls Grammar School Canterbury)
- Dabarera, Eranga (Melbourne High School South Yarra)
- Deliyannis, Plutarch (Camberwell Grammar School Canterbury)
- Dillon, Oliver (St Joseph's College Newtown)
- Disanayake, Saki (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Do, Nhan (Northcote High School)
- Drummond, Michael (Hamilton and Alexandra College Hamilton)
- Engel, Melanie (Ashwood Secondary College)
- Fairweather, Luke (Essendon Keilor College)
- Farag, Matthew (Mt Eliza Secondary College)
- Farinaccia, Marco (St Helena Secondary College Eltham)
- Faris, Nebeal (East Doncaster Secondary College)
- Flanagan, Alexander (Xavier College Kew)
- Flanders, Brendan (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Flanders, Damian (St Joseph's College Newtown)
- Gao, Yi Peng (Haileybury Chengdu Shude High School Chengdu)
- Gilbert, Hannah (Northcote High School)
- Godden, Nicole (Penleigh and Essendon Grammar School Keilor East)
- Gomez, Nigel (John Paul College Frankston)
- Guiney, William (Carey Baptist Grammar School Kew)
- Hampshire, Sophie (Trinity College Colac)
- Hansford, Georgia (Strathcona Baptist Girls Grammar School Canterbury)
- Harwood, Dean (Christian College Institute of Senior Education Waurn Ponds)
- Haydar, Duaa (Preston Girls Secondary College)
- Ho, Mei Yuen (Brentwood Secondary College Glen Waverley)
- Iles, Kieran (St Paul's College North Altona)
- Jackson, Leigh (Donvale Christian College)
- Jayasekara, Dilsha (MacRobertson Girls High School Melbourne)
- Jia, Yuzhe (Northcote High School)
- Joyce, Adam (Box Hill High School)
- Kanesalingam, Thirumaran (Melbourne High School South Yarra)
- Keane, Thomas (Wycheproof P-12 College)
- Kelson, Felicity (Bacchus Marsh Grammar)
- Kennedy, Alexander (Ivanhoe Grammar School Plenty Campus Mernda)
- Khan, Tariq (Haileybury College Keysborough)
- Kim, Jihyung (Melbourne High School South Yarra)
- Kirk, Nathan (Xavier College Kew)
- Konishi, Atsuko (Holmesglen Institute of TAFE)
- Koon-Pummeroy, Jerard (Catholic College Sale)
- Kuek, Stephanie (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kumar, Satvik (Melbourne High School South Yarra)
- Kurukulasuriya, Mathika (Canterbury Girls Secondary College)
- Lau, Wei Kit (Balwyn High School)
- Lee, Huat Huo (Taylors College Melbourne)
- Li, Shuang (Canterbury Girls Secondary College)
- Li, Yuchao (Oxley College Chirnside Park)
- Loh, Christopher (Haileybury College Keysborough)
- Loh, Timothy (University High School Parkville)
- Lu, Jimmy (Mentone Grammar School)
- Ly, Hai (St Kevin's College Toorak)
- Mackenzie, Thomas (St Paul's Anglican Grammar School Warragul)
- Macrae, Georgina (Geelong College Newtown)
- Magee, Dean (Mazenod College Mulgrave)
- Maiwald, William (Trinity Grammar School Kew)
- Mann, Robert (Mooroolbark College)
- Marshall, Christopher (Beaconhills College Village Berwick)
- Matin, Zain (University High School Parkville)
- Matthews, Benjamin (Beaconhills College Pakenham)
- McLoughlin, Ben (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Mercer, Dean (Beaconhills College Village Berwick)
- Ng, Melisa (Box Hill High School)
- Ng, Nicholas (Brighton Grammar School)
- Nguyen, Carol (Methodist Ladies College Kew)
- Niclasen, Mathew (Eltham College of Education Research)
- Oliver, Stephanie (Balwyn High School)
- Oude-Vrielink, Nicholas (Xavier College Kew)
- Palaniswami, Paari (University High School Parkville)
- Papadimatos, Nicolas (Loyola College Watsonia)
- Perera, Duane (Balwyn High School)
- Pestrivas, Sotirios (Mildura Senior College)
- Pout, Harrison (Melbourne High School South Yarra)
- Reid, Timothy (Eumemmerring College Hallam)
- Reynolds, Robert (Mansfield Secondary College)
- Richards, Flynn (Billanook College Mooroolbark)
- Robinson, Sally (Firbank Grammar School Brighton)
- Rubin, Joshua (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Sammohinivis, Lakshmi (MacRobertson Girls High School Melbourne)
- Saw, Kristopher (Caulfield Grammar School Wheelers Hill Campus)
- Segal, Matthew (Scotch College Hawthorn)
- Sheung, Shing-Chak (Balwyn High School)
- Shortal, Cassandra (Genazzano F.C.J. College Kew)
- Shutt, Daniel (Melbourne Grammar School)
- Smith, Neal (Euroa Secondary College)
- Sorrentino, Louisa (Mercy Diocesan College Coburg)
- Spalding, Timothy (Lara Secondary College)
- Stagg, Brendan (Mildura Senior College)
- Stolarek, Caroline (Ruyton Girls' School Kew)
- Sullivan, Lucy (Ballarat Grammar School Wendouree)
- Sunley, Jasmine (Bacchus Marsh Grammar)
- Talbot, Luke (Beaconhills College Pakenham)
- Tan, Jason (Box Hill High School)
- Tan, Katherine (MacRobertson Girls High School Melbourne)
- Tang, Joshua (Glen Waverley Secondary College)
- Taylor, Julian (Melbourne High School South Yarra)
- Teng, Vincent (Glen Waverley Secondary College)
- Thompson, Nerida (Christian College Institute of Senior Education Waurn Ponds)
- Toner, Liam (Ivanhoe Grammar School Plenty Campus Mernda)
- Tonkin-Hill, Gerry (University High School Parkville)
- Tran, Alan (Coomoora Secondary College Springvale South)
- Troup, Emily (Kilbreda College Mentone)
- Wadsworth, Rohan (Heathdale Christian College Werribee)
- Walker, James (Melbourne Grammar School)
- Wang, Bei Bei (Haileybury Chengdu Shude High School Chengdu)
- Wilde, Emily (Ruyton Girls' School Kew)
- Williams, Morgan (Hamilton and Alexandra College Hamilton)
- Willox, Simon (Melbourne Grammar School)
- Wong, Geoffrey (Melbourne High School South Yarra)
- Xu, Dong Cen (Eltham College of Education Research)
- Young, Alan (Beaconhills College Pakenham)
- Zhang, Cary (University High School Parkville)
- Zhang, Tianlin (Glen Waverley Secondary College)
- Zhang, Zilong (Glen Waverley Secondary College)
- Zheng, Jie (Springvale Secondary College)
- Zhou, Suhang (Mentone Grammar School)