Mathematics - Specialist Mathematics (366 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
52.00 | 51.60 | 51.20 | 50.80 | 50.40 | 50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 |
50 (10 total)
- Almet, Axel (Melbourne High School, South Yarra)
- Chan, Beatrice (Werribee Secondary College, Werribee)
- Park, Kiho (Mount Waverley Secondary College, Mount Waverley)
- Singh, Rohan (Melbourne High School, South Yarra)
- Szeredi, Ria (Canterbury Girls Secondary College, Canterbury)
- Tang, Jefferson (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Wong, Vanessa (Strathcona Baptist Girls Grammar School, Canterbury)
- Xie, Myron (University High School, Parkville)
- Zaman, Farzana (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Zethoven, Magnus (Trinity Grammar School, Kew)
49 (7 total)
- Bonaventura, Marc (Xavier College, Kew)
- Huang, Victoria (Penleigh And Essendon Grammar School, Keilor East)
- Kim, Soo Kyoung (Firbank Grammar School, Brighton)
- Liu, Kevin (Melbourne High School, South Yarra)
- Umakantha Sarma, Ashwin Sharma (Melbourne High School, South Yarra)
- Wang, Charlie (Scotch College, Hawthorn)
- Wang, Lynn (Haileybury Girls College, Keysborough)
48 (9 total)
- Anderson, Tess (Penleigh And Essendon Grammar School, Keilor East)
- Eroglu, Gul (Ilim College Of Australia, Broadmeadows)
- Glowacki, Jaroslaw (Melbourne High School, South Yarra)
- Goldwaser, Nathan (Melbourne High School, South Yarra)
- Hyndman, Timothy (Luther College, Croydon)
- Nguyen, Khanh (St Bede'S College, Mentone)
- Prame Kumar, Pravin (Vermont Secondary College, Vermont)
- Rosenfeld, Alexander (Mount Scopus Memorial College, Burwood)
- Yeung, Erica (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
47 (12 total)
- Amin, Moin (Strathmore Secondary College, Strathmore)
- Barnes, Jake (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus, Truganina)
- Goulopoulos, Lucy (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Grant, Danielle (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Hutcheon, James (Mildura Senior College, Mildura)
- Ingram, James (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Kaur, Jupinderpreet (Werribee Secondary College, Werribee)
- Ladowsky, Bryan (The King David School, Armadale)
- Rizkalla, Abraham (Scotch College, Hawthorn)
- Scott, Sam (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Shekibi, Bijan (Ashwood Secondary College, Ashwood)
- Stephens, Jarman (Brighton Grammar School, Brighton)
46 (19 total)
- Chan, Lauren (Methodist Ladies College, Kew)
- Chau, Leon (Melbourne High School, South Yarra)
- Duan, Aochen (New Generation College, Melbourne)
- Fitzsimmons, James (Eltham College Of Education, Research)
- Gasparini, Dominic (Horsham College, Horsham)
- Hayden, Dean (Bialik College, Hawthorn East)
- Jeong, Soo A (Methodist Ladies College, Kew)
- Le, Thi Thanh Hang (Taylors College, Melbourne)
- Lee, Jia Hui (Ivanhoe Girls' Grammar School, Ivanhoe)
- Liu, Aimee (Mckinnon Secondary College, Mckinnon)
- Panassie, Thibault (Whitefriars College, Donvale)
- Phan, Anh Thu (Taylors College, Melbourne)
- Sastry, Vinay (Melbourne High School, South Yarra)
- Se-To, Kin Hang (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Searle, Rebecca (Ivanhoe Girls' Grammar School, Ivanhoe)
- Sooriyabandara, Mahasen (Haileybury College, Keysborough)
- Sweeney, Jackson (Balwyn High School, Balwyn North)
- Tram, Daniel (Scotch College, Hawthorn)
- Yin, Qili (Methodist Ladies College, Kew)
45 (25 total)
- Ahmed, Mustafa (Melbourne High School, South Yarra)
- Azzopardi, Jessie (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Buda, Alexander (New Generation College, Melbourne)
- Bui, Jacinta (Penleigh And Essendon Grammar School, Keilor East)
- Cameron, Alex (Wangaratta High School - Edwards Street Campus, Wangaratta)
- Chen, Hongyi (Trinity Grammar School, Kew)
- Gullapalli, Nikhil (Haileybury College, Keysborough)
- Hough, Bethany (The Peninsula School, Mount Eliza)
- Huang, Jia Chun (Keysborough Secondary College - Springvale Campus, Springvale)
- Hunt, Hilary (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Kennett, Antony (Mount Scopus Memorial College, Burwood)
- Kuang, Vivian (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Lashansky, Nataniel (Leibler Yavneh College, Elsternwick)
- Lee, Jia Qi (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Leung, Vincent (Melbourne High School, South Yarra)
- Levin, Lucas (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Liang, Alfred (Trinity Grammar School, Kew)
- Lin, Cheney (Balwyn High School, Balwyn North)
- Macleod, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Monester, Joshua (Bialik College, Hawthorn East)
- Noble Kizhakekara, Vivek (Melbourne High School, South Yarra)
- Ong, James (Melbourne High School, South Yarra)
- Setyo, Alvin (Haileybury College, Keysborough)
- Vu, Hanh (Northcote High School, Northcote)
- Zirek, Anil (Isik College - Upfield Campus, Broadmeadows)
44 (32 total)
- Alvarado, Stephen (Salesian College, Chadstone)
- Bao, Zhenchuan (Doncaster Secondary College, Doncaster)
- Cai, Wenxin (Reservoir District Secondary College, Reservoir)
- Calvert, Sarah (Ivanhoe Girls' Grammar School, Ivanhoe)
- Carlin, Julian (University High School, Parkville)
- Clough, Joshua (Braemar College, Woodend)
- Creece, Adrian (Belmont High School, Belmont)
- Do, Mi (Noble Park Secondary College, Noble Park)
- Fa, Weixi (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Harding, Nathan (St Kevin'S College Toorak, Toorak)
- Hinton, George (Scotch College, Hawthorn)
- Huang, Hao Yang (Vermont Secondary College, Vermont)
- Karmakar, Antara (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Khoo, Brandon (Melbourne High School, South Yarra)
- Kotousov, Gleb (Scotch College, Hawthorn)
- Le, Pham (Essendon Keilor College, Essendon)
- Lee, Julia (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Lewis, Avizemer (Leibler Yavneh College, Elsternwick)
- Li, Simon (Scotch College, Hawthorn)
- Martin, Daniel (De La Salle College, Malvern)
- Mcmenamin, Timothy (The Peninsula School, Mount Eliza)
- Morgan, Jonathan (Trinity Grammar School, Kew)
- Mouratidis, Theodore (Heathdale Christian College, Werribee)
- Nguyen, Long Thanh (Melbourne High School, South Yarra)
- Parasiuk, Thomas (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Phan, Daniel (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Singhal, Shaani (Mentone Grammar School, Mentone)
- Tan, Samantha (Methodist Ladies College, Kew)
- Warne, Cameron (Trinity Grammar School, Kew)
- Whittaker, Richard (Trinity Grammar School, Kew)
- Yuen, Wan Shing (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Zhu, Xianwen (Taylors College, Melbourne)
43 (42 total)
- Abelman, Rebecca (Mount Scopus Memorial College, Burwood)
- Al-Alawi, Ali (Doncaster Secondary College, Doncaster)
- Anandaganeshan, Nivaedan (Scotch College, Hawthorn)
- Bulman, Adam (Eltham High School, Eltham)
- Carey, Jamie (The King David School, Armadale)
- Cheng, Chung-Hsiang (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Cheung, Hector-Jack (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Chiuchiarelli, Daniel (Buckley Park College, Essendon)
- Chui, Chun Yip (Wheelers Hill Secondary College, Wheelers Hill)
- Clarnette, Brendan (Haileybury College, Keysborough)
- Crundall, Timothy (Ruyton Girls' School, Kew)
- Dao, Amanda (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Deng, Tony (Vermont Secondary College, Vermont)
- Do, Andrew (Melbourne High School, South Yarra)
- Fan, Ming Xue (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Goulding, Nicholas (Viewbank College, Rosanna)
- Govinna, Hasala (Mentone Grammar School, Mentone)
- Hoy, Sophie (Firbank Grammar School, Brighton)
- Kaboukos, Michael (Salesian College, Chadstone)
- Karsz, Nicholas (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Khoo, Paul (Melbourne High School, South Yarra)
- Li, Charlie (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Lim, Joel (Melbourne High School, South Yarra)
- Lim, Reuben (Trinity Grammar School, Kew)
- Lioufas, Peter (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Moors, Joshua (St Bernard'S College, Essendon)
- Muthusamy, Jayan (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Nguyen, Tram (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Nie, Vicky (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Quach, Kenny (Footscray City College, Footscray)
- Shepherd, Benjamin (Ballarat Clarendon College, Ballarat)
- Shi, Dan Qing (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Som, Pauline (Killester College, Springvale)
- Tarakci, Hakan (Isik College - Upfield Campus, Broadmeadows)
- Tran, Michael (Footscray City College, Footscray)
- Travers, Lachlan (St Bernard'S College, Essendon)
- Walker, Isabella (University High School, Parkville)
- Wang, Yingji (Methodist Ladies College, Kew)
- Weber, Jack (St Kevin'S College Toorak, Toorak)
- Wein, Daniel (Leibler Yavneh College, Elsternwick)
- Wong, Marcus (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Wrigley, Cailin (De La Salle College, Malvern)
42 (56 total)
- Baggio, Diva (St Michael'S Grammar School, St Kilda)
- Burggraf, Millicent (Melbourne Girls Grammar, South Yarra)
- Cao, Hoai-Nam (Melbourne High School, South Yarra)
- Cao, Yong (The Peninsula School - Nanjing Foreign Language School, Nanjing 210000)
- Chan, Shu Ning (Fintona Girls School, Balwyn)
- Chen, Merry (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Chin, Robert (Melbourne High School, South Yarra)
- Close, Ryan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus, Truganina)
- Daniel, Fady (Parade College, Bundoora)
- Di Rocco, Carl (St Joseph'S College Newtown, Newtown)
- Evans, Stuart (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Farrer, William (Mentone Grammar School, Mentone)
- Feng, Lu (Melbourne Girls Grammar, South Yarra)
- Feng, Xiaoyu (The Peninsula School, Mount Eliza)
- Goyal, Nupur (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Hagino, Kento (Melbourne High School, South Yarra)
- Hamill, Conrad (The Hamilton And Alexandra College, Hamilton)
- He, Ye (Mckinnon Secondary College, Mckinnon)
- Ho, Chiu Wei (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Hosken, Bryce (Box Hill High School, Box Hill)
- Huang, Richard (Viewbank College, Rosanna)
- Kelly, Thomas (St Kevin'S College Toorak, Toorak)
- Kennedy, Royce (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Keryk, Christopher (St Bernard'S College, Essendon)
- Kilmartin, Anna (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Kim, Do Hyun (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Li, Mengdi (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Li, Xiaoyu (Kew High School, Kew East)
- Lim, Daniel (Melbourne High School, South Yarra)
- Lim, Joe (Melbourne High School, South Yarra)
- Lin, Xue (University High School, Parkville)
- Lin, Zhigen (Scotch College, Hawthorn)
- Longano, James (St Kevin'S College Toorak, Toorak)
- Lowe, Michael (Melbourne High School, South Yarra)
- Lui, Yan Shan (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Luk, Chiew Hoong (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Maltby, Callum (The Geelong College, Newtown)
- Meade, Hayden (Gippsland Grammar - Senior, Sale)
- Nguyen, Dinh Triet (The Peninsula School, Mount Eliza)
- Nguyen, Peter (St Bede'S College, Mentone)
- O'Neil, Caitlin (Lowther Hall Anglican Grammar School, Essendon)
- Pender, Jasmin (St Leonards College, Brighton East)
- Sheahan, Dale (Christian Brothers' College St Kilda, St Kilda East)
- Skevington, Stephaine (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Smallwood, Justin (Norwood Secondary College, Ringwood)
- Tan, Patrick (Haileybury College, Keysborough)
- Tat, Mystery (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Tian, Xiao Kai (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Tran, Tat Dat (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Wong, Michelle (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Wong, Tracey (Camberwell Anglican Girls Grammar School, Canterbury)
- Xi, Cheng (Ringwood Secondary College, Ringwood)
- Xia, Edward (Trinity Grammar School, Kew)
- Yu, Wenyue (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus, Wheelers Hill)
- Zhang, Jiamin (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Zhang, Qiyu (Methodist Ladies College, Kew)
41 (69 total)
- Bendet, Shmuel (Yeshivah College, St Kilda East)
- Bradley, Karina (Strathcona Baptist Girls Grammar School, Canterbury)
- Chan, Jenny (Fintona Girls School, Balwyn)
- Chang, Kelvin (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus, Wheelers Hill)
- Chen, Jinxuan (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Cheng, Joyce (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Chia, Clemente (Melbourne High School, South Yarra)
- Cho, Andrew (Mckinnon Secondary College, Mckinnon)
- Chung, Belinda (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Clarke, Samuel (Ballarat Clarendon College, Ballarat)
- Datar, Amar (Melbourne High School, South Yarra)
- Davenport, Marcus (Xavier College, Kew)
- Degorski, Peter (Mount Waverley Secondary College, Mount Waverley)
- Elders, Shane (St Monica'S College, Epping)
- Fisher, Bethany (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus, Wheelers Hill)
- Fong, Helen (Methodist Ladies College, Kew)
- Frederick, Rachel (Mowbray College, Melton)
- Geist, Michael (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Geng, James (Melbourne High School, South Yarra)
- Giang, Tue (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Giansiracusa, Marcus (St Bernard'S College, Essendon)
- Goodrich, Thomas (Mentone Grammar School, Mentone)
- Higgins, Naomi (Gisborne Secondary College, Gisborne)
- Hii, Amanda (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Huo, Christy (Melbourne Girls Grammar, South Yarra)
- Kennard, Yitzhak (Yeshivah College, St Kilda East)
- Lakkis, Michael (Penleigh And Essendon Grammar School, Keilor East)
- Le, Thanh (Melbourne High School, South Yarra)
- Lee, Jin (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Lee, Kenneth (Box Hill High School, Box Hill)
- Li, Fei-Ju (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Lipp, Josh (The King David School, Armadale)
- Liu, Angelica (Fintona Girls School, Balwyn)
- Louey, Andrew (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Lovelock, Thomas (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Lu, David (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Luk, Kelvin (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Mak, Anneliese (Ivanhoe Girls' Grammar School, Ivanhoe)
- Mcmorran, Darren (Luther College, Croydon)
- Mehta, Manish (Aquinas College, Ringwood)
- Milevski, Stefan (Haileybury College, Keysborough)
- Mitsios, John (Northcote High School, Northcote)
- Miu, Kikie (Melbourne Girls Grammar, South Yarra)
- Mizzi, William (Penleigh And Essendon Grammar School, Keilor East)
- Nothdurft, Mark (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Pedersen, Nicholas (The Geelong College, Newtown)
- Rehan, Khuzair (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Rockefeller, Herman (Scotch College, Hawthorn)
- So, Pak Tin (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Song, Menghan (Mater Christi College, Belgrave)
- Stott, Benjamin (De La Salle College, Malvern)
- Szabo, Katherine (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Tam, Matthew (Melbourne High School, South Yarra)
- Tran, Liliann (St Aloysius College, North Melbourne)
- Tu, Que (Keysborough Secondary College - Acacia Campus, Keysborough)
- Wang, Dan (Mater Christi College, Belgrave)
- Wang, Joanna (Wantirna College, Wantirna)
- Wang, Yuan Chun (Koonung Secondary College, Mont Albert North)
- Went, Grace (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Wickramasuriya, Hashan (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Xiang, Jingsha (Mater Christi College, Belgrave)
- Yin, Sarah (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Yiu, Tsz Hong (Taylors College, Melbourne)
- Yuan, Zhe (Kardinia International College, Bell Post Hill)
- Zhou, Alice (Sunshine College, Sunshine)
- Zhu, Chongyu (Stawell Secondary College, Stawell)
- Zhu, Hans (Tintern Schools Senior College, Ringwood East)
- Zhu, Shu Yue (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Zhu, Yu Chen (Werribee Secondary College, Werribee)
40 (85 total)
- Adams, Daniel (Mentone Grammar School, Mentone)
- Alame, Ghadeer (Al-Taqwa College, Hoppers Crossing)
- Andersen, Vivienne (Norwood Secondary College, Ringwood)
- Attard, Catherine (Our Lady Of Sacred Heart College, Bentleigh)
- Auteri, Ryan (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus, Wheelers Hill)
- Bai, Hui Wen (Keysborough Secondary College - Springvale Campus, Springvale)
- Balzary, Jonathon (Trinity Grammar School, Kew)
- Bolton, Lachlan (Kambrya College, Berwick)
- Bui, Duy (St Albans Secondary College, St Albans)
- Chau, Francis (Killester College, Springvale)
- Chen, Brian (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Chen, Wei (Wesley College Glen Waverley Campus, Glen Waverley)
- Chen, Xia (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Chon, Emily (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Chong, Nicole (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Chow, Ke Li (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Clark, Benjamin (Melbourne Grammar School, Melbourne)
- Collins, Shaun (Elisabeth Murdoch College, Langwarrin)
- Cook, Lachlan (De La Salle College, Malvern)
- Diao, Jiayin (Hawthorn Secondary College, Hawthorn East)
- Dinh, Richard (Melbourne High School, South Yarra)
- Glassenbury, Catherine (Penleigh And Essendon Grammar School, Keilor East)
- Goh, Junlee (Kurnai College - Precinct Campus, Churchill)
- Guo, Lili (Strathmore Secondary College, Strathmore)
- Henry, Madeleine (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Hu, Rebecca (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Huang, Chaojie (Haileybury College, Keysborough)
- Huynh, My Linh (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Ireland, Andrew (St Bernard'S College, Essendon)
- Irvine, Rebecca (St Margarets School, Berwick)
- Jong, Brian (Nazareth College, Noble Park North)
- Katiforis, Yianni (Melbourne High School, South Yarra)
- Keung, Godfrey (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Kieltyka, James (St Kevin'S College Toorak, Toorak)
- Kim, Hajin (St Catherine'S School, Toorak)
- Klein, Ariella (Beth Rivkah Ladies College, St Kilda East)
- Knol, Nicholas (Luther College, Croydon)
- Ko, Shao-Qi (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Kurniawan, Ariefandi (Taylors College, Melbourne)
- Likhovetsky, Julian (Taylors College, Melbourne)
- Lim, Miriam (Macrobertson Girls High School, Melbourne)
- Liu, Xianglong (Box Hill High School, Box Hill)
- Lov, Kevin (Salesian College, Chadstone)
- Matthews, Barnaby (St Paul'S Anglican Grammar School, Warragul)
- Matthews, Thomas (Scotch College, Hawthorn)
- Mcdonald, Hayley (Horsham College, Horsham)
- Mcdonald, Samuel (Ballarat Clarendon College, Ballarat)
- Mitchell, Jayden (University High School, Parkville)
- Morris, Rachel (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Morrison, Daniel (Box Hill High School, Box Hill)
- Ng, Alvin (Melbourne High School, South Yarra)
- Ng, Jeremy (Mazenod College, Mulgrave)
- Ngau, Steffi (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Nguyen, Hoa Binh (Braybrook College, Braybrook)
- Nguyen, Thi Hoang Mai (The Peninsula School, Mount Eliza)
- Palamara, Madeleine (Penleigh And Essendon Grammar School, Keilor East)
- Palatsides, Stefan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus, Truganina)
- Pham, Quang Tuyen (Taylors College, Melbourne)
- Rajamanthri, Kalindu (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Rajaratne, Sameera (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Rana, Shreya (St Leonards College, Brighton East)
- Randeniya, Janith (Dandenong High School, Dandenong)
- Raviskanthan, Mayurapriya (Balwyn High School, Balwyn North)
- Rawling, Thomas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Roberts, Matthew (St Leonards College, Brighton East)
- Rodriques, Chern (De La Salle College, Malvern)
- Rogers, James (Geelong Grammar School, Corio)
- Scott, William (Trinity Grammar School, Kew)
- Sewak, Ainesh (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Song, Kathy (Fintona Girls School, Balwyn)
- Sullivan, Emma (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus), Wonthaggi)
- Tang, Tiffany (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Tian, Yiwen (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Tilbrook, Kate (Firbank Grammar School, Brighton)
- Venables, Katherine (Ballarat Grammar, Wendouree)
- Verity, Jarrod (Berwick Secondary College, Berwick)
- Vijayakumar, Rengan (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Vuong, Edward (Melbourne High School, South Yarra)
- Woon, Hoy (Melbourne High School, South Yarra)
- Yan, Xuzhi (Doncaster Secondary College, Doncaster)
- Yang, Hong Zheng (Balwyn High School, Balwyn North)
- Yim, Daniel (Glen Waverley Secondary College, Glen Waverley)
- Yu, Sheehan (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Yuan, Wenjun (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Zhu, Zhe (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)